מצב דרסטי דורש אמצעים דרסטיים?! - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצב דרסטי דורש אמצעים דרסטיים?!

maverick

Recommended Posts

אורח The_Exorcist

אני לא יודע אם בעיתון סיפרו לך, אבל יש אלפי עבודות שחורות שישראלים (אקדמאים או לא), לא מוכנים לעבוד בהן.

אם 150 איש היו מתמודדים על כל משרה אז היו בארץ פחות משרות מברואנדה. זה נראה לך הגיוני? אל תאמין לכל מה שהעיתונים כותבים.

מחר יום שישי, אם יצא לך תפתח עיתון ותספור כמה הצעות עבודה יש ואיזה סוגי משרות יש. אחר כך תבדוק כמה עובדים זרים עובדים בארץ ובסופו של דבר תבדוק כמה מובטלים יש. אתה תגלה שהאבטלה היא רק עצלנות.

פסיכו, התוכנית הכללית של האמריקאים באותה תקופה הייתה בעיקרה יציאה לעבודה ופיתוח תשתיות, הם פשוט ידעו שאנשים יעדיפו לעבוד בשכר נמוך ובכבוד, אחר כך הייתה להם קפיצת ענק באיכות החיים וכולם היו שמחים.

הבעיה בישראל, שצריך להכריח אנשים מסויימים לעבוד וזה אפשר לעשות רק עם הפסקת מדיניות הקיצבאות הארורה וההרסנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

יש תוכנית כזאת, אבל אנשים מסויימים (אני לא רומז על משופם מטורף אחד או על פקצה ממצפה רמון, בכלל לא...) לא רוצים לקבל אותה.

כבר אמרתי במקום אחר, הכסף לא הולך למקום הנכון בגלל כל האוכלי חינם. אולי אותו בן אדם שהתאבד באמת היה בבעיה ללא פיתרון. אבל איך מצפים שיעזרו לו אם ויקי כנפו ועבריינים בשרות ההסתדרות לוקחים את הכסף לעצמם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

ויקי כנפו גרה עם הגרוש שלה, עדיין מקבלת קצבאות מהממשלה. היא לא היחידה, זאת דרך טובה להרוויח כסף. להתגרש, לגור עם הגרוש ולקבל כסך מהממשלה.

על ההסתדרות אין הרבה מה להגיד, אני יכול רק להגיד לך להסתכל על כל חברות החשמל בארץ (ציניות, אם לא ברור), על מצב משק המים, על הטלפוניה (שרק לאחרונה נפתחה לשינויים) ולהתנגדות לכל שינוי במבנה משרדים לא נחוצים (ראה את השביתה האחרונה)

אי אפשר לפטר היום בארץ עובדים בלתי נחוצים ועובדים שלא עושים כלום בגלל אותה הסתדרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד פעם, הבעיה להרבה דברים היא שיש יותר מדי אנשים. אם היה 3 מיליון במקום 6 שיש, היה מצב פיצוץ. אנשים לא מפסיקים

להתרבות. שיפסיקו לעשות ילדים פרו או ברוא בתחת שלי !

בקשר לקטיף בעתי גם להגיד מה לי לנסוע שעתיים לעבודה עד השדות.

המשכורת לא מספיקה לשלם תחובות. אני לא יכול לפרנס לבד תמשפחה כי השכר לא מספיק לשכ'ד חשבונות ואוכל. למי שיש

דירה משלו אז זה רווח עצום. בשביל להתקיים צריך שכמה אנשים יפרנסו בית 1. ולעבוד בעבודה שניה אין זמן.

עכשיו אם ! היה קצת סדר ועל עבודה פיזית היו משלמים כמו שמגיע אז היתי הולך לקטיף. מה זה מינימום יא חוצפן !

לא משנה אדם מפגר או לא, עבודה פיזית זה עבודה פיזית. מי שהולך ללמוד זה בגלל שכשהיו מקומות פנוים אז שילמו

משכורת גבוע, לעיתים הסיבה כי התחום באמת מעניין תאדם. ומי שעושה תואר שני והאלה, ונגיד הוא עובד כספרנית אז רק

בגלל התואר הוא מקבל יותר מספרנית

שאין לה תואר. הדמוקרטיה מבוססת על בסיס מעווות וזאת גם בעיה. ולאדם שפוי הבעיה לא עבודה פיזית אלה איך שמדרגים

אותה בעולמינו, ולפי הדירוג גם משכורת. אם היו משלמים 7000 על עבודות פיזיות אנשים שפויים ושיש להם שכל היו בוחרים

בפיזית עם כזאת משכורת. אי אפשר להגיד פיזית יותר חשובה או עדיפה על מדעית. אבל אני היתי משלם על עבודות

פיזיות 20% יותר. ואז הכל היה משתוו. ישר היו שוקלים ללכת ללמוד 4 שנים לשבת במשרד ולהרוויח 5000 ואז אני אצתרך

לחסוך לאוטו 4 וחצי שנים או לא לבזבז 4 שנים על לימודים ולחסוך על אוטו רק 3 שנים.

ואם תתחילו להתחכם אז בכלל מי צריך תעולם, היו נשארים כמו בעבר לכל שושלת או משפחה היה תחווה שלה

היו מגדלים שם הכל ושמים פס על כולם וכל 1 היה עובד בשביל להתקיים, אבל בא הדמוקרטיה חופש כלכלי.

מתי כבר יצא חוק לא ללדת יותר מדי ילדים. עכשיו קצבאות אסור לקחת מפנסיונרים וביבי הזה הוריד בחצי

הבטחת הכנסה. פסיונר 1 בלי בת זוג לא יכול בכלל להתקיים. רק בבתי אבות של המדינה נירא לי שעולים 1000 שקל

או בהמידר בחיריה או בערד. מה זה החרטא הזה ! צריך להרוג את כולם ואז הכל יסתדר. התיסבוכים שאליהם נכנס

העולם שלנו אי אפשר לפתור.

עריכה: וואלה שכחתי את פרץ. גם כן מתוק ! עוד אמרו שהשאירו את הגיל שיוצאים לפנסיה על 62

לנשים פתאום איכשו ברגע אחרון אומרים השחילו לנו הצעה והיא עברה ונסגר על 64 ו 67 לגברים נירא לי. אדם

בסדר לא ילך בכלל לממשלה ויקח על עצמו אחריות עצומה כזאת. בני _ונות ומניאקים הולכים לשם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...