בעיה גדולה עם אקספנסיס - אשמח לעצה - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה גדולה עם אקספנסיס - אשמח לעצה

xtract1

Recommended Posts

רכשתי לאבי מכשיר u שענה על כל הדרישות שלו (קטן, כפול , מסך איכותי יחסית, קל משקל וכו' - זול). אני כבר לא מדבר על זה ש"נדפקתי" כי הם שלחו עם DHL, ולא היה לי מושג שכך, ולכן יצא שעל מכשיר שעלה לי 1200 ש"ח שילמתי עוד 650 ש"ח מיסים ועמילות ו"עמלת מחשב" בסך 20 שקלים וכו'. המצב הבעיתי הוא שלמרות שמופיע באתר שלהם שהמכשיר תומך בתדר 850 וגם 2100 ולמרות שהרמתי אליהם טלפון למחלקת המכירות ודיברתי בשלוש שיחות שונות עם שלושה אנשים שונים - כולם אישרו לי שהוא אכן תומך בשני התדרים ושהם מוכרים את הדגם ST25A...החשש שלי, לצערי התממש. והגיע לי הביתה מכשיר ST25I שאינו תומך בתדר 850. לאחר דין ודברים איתם, הסבר המצב וכו' הם מוכנים לזכות אותי על המכשיר אך ללא שום התייחסות למיסים. יוצא שאו שאני נשאר עם מכשיר שעלה לי כ-1800 ש"ח ושגם לא תומך בשני התדרים או שאני מחזיר להם וזורק לפח 700 שקל שעושים קנייה של כל מכשיר אחר, בארץ או מחו"ל לא כדאית (אם מוסיפים למחירם את ה-700 שקל הללו).

למישהו יש רעיון מה אפשר לעשות בנידון בכל זאת? אני את הלקח שלי למדתי בכל מקרה. לא מזמין יותר מחנויות כאלו. אני מאוד התאכזבתי מאחר וידעתי שזו גדולה שאמורה להיות אמינה. גם לא ברור לי מה עוד אפשר לעשות כדי לוודא שמה שאתה רוצה ורואה באתר זה מה שתקבל - הרמתי טלפון, לשחתי מיילים - ובסוף קיבלתי משהו לא מתאים.

הם מצידם טוענים שהם בכלל לא מוכרים את הדגם שאני מדבר עליו אלא רק את ה- I

כל עזרה ועצה תתקבל בברכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שאפשר להסתדר...זה עדיין לא מצדיק את העובדה ששילמתי כ"כ הרבה כסף על מכשיר כדי שיתמוך בשני התדרים! יכולתי לקנות בארץ ONE V נניח שתומך בכל התדרים בוודאות ולא לחכות הרבה זמן וכו' וכו'. לא עשיתי את זה כי העדפתי את הסוני בהנחה שהוא תומך בשני התדרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אקספנסיס USA או ארה"ב?

בכל מקרה, הם מצהירים באתר שהמשלוחים הם אך ורק עם פדקס/DHL....

בנוגע לזיכוי על מיסים- תתקשר למכס (או למחלקת המכס ב DHL), תבהיר שהמכשיר יוצא חזרה לזיכוי, יש אפשרות לקבל החזר על המיסים. זה מתוסבך, אבל אפשרי, כל עוד לא עברה תקופת זמן "סבירה" לאחזקת המכשיר (שבוע-שבועיים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אקספנסיס USA או ארה"ב?

בכל מקרה, הם מצהירים באתר שהמשלוחים הם אך ורק עם פדקס/DHL....

בנוגע לזיכוי על מיסים- תתקשר למכס (או למחלקת המכס ב DHL), תבהיר שהמכשיר יוצא חזרה לזיכוי, יש אפשרות לקבל החזר על המיסים. זה מתוסבך, אבל אפשרי, כל עוד לא עברה תקופת זמן "סבירה" לאחזקת המכשיר (שבוע-שבועיים)

אתה מתכוון UK או ארה"ב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשראי..ו..UK...

תראו, האמת שמאחר וזה בטוח יהיה סיפור מטורף מול המכס, אני מעדיף להשאיר את המכשיר אצלי בכל זאת. השאלה אם יש לי עילה הגיונית לדרוש מהם זיכוי על XYZ לאור עוגמת הנפש וכו' וכו' וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לדרוש, מן הסתם הם לא יתנו. אתה יכול לנסות לדבר עם חברת האשראי שתבטל את החיוב על תמורה שלא נתקבלה או איך שלא קוראים לזה אבל אתה תהיה חשוף משפטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והם לא חשופים משפטית על הטעיה?

תראו את הקובץ המצורף מהאתר שלהם שמראה את עניין התדרים, בנוסף לעובדה שציניתי שדיברתי איתם 3 פעמים וווידאתי את העניין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...