מאת אדוארד - בבקשה עזרו - אני לא מצליח להבין משהו - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאת אדוארד - בבקשה עזרו - אני לא מצליח להבין משהו

אדוארד12

Recommended Posts

שלום לכם .

יש לי מחשב נייד HP Probook 4530s ועד כמה שידוע לי לא מותקן בו חיישן מיקום. אבל, אני שמעתי שיש תוכנה לאיתור מחשב נייד במידה ונגנב או נאבד. השאלה שלי, אם מישהו מכיר את תוכנה Computrace או תוכנה אחרת שאפשר לנסות אותה חינם. אבל האם התוכנה תוכל לעזור אם לא מותקן במחשב נייד. שאלתי בתמיכה של HP אם אפשר להתקין חיישן מיקום של במחשב נייד והם אמרו שלא ולא יודעים מי עושה את זה. מישהו אמר לי שאפשר להתקין אותו ביציאת . האם יש דרך להתקין אותו בתוך . זה חדש, תבינו אותי, חשוב לי מאוד לאבטח אותו כמה שאפשר, כי אני גם ארצה לקחת אותו מהבית וחשוב לי מאוד להיות בטוח שאפשר יהיה לאתר אותו במידה ונגנב או נאבד.

תודה, אדוארד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון

ברוך הבא אדוארד

ואני אעזור למנהלים בזה שאגיד שנושא הכותרת שבחרת לשרשור הוא מהעמומים ביותר שראיתי

אין צורך לרשום מי אתה- זה מופיע בפורום, בקשת עזרה היא מובנת מאליה - אחרת לא היית כאן, ואם אתה לא מצליח להבין משהו- בשביל זה פתחת שרשור

נראה אם אני אוכל לעזור

המיקום שמושג באמצעות תוכנות כאלה אפשרי בעזרת או WIFI

אני לא יודע עד כמה מדוייק ואפשרי האיתור באמצעות WIFI בלבד, ולכן נשאיר זאת לאחד המומחים

ניתן להתקין שיתחבר ליציאת בקלות, אך באותה קלות אפשר גם לנתק אותו ולקחת את המחשב שלך לטיול מסביב לעולם

Computrace הוא שירות בתשלום שנתי, אבל אם אתה חרד לגורל מחשבך , אולי שווה להשקיע ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...