איזה קורס עדיף ללמוד ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה קורס עדיף ללמוד ?

ngc224

Recommended Posts

שלום !

לא ידעתי באיזה פורום לשאול את זה אז חשבתי לשאול כאן...

בעיקרון סיימתי קורס של לפני 4 שנים אבל לא הצלחתי להכנס לתחום...

עכשיו החלתתי להתקדם טיפה ולקחת קורס יותר רציני וכזה שנדרש בשוק העבודה.

ראיתי שיש ביקוש ל QA תוכנה, מתכנתי WEB, בדיקות תוכנה, JAVA, Dot.net, מנהל רשת, , איש סיסטם, תשתיות, BI, DBA...

חלק מזה זאת תוכנה וחלק חומרה... לא יודע מה עדיף מבחינת השוק ואיזה קורס ספציפי מומלץ ביותר...

אשמח אם משהו יוכל לייעץ

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אוהב מחשבים, ואני רוצה לעבוד בתחום... בעיקרון גם תוכנה וגם חומרה מעניינת אותי...

השאלה זה (סתם דוגמא) ללמוד JAVA או Dot.net בתחום התוכנה ? מנהל או DBA בחומרה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף - אף אחד לא ירוץ אחריך עם משרות בתור בוגר קורס תכנות , או Qa , או חומרה. לרוב רוצים או משהו עם ניסיון , או משהו עם תואר , ועדיף אחד עם שניהם

כמו שהבחור מעלי שאל - מה עשית עד היום? במה עבדת?

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי שיש ביקוש ל QA תוכנה, מתכנתי WEB, בדיקות תוכנה, JAVA, Dot.net, מנהל רשת, , איש סיסטם, תשתיות, BI, DBA...

בוא אני אחסוך לך את הדילמה - אין ביקוש ל-QA תוכנה, מתכנתי WEB, בדיקות תוכנה, Dot.net, JAVA, מנהל רשת, , איש סיסטם, תשתיות, DBA, BI..

מה שכן יש זה ביקוש לבוגרי אוניברסיטאות מפקולטות ספציפיות (הנדסת חשמל, הנדסת תוכנה, מערכות מידע) על מנת שאלו יאיישו חלק מהתפקידים שציינת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב זה לא מדויק, יש תחומים שבהם יש יותר ביקוש ובהם פחות... ;D

אבל זה שהמכללות מוכרות לך "קורסי כניסה להייטק", לא אומר שאתה תתקבל למקום עבודה על סמך הקורס הזה בלבד.

קורסים יכולים להיות אקסטרא לאנשים שכבר עובדים ויש להם נסיון, אבל גם אז ההוצאה היא ענקית ולא תמיד משתלמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים אוהבים להמליץ ללכת ללמוד תואר בהנדסה או תואר מדעי כלשהו, חשבתם אולי שיש אנשים שלא רוצים/יכולים/מסוגלים ללמוד תואר ראשון? ועדיין רוצים להתעסק במחשב? אומנם הרבה הרבה הרבה הרבה יותר קשה להיכנס לתחום ההייטק כאשר אתה רק עם קורס ובלי ניסיון, אבל יש כאלה שזה מצליח להם אם מספיק עקשנים, אם יש מספיק קשרים וכד'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך שום קשרים. אם אתה טוב בזה אז אתה מצליח ומתקדם.

מחזק לחלוטין.

לא צריך דעות קדומות ולא צריך להקשיב יותר מדיי לאחרים,רק לקחת את עצמך ולהיות מעולה מבחינה מקצועית ובין אישית.

כשמגיעים לראיון בתפקיד רציני,אז המראיינים הם אנשים בהתאם,שעברו דבר או שניים בחייהם,והם ידעו לזהות מי ומה אתה משיחה של 5 דקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...