KSP וחנויות אחרות מוכרות Galaxy S3 עם מטען מיושן של S2! - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

KSP וחנויות אחרות מוכרות Galaxy S3 עם מטען מיושן של S2!

Animor

Recommended Posts

אתם סתם עושים עניין מכלום, אפאחד מכם אפילו לא יודע מה צריכת הPEAK של המכשיר.

נגיד ומדובר במטען 1A, אז ה1A האלו נועדו להחזיק את המכשיר בפני עצמו בצריכת שיא (נגיד משחק כבד+WIFI+BT+שיחה ברקע+מקסימום בהירות וכו')

ובנוסף להטעין את הסוללה, וגם אז מטען מותאם למכשיר כדי שישארו לו קצת רזרוות...

לדוגמא, בדקו בזמנו דגם מסויים של האייפון שיש לו מטען 1A, בדקו כמה חשמל נמשך מהמטען בצריכת שיא פלוס טעינה ויצא 0.75 בערך.

טעינת הסוללה במצב המתנה כנראה לא לוקחת יותר מ0.5A ולכן לא תשימו לב להבדל בכלל, ככה שזה ממש לא משנה.

דברים שכן חשובים במטען זה שלא יהיה זבל סיני (התפוצץ לי אחד כזה ביד, לא נעים) ובמקרה הזה הוא אכן אינו זבל סיני

לגבי ההצהרה על מטען לא מקורי, מצד אחד נכון, הם צריכים להודיע על זה בצורה ברורה, ואומנם כתוב בעמוד האינטרנט שלהם אבל לא יודע אם זה מספיק.

מצד שני הצהרה כזו ברורה תגרום לתגובת לקוחות בדיוק כמו בדיון הזה... בהלה מטורפת על כלום, שומדבר.

אין פה נחיתות במוצר לעומת המקורי, אבל כמו שאתם רואים (לפי הבהלה פה) הלקוח הפשוט נכנס לפאניקה לא מוצדקת בעקבות זה וזה סתם ירחיק לקוחות ללא סיבה מוצדקת לטעמי.

וכל אלו שחושבים שזה לא בסדר שחנות פותחת חבילה של מוצרים, תאמינו לי שזה קורה הרבה יותר ממה שאתם חושבים זה ככה בהמון מכשירים חשמליים כי מה לעשות, לפעמים יש צורך לשנות את תוכן האריזה או לבצע איזושהיא פעולה במוצר.

אז מה אם המוצר נפתח ע"י החנות? מה הפאניקה? כל עוד הוא חדש ורואים שהוא חדש, והנילונים עליו, ויש עליו אחריות כמו שצריך, זה לא צריך לעניין אתכם.

על הרבה מוצרים יש מדבקה בפתיחה שכתוב עליה אם המדבקה הזו קרועה אנא בדוק את תוכן האריזה, מכיוון שידוע וזה רגיל לפעמים שיש צורך לפתוח את האריזה לפני האספקה ללקוח, המדבקה הזו מיידעת את הלקוח שפתחו את האריזה ושהוא צריך לבדוק שכל התוכן שאמור להיות בפנים לפי הוראות היצרן אכן בפנים.

קיצר עשיתם פה הר מעכבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יכול להיות שמראש הם מוכרים עם כמה מטענים?

אתה מתכוון לחנויות האנגליות? אולי.... בטח batches שונים או משהו כזה. בכל מקרה, זה לא ממש משנה אם זה 0.7amp או 1amp כל עוד זה מטען של סמסונג או חברה נורמלית אחרת.

עשו סיפור ממטען קטן... העובדה שהחנות זולה יותר מהמחיר הרשמי של סאני כבר נשכחה

רוצים מטען מקורי? קנו סאני רשמית ב4

רוצים מכשיר זול? קנו בפחות אבל עם מטען חלופי

וזה לא חלופי סיני לא ידוע אלא חלופי של סמסונג.

הבעיה היא אם מתחילים להוציא דברים מהערכה כמו אוזניות, כרטיסי זיכרון אם יש, כבלים .... שמעתי על חנויות שעושות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם סתם עושים עניין מכלום, אפאחד מכם אפילו לא יודע מה צריכת הPEAK של המכשיר.

נגיד ומדובר במטען 1A, אז ה1A האלו נועדו להחזיק את המכשיר בפני עצמו בצריכת שיא (נגיד משחק כבד+WIFI+BT+שיחה ברקע+מקסימום בהירות וכו')

ובנוסף להטעין את הסוללה, וגם אז מטען מותאם למכשיר כדי שישארו לו קצת רזרוות...

