מתלבט בין כמה סמארפונים בתקציב של 2K. - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין כמה סמארפונים בתקציב של 2K.

Charybdis

Recommended Posts

למה פסלת מכשירים כמו ה-xperia S או ה-atrix 2 ?

האטריקס על הנייר נראה נחמד מאוד, אבל שמעתי עליו הרבה רע. פשוט מפחיד להתקרב.

ה-Xperia S הוא מכשיר מאוד בינוני, ולא מספיק טוב. סוני ממש פישלו בסדרה האחרונה, וכנראה שההפסדים האסטרונומיים שלהם לא יפחתו.

המעבד מיושן (אותו המעבד נמצא גם ב- Sensation) וחלוש, אין חריץ הרחבה לכרטיס זיכרון, הסוללה לא ניתנת להחלפה, המסך אומנם מאוד חד, אבל יש לו צבעים מוזרים (חלביים) ופאנל משעמם (יש לו LCD פשוט עם תאורת LED. זה לא IPS+ או סופר-דופר-אולטרה פלוס 2) המכשיר מגיע עם ג'ינג'רברד (עם כי יש עדכון ICS), העיצוב מוזר ונראה לא נוח, ע"פ דיווחים הכפתורים לא נלחצים טוב, והכי חשוב- המכשיר פשוט לא שובר שוק. הוא לא מחדש או מלהיב. הוא לא מגניב. ה-One X לדוגמא הרבה יותר מושך. ה- S3 מלהיב. ה- S נשאר לבד בפינה החשוכה שלו ובוכה על מר גורלו. כל המסקרה נמרחת. את הפרצוף העצוב שלו, אפילו מנוע ה-Bravia של לא יכול לטשטש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עכשיו כשביררתי, ה 16GB שב DHD בוזבזו על Nandroid backup למינהם והתקנות של רומים.

עדיין 16GB נראה לי נפח קטן מדי היום.

אז שוב, גם הדיון הזה מוביל ל S2?

יש כבר JB אליו?

שי, חשבתי על ה One, אך גם הוא כמו ה GN לא כולל חריץ הרחבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגלקסי יש את הקהילה הגדולה ביותר. אין ספק בכלל שאו שיצא לו עדכון רשמי (החומרה שלו ללא ספק תומכת בהחלט) או שתצא גרסת מפתחים.

יש לו חומרה מצויינת אבל די ייחודית

בכל שדרוג גדול המפתחים יצטרכו לחכות לדליפה של רום רשמי בשביל שכל החומרה תיתמך בצורה טובה.. הפיתוח של הנקסוס זאת ליגה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגלקסי יש את הקהילה הגדולה ביותר. אין ספק בכלל שאו שיצא לו עדכון רשמי (החומרה שלו ללא ספק תומכת בהחלט) או שתצא גרסת מפתחים.

גם החומרה של הראשון תמכה ב ICS וסמסונג לא הוציאו עדכון רשמי לעולם.

יש לו חומרה מצויינת אבל די ייחודית

בכל שדרוג גדול המפתחים יצטרכו לחכות לדליפה של רום רשמי בשביל שכל החומרה תיתמך בצורה טובה.. הפיתוח של הנקסוס זאת ליגה אחרת.

אפשר לדעת כמה אתה מנצל מהנפח הפנימי שלו?

אתה משחק בו?

Fifa, asphalt וכו'.

מה גרם לך להחליף את הגלקסי בנקסוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא משחק בטלפון

אף פעם לא היתה לי בעיה של מקום.

שדרגתי כי רציתי מכשיר של גוגל

בלי תלות בסמסונג ועדכונים שלהם.

הגלקסי 2 אולי יקבל jb

אתה חושב שאת המערכת הבאה הוא יקבל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נורא, אפשר להסתדר גם בלי חריץ, יש דרכים אחרות. למעשה אני מכיר שיר עם התייחסות לנושא.. לא משנה.

באופן עקרוני כל מי שקונה את המכשירים מהסדרה החדשה של HTC מקבל חינם 25GB לאחסון בענן של .

חוץ מהחיסרון של חריץ ההרחבה, ה-Oneים הם המכשירים המשתלמים והטובים ביותר כיום.

