הורים הדליקו מנגל בסלון בגלל הגשמים ונחנקו....... - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הורים הדליקו מנגל בסלון בגלל הגשמים ונחנקו.......

Milk-Inc

Recommended Posts

בזמן האיום של סאדם(כשארה"ב רק נכנסה לעיראק) היה איזה סיפור על משפחה ערבית שישנו כל המשפחה בחדר אטום. בלילה היה קר אז האב(האידיוט) הבעיר מן פח עם גחלים בחדר. אש צריכה חמצן כדי לבעור והחדר היה אטום כך שבלילה נגמר כל החמצן בחדר ופשוט חלק מהילדים מתו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחחחחח.............מזכיר לי את הסיפור על האישה ההיא שיצא לעשן סיגריה למרפסת ונפלה

מקומה שלישית או רביעית.....ובסוף מצאו אותה יושבת על הדשא ומעשנת.........

אין כמו צחוק טוב על הבוקר.........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחחחחח.............מזכיר לי את הסיפור על האישה ההיא שיצא לעשן סיגריה למרפסת ונפלה

מקומה שלישית או רביעית.....ובסוף מצאו אותה יושבת על הדשא ומעשנת.........

אין כמו צחוק טוב על הבוקר.........

:lol: :lol: :lol: :lol:

אנשים מפגרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת , עם המצב הכלכלי והכל אני מבין אותם , אתמול אני וחבר שלי קנינו מלא אוכל למנגל ופתאום התחיל לרדת גשם = בדרך לזרוק את כל האוכל , אנחנו פשוט עשינו מנגל בגשם :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת , עם המצב הכלכלי והכל אני מבין אותם , אתמול אני וחבר שלי קנינו מלא אוכל למנגל ופתאום התחיל לרדת גשם = בדרך לזרוק את כל האוכל , אנחנו פשוט עשינו מנגל בגשם :-X

מה הקשר?!

האנשים האלה פשוט עשו מנגל בתוך הסלון=מקום סגור=אתה נחנק מהעשן

אצלך זה פשוט חוסר מזל (או טיפשות מסוג אחר... מי עושה מנגל ביום גשום?! ???)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי עם קנו אוכל והכל ואין להם כסף כדאי לזרוק אותו (אסור להקפיא את הבשר מחדש) ולכן עם עשו את הדבר.

ובקשר אלי , לא ירד כאן גשם אתמול אפילו לא היו עננים רק 10דקות לפני שהתחלנו :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין עד כמה צריך להיות מפגר שכלית בשביל אשכרה להבהיר בתוך חדר סגור מנגל עם גחלים וכל הקטע הזה... לא רק הקטע שזה מסוכן, זה הרי משאיר בבית ריח בטח לאיזה חודשיים!

הבן אדם בן 44! איך הוא הצליח לשרוד בעולם הזה 44 שנה?! :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יפה לצחוק אליו , לפי דעתי יש בו עוד קצת שכל , לעומת ילדה בכיתה שלי (יב) שאחרי שהמורה פתרה תרגיל היא שאלה למה -1*1 = 1

:-\

כשעשו את אותו מבחן מפורסם של משרד החינוך שבא לבדוק יכולות של התלמידים בתחום מתמטיקה חלק מהתלמידים,

שלומדים איתי ביחד ב5 יחדות מתמטיקה, כיתה י"ב, לא ידעו לפתור חלק מהתרגילים בלי מחשבון. ואלה היו תרגילים

די פשוטים עוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...