לדוגמא, בדקו בזמנו דגם מסויים של האייפון שיש לו מטען 1A, בדקו כמה חשמל נמשך מהמטען בצריכת שיא פלוס טעינה ויצא 0.75 בערך.

טעינת הסוללה במצב המתנה כנראה לא לוקחת יותר מ0.5A ולכן לא תשימו לב להבדל בכלל, ככה שזה ממש לא משנה.

דברים שכן חשובים במטען זה שלא יהיה זבל סיני (התפוצץ לי אחד כזה ביד, לא נעים) ובמקרה הזה הוא אכן אינו זבל סיני

לגבי ההצהרה על מטען לא מקורי, מצד אחד נכון, הם צריכים להודיע על זה בצורה ברורה, ואומנם כתוב בעמוד האינטרנט שלהם אבל לא יודע אם זה מספיק.

מצד שני הצהרה כזו ברורה תגרום לתגובת לקוחות בדיוק כמו בדיון הזה... בהלה מטורפת על כלום, שומדבר.

אין פה נחיתות במוצר לעומת המקורי, אבל כמו שאתם רואים (לפי הבהלה פה) הלקוח הפשוט נכנס לפאניקה לא מוצדקת בעקבות זה וזה סתם ירחיק לקוחות ללא סיבה מוצדקת לטעמי.

וכל אלו שחושבים שזה לא בסדר שחנות פותחת חבילה של מוצרים, תאמינו לי שזה קורה הרבה יותר ממה שאתם חושבים זה ככה בהמון מכשירים חשמליים כי מה לעשות, לפעמים יש צורך לשנות את תוכן האריזה או לבצע איזושהיא פעולה במוצר.

אז מה אם המוצר נפתח ע"י החנות? מה הפאניקה? כל עוד הוא חדש ורואים שהוא חדש, והנילונים עליו, ויש עליו אחריות כמו שצריך, זה לא צריך לעניין אתכם.

על הרבה מוצרים יש מדבקה בפתיחה שכתוב עליה אם המדבקה הזו קרועה אנא בדוק את תוכן האריזה, מכיוון שידוע וזה רגיל לפעמים שיש צורך לפתוח את האריזה לפני האספקה ללקוח, המדבקה הזו מיידעת את הלקוח שפתחו את האריזה ושהוא צריך לבדוק שכל התוכן שאמור להיות בפנים לפי הוראות היצרן אכן בפנים.

קיצר עשיתם פה הר מעכבר.

בסופו של דבר חילוקי הדעות הם סביב הטענה האם לחנות מותר לשנות את המוצר שהיא מוכרת ללא דיווח בנוגע לשינוי או שאסור לה ועליה לדווח.

כל היתר זה פשוט לא חשוב לטעמי, נראה לי שאנימור לאו דווקא מתרעם על סוג המטען אלא יותר על זה שלא אמרו לו.

השאלה האם המטען הוא מרכיב מהותי בעסקה או לא, המטען החלופי מספק או לא, זאת לא השאלה.

השאלה היא למה הם לא דיווחו? אגב, התשובה כי זה יעורר פאניקה היא לחלוטין לא מתקבלת על הדעת. אם זה יעורר פאניקה אז תסביר, תסביר שזה לא חשוב, שזה מוזיל, תסביר שצבע ירוק יותר יפה.

מי שמם להחליט בשביל הלקוח מה מספיק טוב לו???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הם מביאים מכשירים מארה"ב ושם המכשיר נמכר עם מטען שלא מתאים לשקע בישראל, אני יכול להבין למה הם מספקים מטען חלופי.

אבל למה לעזאזל הם לא מספקים מטען באותה רמה?

זה המחדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלופי זה "מילה" גדולה, זה מטען מקורי של רק "חלש" יותר..זה לא זיוף וכו..

כמו כן שזה לא יבוא רשמי של היבואן ואתה קונה את זה במחיר מופחת אז זה בהתאם לנהלי החנות שאתה קונה ממנה, וכאן שוב וגם במקרה הזה לא הייתה שום הטעיה, זה שציפת לקבל את המטען המקורי, זה די ברור כי נכון ציפת לקבל מה שאתה מקבל עם המוצר כמו בחו"ל, רק שבארץ יש מכס ועוד גופים שנועדו לקחת עוד כסף מיבואנים וכו, ולכן זה לא מתאפשר לאותה חנות להביא אותו באותה תצורה.

זה לא שרימו אותכם, זה לא שהביאו לכם זבל סיני זול, זה לא שהסתירו ממכם את זה בכוונה, אז כן קיבלתם מטען חלש יותר, אבל חסכם כמה שקלים..

