צריך חוו"ד על GALAXY NEXUS - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך חוו"ד על GALAXY NEXUS

yz101

Recommended Posts

הבנתי שהוא זמין לרכישה ב400$ בארה"ב ישירות מגוגל. 400 דולר זה קצת פחות מ1600 ש"ח שזה כ1000 ש"ח פחות מהמחיר שלו בארץ. מה שמטריד אותי קצת זה שבמבחני הביצועים הוא נופל מהGALAXY S2. מהמפרט הטכני נראה שהCPU דומה לזה של הGALAXYS S2 ואילו הGPU דומה לזה שבGALAXY S. בהנחה שהמתמטיקה הישנה של - רזולוציה גבוהה יותר מצריכה יותר כוח עיבוד, זה לא מוציא את הNEXUS טוב.

לי יש כרגע S עם ICS, שעובד יפה, ובכל זאת בגלל שאני מבלה הרבה באוניברסיטה ובתחבורה ציבורית הלוך ושוב ממנה, אני משתמש במכשיר הרבה מאד, ומסך גדול יותר וקצב עבודה קצת גבוה יותר, כן היו מתקבלים בברכה. מעבר לזה, המצלמה של הGALAXY S נטולת FLASH, וזה אומר שבעוד שבאור ניתן לקבל ממנו באיכות מעולה ותמונות סטילס באיכות סבירה, ברגע שתנאי התאורה לא אופטימליים, התמונות שלו מזעזעות.

למי שיש את המכשיר, אתם יכולים לספר עליו? כמה הוא מחזיק על הסוללה? איך הביצועים בפועל? ואם אפשר, בהשוואה לGALAXY S2 שיקר ממנו פי 1 וחצי בערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

445 וקצת, אחרי מיסים ומשלוח של יומיים, שזו האופציה היחידה שלך אם אתה מזמין מפליי.

מה גם שאתה צריך לשלוח את זה לארה"ב ולהזמין עם כרטיס אמריקאי.

אני קניתי 2 לאחרונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת ביצועי מעבד המכשיר נותן ביצועים זהים בערך לאלו של ה S2, יש לו יתרון קל כי הוא לא כולל טאצ'וויז. מבחינת עיבוד גרפי, הוא נופל בענק, עם הפרשים של 30% ויותר לעומת ה S2. זה גם שה GPU ב S2 חזק בלא מעט, וגם שהמסך בנקסוס עם רזולוציה גבוהה יותר וצריך מעבד גרפי חזק יותר.

לגלקסי נקסוס גם אין חריץ להחרבת , והמצלמה שלו היא 5MP לעומת 8 של רוב המתחרים.

הדבר היחיד שיש בו ובאמת יהיה טוב יותר מה S2 זה ערך המכירה, הגלקסי נמכר בארץ כרגע בלוחות יד שניה ב 2200~ ש"ח, ה S2 ב 1900.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק שה-S2 עדיף מבחינת עיבוד גרפי, אני פשוט לא חושב שזה יהיה משהו שמורגש למשתמש הממוצע/בינוני. בכל אופן, במחיר הזה זו נראת לי חתיכת מציאה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מורגש בהחלט, בעיקר למשתמשי chainfire. שתבין, מבחינת כוח עיבוד גרפי, בגלל הרזולוציה הגבוהה התוצאה הסופית לא גבוהה בהרבה משל ה S1.

ה omap 4460 גם לא יודע להתמודד עם x264 ב 1080P לעומת ה שעושה את זה בקלות.

בשורה התחתונה, לנקסוס יש יתרון רק בגלישה באינטרנט בגלל הרזולוציה הגבוהה יותר, ומי שאוהב להתעלל במכשיר עם 5000 רומים ביום ימצא שם גן עדן.

