מעוניינת לקנות גלקסי S2 או S3 בניו יורק - מספר שאלות - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניינת לקנות גלקסי S2 או S3 בניו יורק - מספר שאלות

rotemit

Recommended Posts

שלום.אני טסה לניו יורק בחודש יולי ורוצה לקנות שם S2 או S3 בנפח זיכרון 32GB.

(עדיין לא בטוחה פשוט עד כמה S3 באמת שונה מ-S2, אז בטח אחליט על זה ממש בקנייה עצמה)

מס' שאלות:

1. האם אתם מכירים חנות מומלצת בניו יורק?

2. האם צריך שהמכשיר יהיה UNLOOCKED?.

3. האם צריך שהמכשיר יהיה SIM FREE?.

4. האם צריך לחפש בגרסא מסויימת? אני יודעת שיש גרסא אירופאית למשל. מה זה אומר?.

5. מבחינת העברית - האם ניתן לעדכן לממשק עברי?

תודה רבה וחג שבועות שמח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1- בניו יורק יש 8% מס קניה מקומי. עדיף לקנות ברשת מאמזון או חנויות מוכרות ולהזמין למלון/מגורים. המשלוחים הסטנדרטיים בחינם הם 3-5 ימי עסקים, ובמידה שצריך את זה מהר יותר, משלוח 2 ימי עסקים עולה סה"כ 20-30 דולר, תלוי בחנות.

2+3- זה אותו דבר, ומן הסתם, כן.

4- צריך לחפש בגרסאות שתואמות לתדרים של הארץ, שזה GSM 900/1800 ו HSPA 850/2100

5- תלוי באיזה מכשיר. ברמה העקרונית, כמעט לכולם כן.

*נפח הזיכרון של המכשיר לחלוטין לא משנה, אפשר להרחיב, ובאנדרואיד אין הפרדה בין קבצים שנמצאים על המכשיר לכאלו שנמצאים על כרטיס הזיכרון, ה media scanner פשוט ממפה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובה.

עוד שאלות:

1. יש לך המלצות לאתרי אמינים מהם ניתן לקנות? (חוץ מאמאזון)

2. אם אלך על ה-S3: אז גרסת i9300? צריך לוודא שיש לו תדר 900 או 1800? וגם 850 או 2100? אם S2: אז i9100 (לא G!) וכנ"ל לגבי התדרים?

3. למה הכוונה לכמעט כולם? לאיזה מכשיר אין? (אני מעוניינת רק ב-S2 , S3)

4. להרחיב הכוונה לקנות כרטיס זיכרון? ניתן לקנות גם בארץ את כרטיס הזיכרון (אני שואלת בגלל שהמכשיר ייקנה בחו"ל...)?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לפני שנה קניתי SGS2 בחנות בריטית handtec, וביקשתי לשלוח לארה"ב שם ביקרתי באותו הזמן. הכל עבר בשלום אחרי שהם השתכנעו שאני זה מי שאני טוען שאני :smile1: .

http://www.handtec.co.uk/product.php/6398/samsung-galaxy-siii-16gb-gt-i9300--s3--sim-free-unlocked--pebble-blue-/91aebc32e1e2e3957ca77b3355f59153

2. ראי לינק למעלה. כל SGS2 i9100 ו- SGS3 תומך בתדרים בארץ.

3. ראי למעלה

4. כן. אבל יש חנות בריטית טובה http://www.mymemory.co.uk/. ממליץ לקנות שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובה.

1. זה יוצא ב-1000 שקל יקר יותר מלהזמין דרך ארה"ב (אלא אם טעיתי, באתר ששלחת לי המחיר הוא 500 לי"ש, לעומת 700 דולר בארה"ב)

2. הכוונה שאני לא צריכה לחפש דגם ספציפי עם תדר GSM 1800 למשל, אלא שפשוט המכשירים עצמם כבר תומכים בכל מיני סוגים של תדרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתיחסי למחיר שללא VAT (כלומר 416 פאונד+משלוח). אם תמצאי עסקה דומה בארה"ב, אז אין טעם להתאמץ, אך קחי בחשבון שבחנויות כמו Handtec/Clove אפשר להפעיל את האחריות בקלות (לשלוח אליהן את המכשיר), כאשר את קונה בארה"ב תבדקי שגם שם את יכולה לממש אחריות ע"י משלוח המכשיר מהארץ.

דגמי המכשירים שנתמכים הכי טוב בארץ (בכל הרשתות) הם I9100 ו- I9100T , דגמים אחרים יכולים להוות בעיה (כגון I9100G או I9100M וכו').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשוב לזכור שבגרסאות הקודמות של ה S2 היו דגמים שונים למדינות שונות שלא רק שונים בתדרים אלא גם בעיצוב ובחומרה.

לפני שאת קונה את המכשיר לוודאות שזו הגירסה הבין לאומית או האירופית ושתיתמוך בתדרים שבארץ.

המלצה שלי תקני מ clove אתר אמין שניתן לממש בו את האחריות בלי הרבה בעיות, זול ותומך ב 100% התדרים בארץ.

בארה"ב יש גם תדרי דור רביעי וגם CDMA שאינם תומכים בארץ.

