עמותה זרה מקטאר ובל'ד פותחים סניף הסתה נגד ישראל בחיפה - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עמותה זרה מקטאר ובל'ד פותחים סניף הסתה נגד ישראל בחיפה

תינוק22

Recommended Posts

;D ^ נבקש מכל האחים הערביים לעזור להם ועל הדרך גם לקרב אותם למשפחתם 8) .

כל אומה ואני לא צוחק היית זורקת אותם מכאן בלי שום חשבון מהעולם. אנחנו פשוט לא לומדים :bash: --וממשיכים לרצוח בנו. איזה מדינה היית מאשרת דבר כזה? אם לא שליחת אטום בכל עזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

;D ^ נבקש מכל האחים הערביים לעזור להם ועל הדרך גם לקרב אותם למשפחתם 8) .

כל אומה ואני לא צוחק היית זורקת אותם מכאן בלי שום חשבון מהעולם. אנחנו פשוט לא לומדים :bash: --וממשיכים לרצוח בנו. איזה מדינה היית מאשרת דבר כזה? אם לא שליחת אטום בכל עזה.

כן אבל אין עם מי לדבר שם בעזה ועם החמאס וגם עם הדביל הזה שדומה לדוד לוי שמייצג אותם .
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו... בגלל זה כתבתי שכל מדינה אחרת היית כבר זורקת (גם אם היא כבשה .ואצלנו המצב טוב ,כל טיעון מצד הפלסטיני ניתן לערעור בקלות ). כן עכשיו זה יותר קשה, נתנו להם להתבסס (גם בעולם ) וגדילה טובה בכמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלו בני-אדם שמימלא לא מחבבים יהודים ולכן לא משנה מהי האמת . על ידי הסברה אפשר לשנות אדם ששיקרו אותו (ויש לו מצפון ישר ) .. אגב כמה ערבים כאלה יש? הרי דוד המלך היה מוסלמי... (לטענתם) השקר שם זה תרבות זה משהו שורשי... ובקשר לשאר האומות לרבים יש בעיה רק בגלל שאתה יהודי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה בגלל שאתה יהודי מוכרת לי אבל כי אנשים בעולם חיים לפי סטיגמות , הכרתי מישהי משוויץ והדבר ש היה הכי חשוב לה לדעת אם חס וחלילה אני יהודי,וזאת הסיבה שאני גם לא מדבר איתה יותר, זה פשוט שטויות אבל זה גם טבעם של בני האדם , קח לדוגמא את בעלי החיים הם לא שופטים לפי צבע או מוצא כמונו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הפליאה?

כמו שקנינו שטחים מערבים ב48 והלאה, ככה הם קונים אותם מאיתנו חזרה.

בסך הכל גלגל שמתהפך, פעם לנו הייתה חשובה האדמה ולהם היה חשוב הכסף, אבל עכשיו להם חשובה האדמה ולנו חשוב כסף.

אין על מה להתלונן זה המצב ולכל דבר יש מחיר(לצערינו) בעולם המודרני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...