נימאס לי המוזיקה והקלפים של היום - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נימאס לי המוזיקה והקלפים של היום

סוכריות MאנדM

Recommended Posts

נו, פבל צדק.

M אנד M - לקרוא את ההודעה האחרונה שלך לקח לי 3-5 דקות, והגעתי בכלל עד החצי (התייאשתי).

אף אחד לא מנסה להיות יפה נפש - ההודעה שלך לא קריאה בעליל!

ואם אתה כותב ככה במציאות ואף אחד לא מעיר לך על זה, אתה א. לא תצליח להגיע רחוק, ב. צריך לבדוק טוב מי אלו הסובבים אותך :)

או שפשוט תיקח כמה שנים כדי להתבגר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש מי שכותב בשגיאות כי הוא בור וטיפש. קל לזהות אנשים כאלו כי התוכן שלהם ברור (לעומת התוכן הלא-קריא כאן),

ושגיאות-הכתיב שלהם הם טיפוסיות למדי: "אני יגיד" במקום "אני אגיד", אם במקום עם ולהיפך, אבל מלבד זאת

התוכן די ברור (ובד"כ די ילדותי).

זה לא המקרה כאן. זה לא רק שגיאות-כתיב על כל פינה, אלא גם חוסר מוחלט בסימני פיסוק. זה לא מעיד על

טמטום וילדותיות, אלא על בעיית-כתיבה כלשהי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, זה ה "ההורים שלי לא חינכו אותי לקרוא ולכתוב בצורה תקינה, לא הקשבתי בשיעורים, אני לא יודע מזה פסיק ונקודה, ולא קראתי ספר אחד בילדותי" סינדרום. נפוץ מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כנראה לא מספיק זקן בשביל לדבר ככה, אבל אני לא זוכר תקופות שבהן שיר פופ לא היה פיזמון שחוזר על עצמו 20 פעם. אולי היה פחות ערום.

לי אישית אין בעיה אם זה ואני שומע הכל מהכל, אבל אם זה כל כך מפריע לך אתה מוזמן לעבור לרוק אלטרנטיבי, רוק קלאסי ומטאל (ואם לפעמים זה קצת "אפל" מידי תמיד יש גידי גוב ושלומו ארצי :xyxthumbs: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, זה ה "ההורים שלי לא חינכו אותי לקרוא ולכתוב בצורה תקינה, לא הקשבתי בשיעורים, אני לא יודע מזה פסיק ונקודה, ולא קראתי ספר אחד בילדותי" סינדרום. נפוץ מאוד.

לבחור יש בעיית-כתיבה. יכול להיות שכל מה שרשמת נכון, ויכול להיות שלא. ההתרשמות שלי היא

שהוא לא יכול לכתוב אחרת, ושזה מתסכל אותו שמעירים לו על כך (מן הסתם שוב ושוב).

אז לדעתי כדאי להתייחס לתוכן של דבריו (למי שמצליח לקרוא), ולא להעיר לו על צורת-הכתיבה.

מי שלא מצליח לקרוא את מה שהוא כותב, עדיף שלא יגיב במקום לנסות לחנך אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

אני לא דיסלקט תמשכו לחפש מי דפוק פה בארץ ורק להיתלונן כול החיים שלי כתבתי בלי פיסוק בכול מקום ולא היתה לי בעיה וגם ברשת וכך הרבה אנשים ולא היתה בעיה רק פה הפרומים היחדים שרק מיתלוננים

אם תצליח לקרוא כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כותב לא בוכה פה ממציא תרוצים אתם לה מומחים שתגדו מה אני מי אני אז תמשכו להמציא דברים ולהוציא דברים לפי איך שאתם רוצים חבל אתם סתם חופרים במקום להגיד דברים שקשורים לנושא הפרום אני מבקש לא לערב פה את ההורים שלי או של כול אחד פה תתבישו אין לאנשים פה כבוד לכלום אפלו לעצמם אין להם כבוד גם ממינה ורדה רזיאל ז`קונט לא היתי מבקש יעוץ בכול מה שקשור לנמוסים והלכות כי אין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים - בוא ננמיך את הלהבות - חבל סתם להתכתש.

פותח הדיון - אכן - גם אני מסכים איתך - אני מוצא את עצמי חוזר למוזיקה הישנה והטובה (אני יליד שנות השבעים... כן אני יודע אני זקן...)

M&M - נא נסה לקבל ברוח טובה את הערות - הגם שאינני מסכים עם הנימה של הדברים אני אכן מוצא את עצמי מסכים עם התוכן - אני קורא פוסטים שלך לא מעט - לא יזיק לפסק ולתחום פסקאות.

ולסיום - קליפ ישן של שיר שאני מאוד אוהב (יש קצת חזרה על מילים - אבל תסלחו לי זה בגלל השעה)

PIL - This Is Not A Love Song

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני יליד שנות השבעים וזה אחלה שיר גם אני אוהב אתו ולא צריך להיתנצל זה היה שיר לרקודים בהתחלת העידן של המוזיקה הדיגטלית והתקלטנים זה האבא והאימא של מוזיקת הרקודים הדיגטלית יש עוד כאלה כמו דפש מוד זנר יותר כבד ועוד כבוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיר נחמד אבל הסולן המקורי של נירונה הרבה הרבה יותר טוב זמר משובח אבל נאים להכיר

נכון, אבל את הרצח של קורט קובין אתה כבר לא יכול למנוע.

אגב האלבום הופק ע"י Butch Vig, אותו מפיק שעבד על Nevermind. יש שיר באלבום (I Should Have Known) שגם מבוצע ע"י הבאסיסט כריס נובוסליק (נירוונה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתקופה שלי 70 80 היה יותר קשה להשיג מוזיקה במיוחד קלפים היום יש כמו זבל חופשי מה שרוצים אני אין לי סיגנון מסוים אני אוהב לשמוע ואם השיר עושה לי משהוא אז סבבה הזמר יוצר שאני אוהב זה טומס דולבי חלוץ המוזיקה האלקטרונית שעשה הרבה פרויקטים יפים זה עוד לפני שאנשים ידעו ודברו על רטלין זה השיר שפירסם אתו http://mooma.mako.co.il/artist.asp?ArtistID=4248

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד השרים בגילגלו החדיש יותר בזמן האחרון של טומס דולבי יש לו שליטה מדהימה בכול מה שקשור לחבור כלים מוזקליים אנלוגיים ומחשבים האבא והאימא של כול המוזיקה של מעדונים ותקליטנים למדו ממנו הרבה Thomas Dolby - One of Our Submarines (Live)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...