מחפש המלצה לטאבלט - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצה לטאבלט

yellow acid

Recommended Posts

שלום לכולם!

לאחי הקטן קונים ואני צריך לבחור לו...

הבעיה היא שלמרות שאני קצת מבין במחשבים, בטאבלטים אין לי שום מושג... אתמול הוא הסביר לי בערך מה זה.

הוא צריך משהו שאפשר לחבר לו מיקלדת לכתוב מסמכים בעיברית, ושיריץ משחקים רגילים של איפון.

מה טווח המחירים של כזה דבר ואיזה חברות יש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מעוניין בטאבלט של Apple? כי לא כל המשחקים שיש ב app store קיימים גם באנדרואיד, יש הרבה מאוד משחקים ב market אבל ל app store עדיין יש הובלה בעניין הזה.

יש את ה ipad 2 שעולה כעת 1850 ש"ח. יש את ה ipad 3 שעולה 2400 בערך, שהוא נותן מסך עם רזולוצייה הרבה יותר גבוהה מב ipad2 , בנוסף יש גם יותר זיכרון RAM (גיגה לעומת 512 mb ) וגרפיקה יותר טובה.

באנדרואיד טווח המחירים הוא 1500 - 2600. יש טאבלטים זולים כמו ה 101 g9 שהוא מציג מסך נחמד (נחמד אבל נופל יחסית למתחרים היותר יקרים ) ומעבד כפול ליבה. ויש למשל את ה asus transformer prime שהוא עולה 2600 ויש לו מסך יותר בהיר ואיכותי משל ה וכמו כן מעבד מרובע ליבות ואנדרואיד 4.0 , ל transformer prime יש מקלדת שאתה יכול לקנות והיא מתחברת ואז זה נראה כמו לפטופ :> (אבל היא די יקרה ואני לא יודע איפה מוצאים אותה בישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עיקר מה שחשוב לי זה החיבור למקלדת...

אני צריך דווקא של כי זה לאחי הקטן ואם הוא לא יקבל משהו מהחברה של האיפון הוא יבכה.

אז לפי מה שהבנתי האיפד2 נראה יותר מתאים...

יש בזה סוגים או דגמים או שכל האיפד2 זה אותו דבר?

יש הבדל בגודל מסך בין ה3 ל2? (רזולוציה פחות משנה לי)

תודה לכולם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...