סמארטפון בסביבות 2000 ש"ח - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סמארטפון בסביבות 2000 ש"ח

6th Finger

Recommended Posts

אהלן!

חשבתי שאוכל לשרוד עוד איזה תקופה ללא סמארטפון, אבל מסתבר שלטלפון הנוכחי שלי יש תוכניות אחרות (מתפגר לאט לאט).

ירדתי די בהתחלה כבר מאייפון בגלל המחיר, בגלל חוסר החופשיות ובגלל הסוללה שנזללת מהר מאוד.

לכן החלטתי ללכת על סמארטפונים של אנדרויד, והסמארטפון הראשון ששמתי עליו את העין הוא הגלקסי S2.

אך מחקירה קצרצרה התבשר לי שיש מגוון ענק של מכשירים, והוא לא בהכרח היחיד שיענה על הצרכים שלי, אם בכלל.

אני אפרט את הצרכים שלי מהפלאפון ואשמח אם תכוונו אותי בסופו של דבר אל הבחירה הנכונה עבורי.

אפשר גם לחרוג מתקציב ה-2000 לכיוון ה-2500, אך מבחינתי אפשר גם לרדת למטה מאחר והשימושים שלי בפלאפון יהיו די בסיסיים.

בראש ובראשונה אני רוצה את הפלאפון עבור שימושי , מייל, פייסבוק, פתיחת PDF, DOC וכו'.

לכן אני רוצה שהמסך יהיה גדול, אבל לא גדול מדי - שייכנס גם לכיס כמו שצריך ושלא אצטרך יד של שחקן כדורסל בשביל להחזיק אותו.

הדבר השני שאני רוצה מהפלאפון הוא טובה. לא לצילומים אומנותיים, אבל שכן תהיה ברמה גבוהה ביחס למצלמה של פלאפון.

דבר נוסף שאני רוצה הוא ספיקר חזק מספיק - הבנתי שיש מכשירים שצריך לקנות איתם גם מכשיר שמיעה בשביל השימוש בספיקר.

כמו כן, חיי הסוללה של הפלאפון מאוד חשובים לי - אני רוצה שהפלאפון יחזיק יום שלם בשימושים יום-יומיים בלי שאצטרך להטעין אותו, ופלוס נוסף אבל לא הכרחי הוא שניתן יהיה לקנות נוספת או לשדרג לסוללה בעלת חיי ארוכים יותר (אם כי עדיף שהסוללה המקורית תספיק).

אני גם רוצה לשמור לעצמי את האופציה למשחקים לא כבדים במיוחד, אבל אני מניח שכל פלאפון היום יכול להתמודד איתם יפה.

כמעט על כל השימושים שציינתי הגלקסי S2 עונה (תקנו אותי אם אני טועה), אך יש לי מספר סלידות ממנו.

ראשית, הפלאש שלו ממש ממש חזק. האם יש דרך כלשהי להחליש את העוצמה שלו? אם לא, זה לא מה שיוריד אותי מה-S2, אבל יהיה נחמד לדעת אם יש לזה פתרון.

שנית, הוא לא המכשיר הכי זול שנמצא אי שם, ואולי אוכל למצוא מכשיר שדומה לו אך במחיר זול משמעותית.

עוד דבר שקראתי פה קצת - אני לא הולך להיות מהמשתמשים הפשוטים ביותר, אבל גם לא מהמתקדמים ביותר, והבנתי שמערכת ההפעלה מתעדכנת בגלקסי רק לאחר כמה חודשים מהעדכון בפועל - מה זה אומר מבחינתי בשורה התחתונה? זה משהו שצריך להדאיג אותי?

כמו כן, יציאתו של הגלקסי S3 אומרת משהו על סופו של S2 או שיש לי איזה שנתיים-שלוש שקטות של תמיכה איתו?

האמת שניסיתי קצת לעבור פה בפורום ולחפש בעצמי המלצות כלשהן, אבל לא הצלחתי למצוא משהו שעונה בדיוק על הצרכים שלי, אז אשמח אם תגידו לי כל מה שאתם יודעים. הסברים של הדברים הבסיסיים ביותר יתקבלו גם הם בברכה, כי כפי שאתם רואים אני די חסר ידע בנושא.

ושאלה אחרונה - האם אמורה להגיע בזמן הקרוב הוזלת מחירים כלשהי שכדאי לחכות לה?

יום טוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי את האשכול שהביאו פה בקישור עוד לפני כן, ומקריאה פעם נוספת גם הנקסוס הוא מבחינתי אופציה לא רעה,

אבל גם ממנו יש לי כמה הסתייגויות...

- המצלמה שלו לא טובה כמו של הגלקסי S2 (לפחות ממספר שראיתי ברשת, נהניתי יותר מהתמונות של ה-S2).

- כפתור ה-Back ממוקם בצד שמאל (לפחות ממה שראיתי. יש אפשרות גם להחליף את המיקום שלו? הרי הוא חלק מהמסך).

מצד שני, נראה שהמערכת הפעלה אצלו עובדת הרבה יותר חלק, היא תתעדכן הרבה יותר מהר ביחס לשאר הסמארטפונים וגם המסך שלו גדול משמעותית...

מה הייתם ממליצים לי? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...