התייעצות לגבי ספק אינטרנט - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות לגבי ספק אינטרנט

mulimen

Recommended Posts

שמעו את האמת לגבי ספקיות האינטרנט העלובות מסיפורי האישי:

ב4 השנים האחרונות הייתי מחובר לאינטרנט עם תשתית של הוט וספק של בזק בינלאומי.

תאמינו או לא אבל בתשתית של הוט עמדתי על 12 מגה בעוד שבספק (בזקבינלאומי) הייתי על 2 וחצי מגה. נחשו על כמה הייתי מוריד?

אז זהו שעצם היותי גולש בבזק על 2.5 מגה ,ממש לא הגביל את מהירות הגלישה של הוט ולמעשה הייתי מוריד מגה וחצי לשניה שזה בעצם ניצול מלא של מהירות ה-12 מגה . הייתי מוריד 5 גיגה תוך פחות משעה=מדהים!!!

שבוע שעבר החוזה שלי הסתיים וכמו בכל שנה אמרתי לבזק בינלאומי שיחדשו אותו...אכן חידשו לי החוזה אך כנראה עקב העדכון,הגדרות כאלו ואחרות השתנו לי בפרופיל המשתמש אצלהם או שמישהו עלה על הגדרה שאינה מורשת כיביכול ביחס למה שאני משלם להם ובקיצור מאותו היום כבר לא יכולתי לגלוש ולהוריד באותה המהירות.

מיד התקשרתי לבזק בינלאומי וביקשתי להתנתק ושיכנעו אותי להצטרף לכבל התת ימי שלהם כאשר אין לי ברירה אלא לשלם טיפה יותר ממה שנהגתי לשלם על ה-2.5 מגה ובעצם להגדיל ל12 מגה...השתכנעתי לבסוף!

תנו לי לספר לכם משהו על הכבל ה"מפואר" שלהם...אכן אני מצליח להוריד כעת באותה מהירות שהורדתי קודם לכן =12 מגה ובסעיף הזה הכל תקין מבחינתי אך שימו לב לדבר הבא...

מהירות הגלישה שלי בדפי אינטנרט ירדה לבינונית ותבינו אני לא מפונק אבל זה מעפן ביחס למה שאני רגיל אליו

בנוסף , טעינת סרטונים (לדוגמה-יו טיוב וכו') הפכה לאיטית טיליםםםם. כל פעם שבא לי לצפות דוגמא בטריילר של סרט חדש באתר של אני צריך כמו אידיוט לחכות שזה יסיים להטעין על מנת שהסרטון לא יתקע באמצע. וואט דה פאקק. עד כמה שזכור לי 12 מגה אמור לטוס במעבר של דפי וכך גם בטעינת סרטונים כדוגמת יו טיוב

אני מאוכזב פצצות

יש לי עם חייגן שכיביכול זו הדרך האולטימטיבית לגלוש בכבל התת ימי שלהם.

חבר'ה כל נושא המהירויות כפי שכבר חלקכם יודעים...זה עניין של חסימת פורטים ,הגדרות וכו'...בקיצור הם מחפשים לנצל את הלקוחות הישראלים ולי נשבר מזההההההההההההה

אני מוכן לשלם עוד כמה שקלים בחודש.כסף זאת לא הבעיה...האם מישהו יכול להמליץ על ספק מהיר ללא חסימות/הגדרות שמגבילות את המהירות ובתנאי שאכן המעבר בדפי וטעינת סרטונים יהיו שווים למהירות שעליה אני משלם בזעה שלי?

ברור לי שזה תלוי בשרתים ובזמני הגלישה וכו' ובכל זאת אני חוזר ואומר...היום אני משלם לבזק בינלאומי יותר ומקבל פחות מבעבר כי הם רמאים!

אני מעוניין בביצועים אולטימטיביים כאילו הייתי מפעיל מחשב ב-FBI .

אנא עזרתכם.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום קשר בין מהירות ספק האינטרנט לבין טעינת סרטונים ביוטוב. זה ידוע שיוטוב מגבילה את קצב ההורדה שלך, ככה זה בכל העולם. אם זה הדבר היחיד שאתה מסתמך עליו שירדה לך המהירות אז תדע שזה לא קשור. תעשה בדיקה על זמן אמת כמה אתה מוריד ותראה אם באמת מגבילים לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אני לא חי בסרט. כל מה שסיפרתי זה בדוק! מהירות ההורדה מצוינת אך מהירות מעבר בין דפי ירדה בכ30 אחוז ומהירות טעינת סרטונים ירדה ב70 אחוז. אם היה מדובר על אחוזים בודדים אז סביר להניח שאפילו לא הייתי עולה על כך...אני מסביר לך שיש איתם (בזק בינלאומי ) בעיה!

2. למקרה שלא הבנת מר חכמולוג-הדיון נפתח לצורך עזרה בחיפוש ספק חדש כאשר המטרה מבחינתי זה לבחור את הספק הכי טוב שקיים בארץ. הנושא הזה חשוב לי.

3. "

אין שום קשר בין מהירות ספק האינטרנט לבין טעינת סרטונים ביוטוב" -טעות נפוצה ידידי.

פעם גם אני הייתי בודק מהירות הורדה ומסתמך אך ורק על הסעיף הזה. אך כעת אני נוכח לדעת כל יום מאז השידרוג שאני טועה . ההבדלים הם באיזור ה-70 אחוז.

לא הגיוני שקודם לפני השדרוג אף סרטון לא היה נתקע לעולם!! ועכשיו לאחר השדרוג רוב הסרטונים שלי נתקעים במשך דקות שלמות.

האמת - ביו טיוב הצפייה בדרך כלל טובה אבל כאשר אני נכנס לAPPLE TRAILERS או ל-IMDB ,כעת לאחר השדרוג כל הסרטונים נתקעים לי למשך דקות ארוכות.

אתם לא חייבים להאמין למה שסיפרתי וגם אין צורך לקטול אותי או להתווכח..פשוט אל תאמינו זו זכותכם

אני סך הכל מעוניין לדעת מי ספק האינטרנט הטוב ביותר לדעתם ואשמח לתגובות רבות ככל האפשר.

מה שבטוח...בקרוב אני מתנתק מבזק בינלאומי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואגב,

אני לא מתכווכח לגבי יו טיוב- אם הם מגבילים את הגלישה באתר שלהם...אולי כן אולי לא

אבל מה שבטוח זה שלפני השדרוג לכבל התת ימי לא היו לי בעיות וכעת יש לי המון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסית לפנות לתמיכה הטכנית של בזק? אולי הם יוכלו לעזור.

בנוסף, עצה ידידותית:

אם אתה מעוניין שאנשים ירצו לעזור לך תנסה לכתוב הודעות מתומצתות (יכולת להעביר את אותו מסר בשלוש שורות) ובלי ביטויים אינפנטיליים כמו "מאוכזב פצצות".

כאן זה לא FXP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך קטלתם אותו, אפשר לחשוב מה הבנאדם כבר עשה... וגם הוא אם ילד, כולנו היינו פעם ילדים..

בקשר לשאלה, תראה לא התנסתי עם הרבה ספקים שונים אבל אני כבר כמה שנים עם נטויז'ן, כרגע 10 מגה וזה סבבה.

לא הכי מהר שיש אבל מספיק. לא מחכה ביו טיוב והכל זורם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לשאלה, תראה לא התנסתי עם הרבה ספקים שונים אבל אני כבר כמה שנים עם נטויז'ן, כרגע 10 מגה וזה סבבה.

לא הכי מהר שיש אבל מספיק. לא מחכה ביו טיוב והכל זורם.

כנ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...