התלבטות בין SGS2 ל One S. - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין SGS2 ל One S.

ORrrr

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ksp אי אפשר לפתוח את החבילה אם לא קונים ואין להם משהו פתוח

זה כמו לקנות חותל בשק כל עוד בחיים שלי לא ריאתי את המכשיר הזה!

לכל החברים שלי יש 4 ולאחד 3 ככה שאין סיכוי גם בזה לצערי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

טוב אז קניתי בסוף את הone s.

אחרי קצת משחק באמת התחברתי אליו יותר מהסמסונג ובנתיים טלפון מדהים.

אבל יש לי שאלה, אחרי שרוקנתי את הסוללה, כמה זמן אני צריך להטעין? 24 שעות או עד שהסוללה מלאה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי טיפ קטן למי שמתכנן לקנות את ה one s בארץ:

לפני שמשלמים, תבדקו טוב שעל האריזה של המכשיר כתוב Z520e בשם הדגם ושכתוב עליו 1.5GHz, שכן זה הדגם עם המעבד החדש והטוב יותר.

אם כתוב בדגם Z560e ורשום רק duel , או 1.7GHz, אני ממליץ שתוותרו שכן המכשיר מתחמם יותר, הסוללה מחזיקה פחות זמן והביצועים בגדול טיפה פחות טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע על איזה מעבד יותר טוב אתם מדברים ב ONE S? המעבד ב הינו Snapdragon S3 (או בדגמים החדשים ממש S4 אבל חייבים לבדוק טוב טוב שזה אכן S4 לפני שקונים!)

אם קבלתם SNAPDRAGON S3 אז אומנם יותר מגהרץ אבל טכנולוגית נופל בהרבה מהמעבד של סמסונג שיש בגלקסי 2

הגלקסי 2 מגיע עם מעבד של ומעבד גראפי MALI400MP4 שזה 4 ליבות של GPU. קניתי לפני 4 ימים את המכשיר ב 2400 שקל.

המכשיר מאוד פתוח ברמת CUSTOM ROMS למשל אצלי עשיתי DUAL BOOT של שני רומים שונים, האם תוכלו לעשות את זה ב HTC?

בלי קשר, המכשיר קל יותר, דק יותר ורזולוציה במסך בגודל הזה? באמת זניח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

S4 זו סדרת שבבים, שמתבססת על מעבדי ה-Krait, מתוכה יש מעבדים בעלי ליבה אחת, כפולי ליבה, ויהיו בעתיד הקרוב גם מרובעי ליבה.

שבב ה-S4 שנמצא ב-One S הוא אומנם "רק" כפול ליבה, אבל עדיין עוקף בביצועים את ה- 3 מורבע הליבות (או משתווה לו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

S4 זו סדרת שבבים, שמתבססת על מעבדי ה-Krait, מתוכה יש מעבדים בעלי ליבה אחת, כפולי ליבה, ויהיו בעתיד הקרוב גם מרובעי ליבה.

שבב ה-S4 שנמצא ב-One S הוא אומנם "רק" כפול ליבה, אבל עדיין עוקף בביצועים את ה- 3 מורבע הליבות (או משתווה לו).

ומה ההבדלים בבצועים באמת בין S4 לבית המעבד של במהירות 1.2 גיגהרץ?

ולפי הבנתי ה GPU מרובע ליבות בסמסונג עדיין חזק יותר, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...