עליך לוואדה שזו גירסת GSM.

בהצלחה.

אם תרצי עוד פרטים לגבי התדרים רק תבקשי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולכם על התשובות!

אז בשביל לסכם:

S2: לקנות דגם i9100, בגרסת GSM.

S3: לקנות דגם i9300, בגרסת GSM.

האם יש משהו מסוים שעוזר לי לוודא שאכן מדובר בגרסה בינלאומית או אירופאית? למשל מודל מסוים או משהו בסגנון?

ובנוסף, מה עליי לוודא מבחינת

HSPA (מעבר ל-850\2100)?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להזמין מבריטניה לארה"ב? סתם יקר ומיותר.

www.expansys-usa.com

כל המכשירים עם משלוח פדקס ground של 3-5 ימי עסקים חינם.

או אם את לא מוצאת שם את המכשיר שאת רוצה במחיר טוב

www.froogle.com

השוואת מחירים, עם כל הכלים הנדרשים שמסביב.

אין שום דבר לוודא חוץ מזה שהמכשיר סים פרי ותומך ב HSPA 850/2100.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכם.

שאלה בנוגע להתנהלות מול האתר לאחר הזמנה:

האם הם יוצרים קשר טלפוני בכדי לתאם מועד מסירה? האם זה כמו בארץ - שממש צריך לשבת יום שלם ולחכות להם? יש אפשרות לאיסוף עצמי?

איך זה עובד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יוצרים קשר טלפוני כדי לתאם מסירה, החנות לא אחראית על חברת המשלוחים. גם אין ממש התנהלות מול החנות- גם באמזון, גם באקספנסיס, גם בהאנדטק וכל שאר החנוית הנחשבות, אין התנהלות כלשהי מול בנאדם, הרכישה נעשית אונליין, והעדכונים במייל. יש לציין שהיעילות של החנויות האלו מדהימה.

ברגע שהמשלוח יוצא, אפשר לאתר אותו באתר של חברת המשלוחים. ברגע שהוא מגיע למרכז ההפצה המקומי, אפשר להתקשר לחברת המשלוחים ולשאול בסביבות איזו שעה המשלוח צפוי להגיע ליעד, לחברות המשלוחים יש נתיבי חלוקה כמעט קבועים, והם יכולים לתת הערכה בטווח של כשעתיים. במידה של בעיה, השליחים לרוב מתקשרים לטלפון שמופיע על החבילה.

איסוף עצמי- אפשר לבקש מחברת המשלוחים להחזיק את החבילה במרכז ההפצה ולבוא לקחת.

לפני סה"כ שבוע וחצי הזמנתי בארה"ב note מאקספנסיס, ההזמנה שלי טופלה ויצאה למשלוח תוך שעתיים, קיבלתי מספר מעקב והכל, תוך 6 ימים היא נמסרה ליעד, וזה אחרי נסיון משלוח כושל כי השליח חיפש בכתובת הלא נכונה. התקשרתי לפדקס בארה"ב ונתתי להם את הטלפון של הבחור שאליו שלחתי, למחרת בבוקר החבילה נמסרה. (ואנחנו מדברים פה על חתיכת מרחק- מאלינוי לטקסס, כ 1500 ק"מ)

אני כמעט בטוח שגם אם היא קונה עם מיסים בארה"ב בחזרה לארץ היא מזדכה על הסכום הזה.

לצערנו זה לא קורה. אין עמדות החזרי מס בארה"ב, בעיקר כי קניות ללא מס רכישה הן דבר כ"כ נפוץ שם (אם אתה מזמין ממדינה אחת לאחרת, אין מס רכישה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להזמין מבריטניה לארה"ב? סתם יקר ומיותר.

www.expansys-usa.com

כל המכשירים עם משלוח פדקס ground של 3-5 ימי עסקים חינם.

בזמנו ניסיתי להזמין באקספנסיס ארה"ב, הם דרשו ממני כרטיס אשראי אמריקאי או העברה בנקאית מבנק אמריקאי. לא היו מוכנים לשום צורת תשלום אחרת. אז הזמנתי בהנדטק.

אין שום דבר לוודא חוץ מזה שהמכשיר סים פרי ותומך ב HSPA 850/2100.

גם תדר 900 מתאים בארץ לאורנג'. בכל מקרה, I9100 הוא quad band גם ב -GSM וגם ב-דור 3.

לגבי mymemory:

הזמנתי מהם שני כרטיסי , הייתי מאוד מרוצה. המשלוח לא חינם אבל זול (לדעתי....), משהו באיזור פאונד נידמה לי. המחירים כל כך טובים והשירות טוב, לדעתי מחיר המשלוח שלהם הוא לא דיל ברייקר (בשבילי לפחות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אקספנסיס דורשים העברה בנקאית או שיטת תשלום מאובטחת במידה שכתובת המשלוח לא תואמת את כתובת החיוב.

אפשר לשלם גם דרך payments, לוקח בדיוק 3 דקות להירשם, ככה הזמנתי את המכשיר שלי (למרות שלי היה כבר חשבון גם לפני זה)

אורנג' פועלת בארץ בתדר GSM900 בלבד, לא HSDPA900.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...