מסלול Basic חדש לפלאפון - שמים לב ללקוחות הקלים - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסלול Basic חדש לפלאפון - שמים לב ללקוחות הקלים

xtract1

Recommended Posts

באמת, שלא הצלחתי להבין מה ההבדל בין הדוגמא שהבאתי לך לדוגמא שלך?

הרי טלפון יכול לקנות בחנות פרטית או בחול מישהו הכריח אותך? לא זו הייתה בחירה שלך.

לטענה שלך אם אני הולך היום למגה וקונה חבל בקרטון ב8 שקלים לליטר ולא הולך וקונה ב4 שקלים בעדן טבע מרקט מגה אשמים ולא אני זה שהלכתי והחלטתי לקנות ?

הרי זה שאתה ממשיך לשלם עבור המכישרים אם לא סיימת אומר גם ההגיון הבריא וגם החוזה.

אז לא הבנת נכון ו\או לא קראת את החוזה נכון?

עכשיו תשתמש באותה אנלוגיה של המכוניות שהבאת קודם, ותראה אם זה הגיוני לשלם עוד מאה אלף שקל על מכונית נוספת ולהחזיר את המכונית הקודמת למרות שעליה תמשיך לשלם גם כן מחיר מלא (וגבוה).

אתה אומר שזה לא המצב שמתקבל בדוגמא שלי?

הרי מי הכריח אותך לקנות מכונית חדשה אם לא סיימת את התשלומים על ההלוואה של הישנה ובחרת להחזיר אותה בטרייד אין?

אתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש לך טבלה ,כדי לקרוא טבלה בעיברית עם כמה מספרים אני מניח שלא צריך דוקטורט או שאני טועה?

אם יש למישהו בעיה לקורא טבלה זו בעיה אישית שלו לא של חברה.

יש לך שורה של התוכנית כמה עולה ומה אתה מקבל והתנאים שלה

שורה של חבילת הגלשיה ומה היא כוללת

שורה של חיובים עבור ציוד

שורה של זיכויים עבור ציוד

שורה של זיכויים והטבות נוספות והתנאים שלה

לעשות +- +- ולקבל סכום(והלסויף מעמ אם יש צורך).

לעשות חשבון פשוט אני מאמין בארץ מלמדים בגן לא?

די, מה נלחצת?

החוזים של חברות הסלולר באמת לא היו ברורים, לפחות עד לפני כ-3 שנים כשחתמתי על ההסכם הנוכחי שלי.

אני לא בא לשכנע אותך, אם אתה חושב שיש לי בעיה בהשכלה בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההגיון הבריא אומר שאתה משלם על מוצר והוא שלך.

אחרת זאת לא קניה, זאת השכרה.

ומהרגע שהפסקת להשכיר אתה לא משלם יותר שכירות.

המציאות היא שאנשים פשוט נוצלו באלף ואחת דרכים.

הם חיכו בתור ממהרים בזמן, ונאלצו להיכנע לתכתיבים של חברה נצלנית שאינה הוגנת.

עוברים ממסלול כובל אחד למסלול כובל אחר ללא יכולת להשתחרר או לקצץ הפסדים מבלי לחזור על הטעות.

פלאפון עשו כל כך הרבה טריקים מאז שנוסדו.

מכרו מכשירים מקוסטמים שאינם יכולים לעבוד אצל אחרת.

ועשו כל שהם יכולים להשאיר את הלקוחות בני ערובה לתכתיביהם הלא הוגנים.

וכל זאת בשם החוזה הקדוש שאתה עושה בו שימוש להכשיר את השרץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את העוולות שעשו חברות הסלולאר לעם בחשבונות העו"ש, אף מנהיג בעולם שלישי לא היה נותן לאוליגרכים לעשות.

אפילו פוטין דפק על השולחן כשאוליגרך אחד שהוא הפריט לו שני מפעלים שקשורים זה בזה(מפעל ברוסיה זה עיר עם 20.000 תושבים) נתן למפעלים להלחם זה בזה על המחירים, אז פוטין בא עם עיתונאים, חוזה ועט ואמר לו מול כולם- >:( בוא הנה, תחתום, ותחזיר לי את העט(העט קשור למזוודת האטום).

אני לא רואה את בייבי דורש מהחברות להחזיר ללקוחות את מה שנעשק מהם ע"י חוזים שערכו מומחים מחברות הסלולאר שהפילו אפילו עורכי דין ממולחים ברשת, כל שכן את הלקוח הממוצע ההדיוט.

היום זה רק התחיל אבל העם עוד יקיא את החברות האלה מקרבו, יש עדיין פטאים שנופלים ברשתות האלה עוד ועוד, "הציעו לי דיל משתלם יותר"

"זה מסלול שמתאים לי" "אני מקבל מכשיר חינם" "אני מקבל החזרים" "אני משלם רק XX" ועוד הגיגים של חברות עושקות עם מיקסום רווחים והרבה דם בדרך.

כן הם יצטרכו לפטר עובדים, להם הם שילמו פרוטות עם כספי העושק, תוך כדי שהם משסים אותם בציבור, ולהם נשאר מליונים.

אני לא משלה את עצמי- אי אפשר לפגוע באוליגרכים האלה, הם תמיד יהיו עם המליונים בכיס, אני רק מקווה שיעצרו אותם מלהמשיך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...