מסלול Basic חדש לפלאפון - שמים לב ללקוחות הקלים - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסלול Basic חדש לפלאפון - שמים לב ללקוחות הקלים

xtract1

Recommended Posts

התעריפים הם בעצם כמו של רמי לוי :

20 אג' לדקת שיחה

15 אג' למגה גלישה

15 אג' ל-SMS

דמי מנוי 29.9.

המסלול על פניו נראה נחמד ומציע מחירים זהים לחלוטין למסלול של רמי לוי. אבל, וזה אבל גדול לדעתי, דמי המנוי כפולים ואני לא רואה שום סיבה בעולם ללכת על המסלול הזה ולזרוק 15 ש"ח לפח כל חודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן אבל זה המחיר למי שלא מתמקח.

אם תעבור את רותי תקבל גם חבילת דקות מתנה.

אם תעבור את סיגי תקבל הפחתה בדמי המנוי.

ואם תעבור את שרגא תקבל גם חיוב כפול בסוף החודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא כ"כ מסכים. אני לא חושב שבמסלול הזה אתה יכול להווכח ולהתמקח יותר מדי ובכל מקרה, למה לי לעשות את זה? למה לי להתווכח ולבזבז את זמני כדי אולי אולי להגיע למחיר זהה לשל רמי לוי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא כ"כ מסכים. אני לא חושב שבמסלול הזה אתה יכול להווכח ולהתמקח יותר מדי ובכל מקרה, למה לי לעשות את זה? למה לי להתווכח ולבזבז את זמני כדי אולי אולי להגיע למחיר זהה לשל רמי לוי

אני יעזור לך, זה המחיר הסופי של המסלול אין שינויים למטה.

למה לשלם "עוד 15 שקל בחודש"? לא מתאים לא חייבים :)

כל אחד בוחר מה שנוח לו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בטוח עד כמה זה חדש, שמעתי על המסלול הזה בימי ההשקה הראשונים של רמי לוי. אולי ההבדל היחיד שאז הוא היה בתור סוג של הצעה אחרונה ללקוחות עם אצבע על הדופק שרצו לעזוב לרמי לוי ועכשיו התחילו לפרסם אותו.

מה לגבי חבילת גלישה? אם אני לא טועה גם פה יש מהירות יותר טובה מה-1.8/1 שיש אצל רמי לוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אכן לא יהיו שום זיכויים/גמישות במחיר זה בהחלט מסלול לא משתלם בעליל לקהל היעד של החבילה. כנראה שזו שיטת "מצליח".

כספית? כן פחות משתלם.

שיטת המצליח? ממש לא. זה המחיר שקבעה החברה לא מתאים אל תיקח אף אחד לא מכריח אותך בכוח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כספית? כן פחות משתלם.

שיטת המצליח? ממש לא. זה המחיר שקבעה החברה לא מתאים אל תיקח אף אחד לא מכריח אותך בכוח...

תגיד פלאפון יודעים שאתה מנסה להבריח לקוחות או שזה הגישה של החברה שלך?

חבל שאין לך משהו מעניין להגיד או לעדכן,כל מה שאתה עושה הוא לעודד אותי לעזוב את פלאפון עם תשובות ה״זה מה יש״ שלך ולהראות לי ״שאין לאן ליפול״, עם שירות לקוחות אטום,מתיש וגרוע כמו שלכם(מראשון הנציגים ועד אחרון המנהלים,מניסיון) כל חברה יכולה להתמודד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חושב שלי זה משנה באיזו רשת אתה?

לא ממש, אני לא נציג רשמי של החברה בפורומים או משהו כזה. כמו שיש כאן את שי שמייצג את אייבורי וזה כל מה שהוא עושה.

אני לא מקבל שכר על זה וזו לא העבודה שלי, אני עובד בחברה אז מה?

אני בטוח שיש פה אנשים עובדי תע"ש ,חברת חשמל , וכו וכו זה לא הופך אותם לאיזה שהם נציגים רשמיים של החברה.

רוצה לעזוב? זכותך!

אני רק מנסה לספק מידע שימושי למי שאפשר כשאפשר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם שוכחים מספר דברים.

לפלאפון יש כיום את הרשת הכי מתקדמת בארץ, גם מבחינת האיכות (קליטה, גלישה) וגם מבחינת הכיסוי הארצי.

וגם כמות השירותים שהחברה מציעה, אפילו אם אלו דברים פשוטים כמו להכנס לאתר האינטרנט כדי להוריד טפסים, להחליף שיר

בהמתנה, לדבר עם נציג שירות, לשלוח SMS מהאתר בחינם ועוד המון אפשרויות שניתן לעשות אצל שלושת הגדולות

והחברות החדשות עדיין לא מציעות.

אני לא בא להגן על פלאפון, אני בכלל לקוח של אורנג', אבל אם על 15 שקל הפרש אנשים עוד מתלוננים, אז אולי באמת לא מגיע

לנו כל השינויים האלו (לטובה) שעוברים על חברות הסלולר, כשללקוחות לא אכפת גם שישתינו עליהם כל עוד יציעו להם מסלול שיותר זול

בשקל מהמסלול בחברה מתחרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...