אז עכשיו שהבירה מתייקרת... - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אז עכשיו שהבירה מתייקרת...

Art Tatum

Recommended Posts

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הכל באשמת המחאה החברתית.

ביבי ושטייניץ ישבו וחיפשו משהו לנגח בו את המחאה, ועלה להם הרעיון שאם יש כל כך הרבה אנשים ששותים בירות אז כנראה שהמצב לא באמת קשה כמו שהם מנסים להציג אותו.

מאז הוא השתמש בתירוץ הזה כל כך הרבה פעמים, עד שכשהגיע הרגע להעלות מיסים הוא ישר חשב על העשירים האלה שיש להם כסף לבזבז על בירה ומתבכיינים כל היום שאין להם כסף לבית.

וכך נולד מס חדש לעשירים ששותים בירות.

השמועות אומרות שלביבי יש גם פיתרון למשבר המים:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3793794,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיכף vic יבוא יספר לכם שהכול מזימות של השמאל ורק בגללם השתייה מתייקרת ומעלים את המסים.

מעלים את המיסים כי גדלו ההוצאות הממשלתיות (באופן חלקי, גם זה כתוצאה מהמחאה), אבל למחאה יש השפעה לא קטנה על המיסים הספציפיים שבחרו להעלות. במובן הזה ארט צודק - כשמציגים את המחאה בתור מחאת מעמד הביניים שמשלם יותר מדי מיסים, הפתרון הוא להעלות את המיסים למוצרים שניתן להציג כלא-חיוניים. חוץ מזה, אני בטוח שגופים כמו האגודה למניעת עישון (או איך שלא קוראים להם) יברכו על הצעד, כמו גם אלו הקוראים לצמצם, רצוי לאפס, את צריכת האלכוהול. למרות שמדובר בארגונים א-פוליטיים, איכשהו קשה לי לראות אנשים שמנסים "להציל את הציבור מעצמו" נגד רצונו של אותו ציבור כימניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה, אני בטוח שגופים כמו האגודה למניעת עישון (או איך שלא קוראים להם) יברכו על הצעד, כמו גם אלו הקוראים לצמצם, רצוי לאפס, את צריכת האלכוהול.

רק שאין לזה שום קשר לבריאות.

אם הממשלה היתה רוצה למנוע עישון לא בריא, היא היתה מעלה את מחיר חפיסת סיגריות ל 100 שח.

הרעיון היחיד הוא הכנסות נוספות ממיסים, בגלל זה כל פעם מעלים את המחיר ב 1-3 שח.

אני בטוח שמשרד האוצר מקווה שאנשים לא יעשנו פחות, למרות שאף אחד לעולם לא יודה בזה.

מה שכן, סיגריות זהו סוג של מוצר שלעולם לא יורידו את המס עליו, אלא רק יעלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שאין לזה שום קשר לבריאות.

אם הממשלה היתה רוצה למנוע עישון לא בריא, היא היתה מעלה את מחיר חפיסת סיגריות ל 100 שח.

הרעיון היחיד הוא הכנסות נוספות ממיסים, בגלל זה כל פעם מעלים את המחיר ב 1-3 שח.

אני בטוח שמשרד האוצר מקווה שאנשים לא יעשנו פחות, למרות שאף אחד לעולם לא יודה בזה.

מה שכן, סיגריות זהו סוג של מוצר שלעולם לא יורידו את המס עליו, אלא רק יעלו.

מה נראה לך יקרה שיעלו את המחיר ל100 ש"ח? אתה בעצם מונע מחלק גדול מהאוכלוסיה סיגריות שזה לא משהו שבכוחה של הממשלה להחליט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בכוחה? אז מה היא עושה עכשיו ? לידיעתך, הסיגריות יוקרו ב 8 שח במהלך ה 4-5 שנים האחרונות. (כיום המס עומד על 280%, לפני מע"מ)

הסיבה שכל פעם מעלים בשקל-שניים, זה דווקא כדי שאנשים ימשיכו לעשן, יתרגלו למחיר החדש, ואז שוב העלאה. (שוב, "רק" שקל-שניים-שלוש נוספים)

הכנסות המדינה ממיסים זהו השיקול היחידי בהעלאה כזו של מס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביבי ליצן. הוא היה ליצן בפעם הראשונה שלו בשלטון והוא נעשה רק יותר גרוע.

ומה שהכי עצוב? שהוא ייבחר שוב..

אין לי מושג מה אני אעשה בבחירות הקרובות

איבדתי אמון בליברמן שנהפך לכלב של ביבי

פאק

אני לא מרגיש טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביבי יודע משהו שאנחנו לא יודעים?

אני ממש לא בטוח אם אני חושב שהוא צודק או לא..

חשבתי על זה. כל המהלכים האלו ביחד... או שהמצב באמת כ"כ גרוע, או שמדובר בכלכלת מלחמה.

אם הוא החליט סוף סוף להתמודד עם הסכנה של איראן גרעינית- מצוין. אבל זה כבר נושא לדיון אחר - שיפתח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...