נהרס לי הפלאפון, מה עושים? - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נהרס לי הפלאפון, מה עושים?

yellow acid

Recommended Posts

כן אני יודע אבל פה זה לא קשור לחברות, זה קשור לקומות הכשרות... גם אם אני נשאר בפלאפון עצמם ואני קונה מהם איפון הם לא יתנו לי לשמור על מספר כשר. השאלה מה קורה עם מכשיר שאני הופך אותו לכשר עצמאית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עומרי ג'י: רגע, אי אפשר לנייד בכלל מספר כשר או שאי אפשר לנייד לגולן רק בגלל שלחברות החדשות עדיין אין קומה כשרה?

יאיר1: אין לי מושג מה סים עושה, אבל אני יודע שאצלי הסים גם מוגדר כשר (ככה רשום עליו)

אולי תסביר לי על הדרך מה עושה סים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היה מעניין אז קראתי על זה קצת באינטרנט :)

יש כאלה שכותבים שאי אפשר לנייד

ויש כאלו שאומרים שניידו...

יש בעיה קטנה עם גולן, בשביל לנייד צריך להירשם באתר שלהם ובשלב כלשהו מקבלים SMS עם קוד אישור, טלפון כשר לא מקבל SMSים.

אלו שטוענים שהצליחו לנייד, אומרים (מן הסתם) שהכל פתוח להם אח"כ, גם SMS/גלישה

אם חשוב לך רק המספר, אז תנסה לנייד, אין לך מה להפסיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקשרתי גם לגולן טלקום וגם להוט מוביל. שניהם לא מניידים אליהם מספרים כשרים לצערי...

אני מניח שהבעיה הראשונה חוזרת...

עכשיו צריך להתקשר ל3 החברות הגדולות שכן תומכות בכשרים ולראות אם יש להם אפשרות לתת לי מכשיר נורלמלי.

במידה ולא, אתם ממליצים לקנות מכשיר A777 חדש ולא לתקן את זה? כי מהכשרים זה היחיד שאני מוכן להתפשר עליו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

סליחה שאני מקפיץ אבל רציתי להודות לכל מי שעזר ולעדכן את מי שהנושא של הכשרים עיניין אותו וגם בשביל הבאים אחרי:

אחרי שהתקשרתי לכמה מעבדות שלא תמכו במכשיר עשיתי סיבוב בבני ברק ומצאתי מעבדה, מיד שהראתי לו את הטלפון הוא אמר לי מה הבעיות שהיו לו, מסתבר שזה מאד נפוץ בדגם הזה אחרי שנה\שנה וחצי. 100 שקל והוא החליף משהו במקום ונפתרה הבעיה.

(ושוב פלאפון מרשים לעצמם למכור דגמים עלובים למסלולים הכשרים. [הדגם הראשון היה דגם שלקח 2 שניות לכל לחיצה להגיב, ואני לא מגזים])

הסים עצמו כשר, והוא לא נכנס למכשיר שלא מוגדר ככשר, ככה שלקנות בעצמי ולהוציא לא עוזר.

נכון ללפני שבועיים החברות החדשות לא תומכות במעבר של מספרים כשרים לפי מה שדיברתי איתם

מה שborsood אומר זה חדש לי ואני מקווה שבאמת ביומיים שלא דיברתי איתם הם הספיקו לפתוח קומה כשרה, כי זה יוריד לי את החשבון לפחות ב60 שקל לחודש. אני אבדוק את זה.

ושוב תודה לכולם על העזרה והעצות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...