שוב לא בא להצדיק את החנות ולא בא להצדיק את "הבלאגן" פשוט כל אחד צריך להבין את הצד השני (לקוח\חנות), יש כאלה שלא יעניין אותם 0.7A או 1A, יעניין אותם המחיר נטו, ויש אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני מזמין FERRARI חדשה מהמודל האחרון שעולה כמו בית, אני לא מצפה לקבל את מערכת החשמל החלשה של המודל הקודם.

זה לא העסק של סוכנות הרכב שמביאה לי את הרכב, לשנות החלטות של מהנדסי FERRARI או לעשות החלטה חד צדדית בשביל הלקוח שנוגדת את ציפיות הלקוח מהרכב.

וזה שהמחיר אולי קטן ב5 שקל בעקבות החלטה זו של עובד חסר איכפתיות בסוכנות הרכב, שלא הייתי נותן לו לגעת ברכב עם נוצה, לא תירוץ מספיק טוב בשבילי.

אולי זה מקובל לדעת אותו אדם חסר איכפתיות בשוק הטלפונים.

לדעת מהנדסי המוצר והלקוחות שאינם בורים זה לא מקובל.

אז שאותו האיש חסר האיכפתיות יקום יודה בטעותו, ויציע החלפת מטען לכל לקוח שקיבל מטען חלש, ומעתה והלאה יספק מטען ראוי למוצר וללקוחות.

ואם צריך להעלות את מחיר המוצר ב5 שקל בעקבות ה"שינוי", אז בבקשה.

לא לחסוך גרושים ולאכזב לקוחות במוצר יקר מאוד.

ממש שערוריה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנלוגיה יפה, רק שלטעמי כל עוד המוכר מדווח לקונה שהוא עשה את השינוי אז אין אם זה בעיה (ירצה יקנה, לא ירצה לא יקנה), הבעיה היא אם אותו מוכר לא מדווח את השינוי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאתה קונה רכב חדש מהחברה (גם פרארי) ומזמין גם מערכת וכו, אתה יודע שמפרקים לך חצי בנמל מעבירים כבלים וכו, ושאתה מקבל את הרכב מורכב בסוכנות "כמו חדש" ! זה כן מקובל ? בכל דבר יש את זה, והשאלה איפה הגבול נחצה ובמקרה הזה לדעתי הוא לא נחצה וזה לגיטימי, מבין את הרצון לדעת מה אתה קונה, מצד שני אין סיבה להתלונן שכן זה לא שמישהו סובל או גורע ממשהו בצורה קיצונית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה הערות: 1. אנלוגיה היא יפה להעביר רעיון, אבל היא לעולם לא זהה. 2. הבעיה היא לא שפתחו את הקרטון, הבעיה היא שהחליפו דברים בלי להגיד, אם אתה רוצה לחזור לאנלוגיית המכונית, לא העובדה שהתעסקו עם הרכב בשביל להתקין את ה היא הבעיה, הבעיה היא שבדרך הם החליפו את ההגה (להגה של אותה חברה, אבל אחר) ו- לא אמרו!

אנשים רוצים לראות שהאריזה סגורה כי אצלם זה סמל לזה שלא הוציאו דברים מתוך האריזה (כלומר- שהם מקבלים את מה שהם שילמו עליו).

אני מניח שלאף אחד אין ערך סנטימנטלי לאיזו חתיכת נייר דבק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאתה קונה רכב חדש מהחברה (גם פרארי) ומזמין גם מערכת וכו, אתה יודע שמפרקים לך חצי בנמל מעבירים כבלים וכו, ושאתה מקבל את הרכב מורכב בסוכנות "כמו חדש" ! זה כן מקובל ? בכל דבר יש את זה, והשאלה איפה הגבול נחצה ובמקרה הזה לדעתי הוא לא נחצה וזה לגיטימי, מבין את הרצון לדעת מה אתה קונה, מצד שני אין סיבה להתלונן שכן זה לא שמישהו סובל או גורע ממשהו בצורה קיצונית.

אז כל דבר שהוא לא קיצוני הוא בסדר?

אם כך מעכשיו אתחיל להחסיר מהתלשום לחנות ולהחליף שטר אחד קטן באחד מזויף.

לא אתה ולא החנות תחליט בשבילי שזה לא דבר חשוב כי זה דבר קטן.

מבחינתי זה דבר חשוב לקבל מטען שמטעין ב40 דקות ולא אחד שמטעין בשעה.

מי הם שיגנבו ממני זמן מצטבר מעכשיו ועד עולם בכל ההטענות שלי?

שוד זמן מתוך חוסר מחשבה אינפנטילית, מוצדקת ומושלכת כלאחר יד באמצעות מיזעור חשיבות העניין ע"י אלו שאין להם בזה עניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...