גלובס: ירושלים אינה בירת ישראל (כן כן, מה שקראתם) - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גלובס: ירושלים אינה בירת ישראל (כן כן, מה שקראתם)

vic07

Recommended Posts

אתה מתעצבן על המשפט: למרות המחלוקת הבין לאומית בסוגיה

כאילו הכותב אכן מסכים עם החולקים הבין לאומיים שהנושא נתון לויכוח.

למה להתעצבן? פשוט מאוד תשמור על הילדים שלך מאמצעי התקשורת הממומנים ע"י גורמי חוץ, ותן לגורמי החוץ לדבר כמה שהם רוצים.

צריך להבין שכל דבר שמפורסם באמצעי התקשורת יש אינטרס מאחריו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שירתתי? למה נתתי שלוש שנים מהחיים? למה הרסתי לעצמי את החיים?

מצידי שתשרף עם ירושליים ועם כל האזרחים שלה. דיי, חאלס נמאס מצידי שירושלים תהיה עיר הבירה של הערבושים והמסתננים השחורים יאנסו כל בחורה יהודיה.

עוד שנה אני עוזב את החור הזה ולעולם יותר לא לחזור.

בחיים לא ראיתי שינאה עצמית גדולה כמו בעם הזה, בחיי שהשמאל רוצה שואה שנייה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני מבין שויתרת על המדינה?

זוהי פשוט תופעת לוואי של צריכת המדיה העכשווית.

אם אתה כזה אדם חלש, אני ממליץ לך להתנזר מכל צורה של מדיה, משום שכרגע היא בידיים של השמאל.

אנשים נפלו בשביל המדינה הזאת לא מאחורי מקלדת אלא בשדה הקרב. תתעשת ותאסוף את עצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הכל ביחד.

בצבא אחרי פעולה שחזרתי, תימני ירק לי בפנים.

הורידו אותי לדרגת טוראי בגלל שנלחמתי למען החיילים שלי

השתחררתי "גיבור" נפצעתי תוך כדי סחיבת חיל שחטף כדור, ריסקתי לעצמי את היד. עם זאת השתחררתי תחת מטר צעקות וקללות

לא פעם אמרו לנו שעדיף שנחטוף כדור ונמות מאשר שנפתח בירי ראשונים

וכמובן שרוב האנשים קוראים לי פרייאר שהייתי קרבי. חוץ מכמה בנות שהתלהבו מהפציעה שלי

בלימודים כל היום מאכילים אותי עד כמה שהאיסלאם טוב, הימין נאצי והתקשורת ימנית שמעוותת ומסיטה.

כל עבודה שלא הייתי בטוח בה, רשמתי ביקורת על הימין ועברתי.

היום בידיעות אחרונות (מחלקים אותו עכשיו ביחד עם ישראל היום בלימודים ויצא לי להעיף עליו מבט) כתבו עד כמה שביבי והימין גרועים

אני קורע את התחת ועם זאת ערבים שיודעים בקושי עברית מקבלים ציונים כמו שלי אם לא יותר טובים.

יש לך מחבלים בכנסת,

יש לך מחבלים בכלא שחיים יותר טוב מרוב המעמד הנמוך בישראל

ויש לך יום בשנה למען בוגד! אם אני אשמע שוב את המשפט: "מפעלו של יצחק רבין" אני אתפחלץ

יש עיר מורדת (מדינת תל אביב)

שאני אמשיך?

לא רק שוויתרתי, מהיום אני תומך בשמאל. שיקחו את החור הזה ינשאללה. בבחירות הקרובות אני אצביע בל"ד.

בחיי זה כבר יוצא לי מכל החורים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להצביע בל"ד? אם החלטת לוותר על המדינה, תוותר. לאור דבריך אני אישית לא אוכל לשפוט אותך אם זו החלטתך - אבל בבקשה אל תהרוס לאחרים, שעוד לא ויתרו, שעוד רוצים להלחם על המדינה הזו. יום אחד עוד נראה את כל משת"פי האוייב האסלאמיסטי תלויים ברחובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Symbore

אל תתבלבל אחי

המדינה מלאה בחארות וזבלים יותר גרועים מהיטלר...{ויותר קשה לזהות אותם כי הם לובשים את דגל וקוראים לעצמם ישראלים אבל באמת הם יותר גרועים מהיטלר וכל הגרמנים כנ"ל} והם הבעיה האמיתית שלנו יותר מאירן ויותר מכל דבר אחר

אבל אני מבטיח לך שכל אחד יקבל את המגיע לו

וחבל על הבריאות והעצבים שלך שילכו לאלף עזאזל כל הזבלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ שמתם לב לציטוט של אובאמה המופיע בכותרת המשנה? "ביטחון תלוי לא רק בחוזקה, אלא גם בצדקת דרכה". בעוד שYNET מתארים דברים אלה כעקיצה לנתניהו (כנראה שזו באמת היתה הכוונה של אובאמה), הציטוט לכשעצמו נכון לחלוטין, והמסקנה ממנו הפוכה לחלוטין: מי שפועל לשכנע את העולם שדרכה של אינה צודקת, פוגע בישראל לא פחות ממי שפועל בכוח נגדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אויי פרס אומן המילים :kopfpatsch:

קוטף פרסים ונשיקות מכל העולם

לא סתם קוראים לו פרס :silly:

אני רוצה לומר לכם שהרבה פעמים התביישתי באנשים במדינה הזאת

התביישתי למשל כששמיר לא הגיב לסדאם במלחמת המפרץ

התביישתי כששחררו את דמאניוק

התביישתי כשנסוגנו מסיני

התביישתי כשנסוגנו מלבנון

התביישתי כשנסוגנו מחלקים של ארץ הקדושה

ועוד ועוד

והיום אני מתבייש בפרס, אני כל כך מתבייש בו שאני אפילו לא מעיז לבדוק על מה הוא מקבל את הפרס? למה הוא מקבל פרס? ולמה מהידיים של אובמה?

מתי הוא נותן פרס לאובמה?

אחחח שמעון שמעון אומן המילים קוטף פרסים עד הרגע האחרון

לא סתם קוראים לו פרס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל"גזענות" אין כאן שום קשר. לגבי "הסתה", אני חלילה לא קורא לציבור לעשות שפטים במי שאינו מסכים עם דעתם. אני בסה"כ קורא לממשלת ליישם את החוק הקיים גם היום בנוגע ל"סיוע לאויב בזמן מלחמה", גם במקרים בהם המלחמה המדוברת היא מלחמה תקשורתית\הסברתית על הליגיטימציה של קיום מדינת . פעיל שמאל קיצוני ש"מודה" בכך שאנו מדינה פושעת גורם הרבה יותר נזק לישראל בטווח הארוך מאשר כל מחבל מתאבד. העבירה הזו של "סיוע לאוייב בזמן מלחמה" עשויה לגרור עונש מוות לפי החוק במדינת , אם כי הדבר לא יושם מעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...