יש מגוון עצום של מכשירים שיכולים להתאים לך, לא כולל המכשירים שעתידים לצאת בקרוב (לדוגמא המכשירים של Huawei שאמורים להיות פשוט מעולים).

Motorola RAZR, HTC Sensation XE, HTC One S, HTC One X, Samsung S II, Samsung Nexus, Samsung Note, S.

אתה פשוט צריך ליצור סדר עדיפויות לדרישות השונות ולפי זה להחליט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגלקסי 2 אולי יקבל jb

אתה חושב שאת המערכת הבאה הוא יקבל?

וזה בטוח שה GN יקבל את הבאה?

אולי גוגל יוציאו עד אז GN2 ויחליטו שהישן חלש מדי להריץ?

לא נורא, אפשר להסתדר גם בלי חריץ, יש דרכים אחרות. למעשה אני מכיר שיר עם התייחסות לנושא.. לא משנה.

באופן עקרוני כל מי שקונה את המכשירים מהסדרה החדשה של HTC מקבל חינם 25GB לאחסון בענן של .

חוץ מהחיסרון של חריץ ההרחבה, ה-Oneים הם המכשירים המשתלמים והטובים ביותר כיום.

יש מגוון עצום של מכשירים שיכולים להתאים לך, לא כולל המכשירים שעתידים לצאת בקרוב (לדוגמא המכשירים של Huawei שאמורים להיות פשוט מעולים).

Motorola RAZR, HTC Sensation XE, HTC One S, HTC One X, Samsung S II, Samsung Nexus, Samsung Note, S.

אתה פשוט צריך ליצור סדר עדיפויות לדרישות השונות ולפי זה להחליט.

אני לא מת על שירותי , ואני גם לא מעוניין לחכות.

המכשיר שלי מת עכשיו.

אני רוצה מסך איכותי עם צפיפות פיקסלים כמה שיותר גבוהה, שאני לא אתעוור בניסיון לקרוא טקסט קטן.

פיתוח רומים ער, שלא אתקע מאחור עם גירסאות ישנות.

ספיקר חזק (לא, לא בשביל לשמוע מוסיקה באוטובוס, כדי לשמוע את הצלצול גם במקומות סואנים).

וכמובן שמקום אכסון גדול.

למרות שה GN ממש קורץ לי בגלל העובדה שהוא בא נקי משטויות של מפעילות ומקבל עדכונים מגוגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו כשביררתי, ה 16GB שב DHD בוזבזו על Nandroid backup למינהם והתקנות של רומים.

עדיין 16GB נראה לי נפח קטן מדי היום.

אז שוב, גם הדיון הזה מוביל ל S2?

יש כבר פיתוח JB אליו?

הדיון הזה גם מוביל ל-S2 מפני שעל פי מה שציינת זהו המכשיר שהכי מתאים לך, נפח יותר חשוב לך מעידכונים רשמיים לכן S2 הוא הבחירה הנכונה.

יש JB בגירסה ניסיונית מאוד בסיסית כרגע, לא משהו ששווה להתקין, הנה 2 קישורים:

http://www.youmobile.org/blogs/entry/Samsung-Galaxy-S2-I9100-Gets-Android-4-1-JellyBean-build-with-CyanogenMod-10

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1779526

ב-S2 המסך הוא FRGB ולא תהיה לך בעיה עם טקסט קטן, יחד עם זאת הצפיפות פיקסלים נמוכה יותר משל ה-GN אבל שמגיע עם pentile.

תוכל לראות כאן את ההבדל (אני לא רואה הבדל בפיקסליזציה)

http://www.phonearena.com/reviews/Samsung-Galaxy-Nexus-vs-Samsung-Galaxy-S-II_id2921

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יעבוד ברור, השאלה איך.

לאחר שראיתי כמה סרטוני השוואה ביוטיוב, המסך של הנקסוס שבה אותי.

אם כי לאחר שראיתי את ההבדל בביצועים במשחקים בניהם, אני מתלבט קשות.

יש מכשיר שמאגד את התכונות של שניהם?

(רוזולוציה טובה כמו בנקסוס ויכולת הרצה כמו הגלקסי?)

[אין מנוס מהגלקסי 3?)

לגבי תוכנה נקייה, אני מאמין ש CM יהוו תחליף נאמן למקור. אני טועה?

אני קצת חושש מהשקעה ב S2 בתקופה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...