בכל השאר (קרי- מדיה, משחקים, טלפוניה, קריאות מסך בשמש, איכות הצבע של המסך, , זמן לכל דבר חוץ מדיבור נטו) ידו של ה S2 על העליונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש (ממש) לא מסכים, וזה אני אומר בתור מי שהיה לו את שניהם

משחקים - אין שום משחק במרקט שלא עובד מצויין על הGNEX

סרטים אני לא מריץ מהטלפון בשניהם אז קשה לתת על זה חוו"ד אם כי בכל מקום מצויין שיש לו אפשרות ל1080P

All OMAP 4 come with an IVA3 multimedia hardware accelerator with a programmable DSP that enables 1080p Full HD and multi-standard video encode/decode

http://en.wikipedia.org/wiki/Texas_Instruments_OMAP#OMAP_4

בקשר למסך - אתה יכול לקרוא ביקורות וכתבות על כמה שזה PENTILE ולא שווה כלום

בפועל - המסך מתעלה בכל פרמטר על זה של הSGS2

וגם הזמן סוללה של הGNEX בפועל טוב יותר

וכבונוס קטן גם איכות הבניה שלו מוצלחת יותר.

ככה שהיתרונות של הGS2 בסופו של יום מסתכמים במצלמה מעט טובה יותר (עם מהירות צילום קצת נמוכה יותר) ואפשרות הרחבת . בשאר הפרמטרים הGNEX טוב יותר או שווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מז"א היה לך? כבר הספקת להפתר מה Nexus?

בכל מקרה, אני מסכים עם עמרי, אחלה מכשיר.

מעבר לזה, ROMים לא משבשים לך פונקציונאליות חומרתית כלל

היה והם כולם מקומפלים מ AOSP שתומך בחומרה של ה מהקופסא.

גילוי נאות, יש לי את המכשיר ואני מרוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, הכוונה היא שאת הSGS2 היה לי, הGNEX עדיין אצלי (למעשה זה השני שלי כי את הראשון הצלחתי להשמיד חלקית ועשיתי טרייד אין לחדש)

והמכשיר הבא ככל הנראה יהיה הנקסוס הבא (מזמן לא תכננתי להחזיק כ"כ הרבה זמן עם אותו מכשיר :) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לו אפשרות ל 1080p- ב h.264 ובפורמט MP4 בעיקר.

המכשיר הרי מצלם 1080P, אז מן הסתם הוא יכול גם להריץ. אבל תנסה לדוגמה mkv ב x264 עם סאונד כלשהו שהוא לא סטריאו (DTS למשל) ותראה מה קורה.

הצ'יפסט עצמו, בתיאוריה, מסוגל. בפועל בגלקסי - זה לא קורה. תהיה בטוח שאני לא אגיד את זה אם לא בדקתי את זה.

לגבי משחקים, שוב, ניסית להשתמש ב chainfire או להריץ את אחת מהפצצות החדשות של gameloft?

לגבי המסך, אני לא מדבר על פנטייל, זה חסר משמעות ברזולוציות הגבוהות האלו, המסך חד וסופר קריא גם בטקסט קטן.

אבל הוא גם פחות טוב בשמש, גם מציג צבעים פחות טובים, גם הרבה פחות בהיר (כן, -הרבה- פחות בהיר), וגם נוטה לגוון מעט ירקרק יותר (אם כי את זה אפשר לתקן בקלות)

אישית, הבעיה העיקרית שלי היא עם חוסר ההרחבה ועם הצ'יפסט הבינוני מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי במשחקים של GAMELOFT ומעולם לא היתה לי בעיה

אם תתן משחק ספציפי אני אשמח לבדוק.

המסך מתעלה בכל קטגוריה על הSGS2, וזה בולט בשימוש היום יומי.

ההרחבה לא מפריעה לי (כי יש MUSIC :) )

והצ'יפסט הזה הוא מתחרה שווה לכל כפול A9 שיש בשוק היום מבחינת ביצועים.

ושוב, כל מה שאני כותב אפשר לקרוא גם בביקורות על המכשיר

ולא בכדי כל ביקורת כינתה אותו "האנדרואיד הטוב ביותר" כשיצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...