מבקש המלצה למחשב נייד לסטודנט עד כ-4K ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה למחשב נייד לסטודנט עד כ-4K ש"ח

lalzary

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני סטודנט שמעוניין לרכוש מחשב נייד בתקציב של עד כ-4,000 ש"ח (עם אפשרות לחריגה קלה במידה וישתלם).

השימושים למחשב יהיו בסיסיים יחסית - עבודה משרדית, גלישה בסיסית באינטרנט ומשחק פה משחק שם.

דברים שחשובים לי במחשב - שיהיה קל משקל , גודל של בערך 13" יספיק, חיי סוללה שיאפשרו לו להחזיק יום שלם באוניברסיטה (4-5 שעות).

250 GB בכונן הקשיח יספיקו לי, כדאי שתהיה יציאת HDMI .

אין לי באמת מידע על חברות ככה שאני מבקש את מה שאני מניח שכולם מבקשים - חברה מוכרת.

לא חייב מערכת הפעלה בתקציב.

אם יש למישהו רעיון, אני אשמח .

בינתיים מישהו המליץ לי על

Lenovo IdeaPad U310 4375-64G

http://www.zap.co.il/compmodels.aspx?modelid=824132

מישהו שמע/מכיר/התנסה בו ויכול לספר עליו?

תודה לכולם ושיהיה אחלה שבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשימושים שלך לא.

אם אתה קונה לשנת הלימודים אז תחכה ותקנה באוקטובר

תבדוק גם את הlenovo e330.

או יש את הטושיבה הקל משקל (פחות מ1.5) בגבול תקציבך העליון r830, הדגם החדש 930 עדיין לא הגיע

בנוסף הVOSTRO מגיע גם עם i5 או כל אופציה אחרת שתרצה, אולם מדובר בדגם מעבד יחסית חסכוני ואיטי.

שים לב שה3360 מגיע עם סוללת 4 תאים לרוב, שנותנת זמן די מסכן.

יש את הV131 הישן יותר שנותן זמן רציני יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב שה-I3 ב- U310 הוא דגם מוחלש של I3 והוא לא סטנדרטי אלא בתדר עבודה נמוך יותר 1.4Ghz וחסכוני יותר.

לשימושים בסיסיים הוא צריך להספיק.

א. הייתי מחכה עם הקנייה וקונה באוקטובר.

ב. שילוב של מחשב 13" + כרטיס מסך שיאפשר לך לשחק משחקים בצורה נורמלית הייתי ממליץ על זה:

http://www.pc365.co.il/product.aspx?p_id=20282 ( יש צורך לשדרג את האחריות ל-3 שנים)

כפי שהומלץ לך קודם, הוא בא עם כרטיס מסך 630M במחשב דיי קטן ובעל איכות בנייה הרבה יותר טובה, מסך מט.

אלא אם כן, השימוש שלך במשחקים ממש קל והוא מסתכם במשחקי באינטרנט - נשמח לפירוט מה אתה משחק.

דבר נוסף שעלה שכן צריך להיות חשוב לך - זו אחריות, במיוחד כשמדובר בלימודים ואתה צריך את המחשב שיעבוד איתך תמיד, כדאי תהיה אחריות ל-3 שנים. יש סוגי אחריות שונים וניתן אפילו לקבל אחריות עד הבית כך ששליח מגיע ולוקח את המחשב (אם התקלה נקודתית אז הוא מתקן/מחליף במקום).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מודה לכם על התגובות!

chevi, עד אוקטובר (חודשיים + - ) המחירים אמורים לרדת ? או שהעניין הוא דגמים חדשים שייצאו עד אז ?

בקשר למשחקים - כרגע אני כמעט ולא משחק (המחשב שלי לא מריץ כמעט שום משחק נורמלי), אבל הכוונה במשחקים הם לא למשחקי פלאש, אלא למשחקים בסגנון ודומיו. אך כמו שאמרתי - זה לא השימוש העיקרי של המחשב בכלל. (בשביל זה המציאו אקסבוקס:) ).

בקשר לאחריות - אתה צודק במאה אחוז זה חשוב מאוד ואקנה מחשב עם אחריות ל-3 שנים.

בקשר ללנובו שהמלצת - אם אחליט לרכוש אותו אתה חושב שגם כדאי לחכות לאוקטובר?

שוב תודה. ושבת שלום!

גיא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...