סאשה ברון כהן- הדיקטטור - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סאשה ברון כהן- הדיקטטור

הדוד משה

Recommended Posts

מישהו פה הלך לראות את החדש של סאשה ברון כהן?

למי שלא יודע, הפעם הסרט אינו מוקומנטרי כמו בוראט (האדיר) וברונו (הזוועתי), אלא סרט עלילתי קומי, יותר בכיוון של אדם סנדלר. הגיבור הוא דיקטטור ערבי נהנתן, שליטה של "הרפובליקה של וואדיה". הוא למעשה קריקטורה של קדאפי זצוק"ל (אם בכלל אפשר לעשות עליו קריקטורה...). העניינים מסתבכים כשהוא נחטף לפני הנאום שלו באו"ם, ונזרק לרחוב כפליט. הוא צריך להסתדר, לפני שהמתחזה שלו ישא נאום בו יכריז על הפיכתה של וואדיה לדמוקרטיה!

העלילה, אגב, מבוססת על הקונספט של הסיפור שכתב סדאם חוסיין "זביבה והמלך" :biggthumpup:

עכשיו... קראתי על הסרט ביקורות שאומרות שהוא מחורבן, ו90% מהטוקבקים אמרו שהסרט אדיר ושהמבקר הוא פוץ מדופלם וחסר חוש הומור שלא מבין כלום מהחיים שלו.

מישהו ראה ויכול לומר איך היה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את הסרט

סשה ברון כהן במיטבו, רוב הזמן האולם צחק, הסרט די מוצלח ויש בו לפחות 4-5 קטעים מהסוג שמפיל מהכיסא.

הוא אפילו זרק פנימה כמה מסרים חתרניים כנגד ההתנהלות של ארה"ב, אז יש איפושהו "מוסר השכל"

רק צריך לדעת מראש, כיאה לסרט של סשה ברון כהן, הוא משתמש בכל דבר כדי להצחיק- בדיחות סופר שובניסטיות או שקצת מגעילות, גזענות, וכו' וכו'. לדעתי זה דווקא אחלה, כי לא חסים על אף אחד- הסרט צוחק על הכל ועל כולם באופן שווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב שטויות תוריד ביוטורנט...תשכיר בבלוק-באסר לא סרט לקולנוע. לפי המבקרים ולדעתי לא סרט לשום מצב אבל כל אחד והסטנדרטים שלו. את שני הקודמים מחקתי..החזרתי לחנות אחרי 5 דקות צפייה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב שטויות תוריד ביוטורנט...תשכיר בבלוק-באסר לא סרט לקולנוע. לפי המבקרים ולדעתי לא סרט לשום מצב אבל כל אחד והסטנדרטים שלו. את שני הקודמים מחקתי..החזרתי לחנות אחרי 5 דקות צפייה!

על מה אתה מדבר?! על ברונו אני יכול להסכים- באמת סרט אימה, אבל בוראט?! חוץ מזה שלדעתי הוא סרט קרוע וקורע, ואחד היותר מצחיקים שיצא לי לראות (והוא גם מבעלי הביקורת החריפה ביותר), ואף רבים מכתירים אותו בתור "ה"-סרט הסאטירי של העשור.

בקשר למבקרים, הרשה לי לצטט מדבריהם של טוקבקיסטים ממוצעים בצהובון באתר ynet, מהכתבה שעיקרה ביקורת על הסרט החדש:

110. טרם צפיתי בסרט

אולם לפי הביקורת הקטלנית

עושה רושם שאהנה מאד מהסרט.

27.אני היחיד שלא הבין כלום?

אני מנכ״ל חברת תוכנה עם תואר מהטכניון אבל בחיי שלא הבנתי כלום מהגיבוב הטוטאליטארי המתובל בפוליטיקל קורקטנס חרף הטרנסצנדנטליות של האיסלאמו-הומופוביות הניאו-קוסמית של הכותב.

בחייאת אפשר קצת לצחוק מקומדיה בלי לחפור ולחפש מסר גיאו-פוליטי ניואנסי מתקדם.

יום טוב!!

נשלח מהסלולארי שלי

10.איזה ביקורת פלצנית (לת)

19.אם דודבדני קוטל - צריך לרוץ לראות את הסרט

גם להיפך עובד, דרך אגב: סרט שדובדבני ממליץ עליו יהיה בדרך כלל משעמם עד מרדים, עם נטיה לפלצנות יתר.

[/r]

האחרונה, אגב, היתה מחביבות הקוראים. שאמשיך? :) אני גם ככה לא ממש מחזיק מפלצנים ממבקרים, ועושה רושם שלפי "חוק מגיב 19" זה באמת סרט סבבה. גם הביקורות של רוב החברה כאן טובות. עושה רושם שבקרוב אארגן איזו חמולה קבוצה מאורגנת של חברים שיבואו איתי לקולנוע, או חבורה קטנה יותר לסלון של מישהו...

בניסיון הראשון להעלות את זה המערכת הנפיקה לי בלגאן אטומי.

עכשיו זה גם קריא :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתה מדבר?! על ברונו אני יכול להסכים- באמת סרט אימה, אבל בוראט?! חוץ מזה שלדעתי הוא סרט קרוע וקורע, ואחד היותר מצחיקים שיצא לי לראות (והוא גם מבעלי הביקורת החריפה ביותר), ואף רבים מכתירים אותו בתור "ה"-סרט הסאטירי של העשור.

בקשר למבקרים, הרשה לי לצטט מדבריהם של טוקבקיסטים ממוצעים בצהובון באתר ynet, מהכתבה שעיקרה ביקורת על הסרט החדש:

אמרתי דוד..כל אחד והסטנדרטים שלו. לדעתי אלו שני סרטי פח ועכשיו בטח נוסף עוד אחד..

אבל תצודק..מבקרים לא מבינים כלום. אם כבר תקרא ביקורות של אנשים באתר "סרטים". יש סרט אדיר שנקרה "אפוקליפטו" שפשוט ניפסל על הסף בידי המבקרים ולדעתי זה אחד מ- 10 הסרטים הטובים ביותר שנעשו (רק חבל שהבמאי אנטישמי מנייאק :2gunsfiring: ) ככה שמבקרים יילכו לבקר איפה שבא להם..כל אחד והסגנון שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...