התרוקנות סוללה במהירות לא הגיונית - כנראה ע"י Held Awake - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התרוקנות סוללה במהירות לא הגיונית - כנראה ע"י Held Awake

xtract1

Recommended Posts

אתחיל בזה שאומר שעד לפני שבוע לערך היתי הולך לישון עם 100% בטריה, שם על מצב טיסה כמו שאני תמיד שם בלילה, ומתעורר בבוקר לאחר 7-8 שעות ויורדים לי אחוזים בודדים - עד 10% אני מניח של סוללה, הרי אין שידור אל ומאנטנה ואין שום דבר אחר שמופעל, לא מסך ולא אף תוכנה חוץ מהשעון המעורר. במהלך השבוע האחרון (שאני עדיין תוהה מה קרה ומה השתנה במהלכו) הורדתי את Badass Battery כי ראיתי שמשהו השתנה. הלכתי לישון, שמתי על מצב טיסה וכשאני קם בבוקר "הלכו" להם עשרות רבות של אחוזי סוללה 50-60 אחוז! ראיתי שאומנם שיש כמה אפליקציות שמשתמשות בסוללה מן הסתם ברקע אבל יש לי שימוש של 35% מהסוללה ע"י משהו שהאפליקציה מגדירה כ-Held Awake. מההגיון זה כנראה משהו ש"משאיר ער" את הטלפון/מעבד/משהו אחר? במקרה לבת זוגתי יש אותו מכשיר עם בערך אותן אפליקציות רק שהיא עוד נכנסה לפייסבוק אתמול

ראתה קצת תמונות, יש לה כמה וידג'טים שנחים להם על השולחן עבודה שלה ושאוכלים קצת וסוללה, ואצלה במהלך ה-16.5 שעות אחרונות היה שימוש בכ-65 אחוז . אצלי ב-14.5 שעות אחרונותהיה שימוש ב-84 אחוז מהסוללה כל זה כשאני מזכיר - במהלך אותן שעות לא דיברתי בטלפון, לא גלשתי ולא עשיתי כמעט כלום - רק ה-BT היה פתוח וז-ה-ו!

אשמח לכל עזרה אפשרית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם זה קיים ב badass battery (אם לא, תתקין better battery stats), אבל אתה צריך לראות איזו עושה לך wakelocks.

יכול להיות שזה sync מוגזם, שעובדת לא טוב, משהו בקרנל\רום או משהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-Basass ראיתי שיש אופציה לכמה פעים "העירה" האפליקציה המסוימת - ראיתי שה-Line עשה את זה 20 פעמים, הוואטסאפ 19 פעמים והפייסבוק 9 פעמים. מחקתי את הליין ונראה אם משהו ישתנה. כעיקרון זה מוזר קצת כי יש לי את הליין כבר שלושה חודשים ולא היתה את הבעיה הזו שהתחילה, כאמור, רק לפני שבוע לערך.

אני אוריד BBS כמו שהצעת ואראה.

לגבי ה-Sync - הוא כבוי אצלי לחלוטין, גם סנכרון ברקע וגם אוטומטי. שעובדת לא טוב - מאוד הגיוני, אולי בעקבות עדכון של אחת מהן זה קרה..קרנל/רום - שום דבר לא השתנה מאז שרכשתי את הפלאפון והבעיה, שוב, היא רק במהלך השבוע האחרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-BT היה פתוח שעתיים בדיוק וזה הוריד 1-3 אחוז מהסוללה. אני מדבר פה על איבוד של 50-60 אחוז במהלך 6-7 שעות כשהכל סגור ואני במצב טיסה (אין שידור/קליטה מאנטנות אפילו). בכל מקרה ראיתי שמה שמעיר את המכשיר רוב הפעמים זה הווואטאפ - 180 פעמים בערך, והוויבר תורם עוד כמה עשרות פעמים. העניין הוא שאצל בת זוגי עם אותו מכשיר/קרנל/רום אותן גם מעירות את המכשיר באופן דומה אך אצלה אין את הבעיה כאמור ואצלה ה-Held Awake מוריד אחוזים בודדים בעוד שאצלי זה 30 אחוז. מה בכל זאת אפשר לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב כנראה שזו היתה בעיה בפייסבוק שמבחינת זמן החזיק את המכשיר "ער" הכי הרבה זמן. היום נכנסתי לגוגל Play ועדכנתי את פייסבוק וזה הפסיק. עכשיו בשמונה שעות אחרונות ירדו לי 27 אחוז - כבר הגיוני לחלוטין מבחינת השימוש שלי. מקווה שלא יחזור על עצמו שוב. תודה על הניסיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...