הפתרון הטוב ביותר לחיבור אינטרנט בלבד בדירה שכורה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפתרון הטוב ביותר לחיבור אינטרנט בלבד בדירה שכורה

Ido.G

Recommended Posts

שלום,

לאחרונה עברתי לגור בדירה שכורה בת"א, יחד עם שותפה. כרגע יש בדירה כבלים (HOT). לשותפה שיש בדירה יש חיבור לאינטרנט דרך חיבור קווי למודם של הוט. המודם נמצא בחדרה.

אני מעוניין ליצור חיבור גם בשביל עצמי. מהו הפתרון הכי טוב (כאשר הפרמטר העיקרי הוא המחיר) לדעתכם ולידיעתכם?

נק ההנחה כרגע היא "הפרדת רשויות". אני מעוניין בקו נפרד מהשותפה. האם אפשר בכלל לעשות משהו כזה על אותו "קו" של HOT?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי זול ויהיה בסדר גמור שתקנה ראוטר איכותי וחזק .

ותשלמו חצי חצי על האינטרנט .

ותעשו הסכם שאם אתם מורידים בתוכנת שיתוף קבצים כמו אימיול או יוטרונט

אז שתמיד תיהיה הגבלה גם לUPLOAD וגם ל DOWNLOAD

אחרת הרשת שלכם תיחנק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מודע לזה שאני יכול להתקשר ולשאול. :) הדיון נפתח כדי לקבל עצות מאנשים שעמדו בפני מצב דומה ואולי יש להם מסקנות טובות בשבילי.

בגדול אני מעדיף להפריד מה שאפשר להפריד מן השותפה - זה הכי בריא. פחות התחשבנויות למיניהן, פחות תלות. יש לה מצב קיים שנוח לה. שינוי שלו הוא "טרחה" ואם המחיר היה סביר הייתי מעדיף להמנע מזה. כמו כן, יש את הקטע של חלוקת רוחב הפס.

בכל מקרה, מאחר ועושה רושם שהמחיר איננו "סביר", כנראה שאדבר איתה על חלוקת קו האינטרנט באמצעות נתב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

לאחרונה עברתי לגור בדירה שכורה בת"א, יחד עם שותפה. כרגע יש בדירה כבלים (HOT). לשותפה שיש בדירה יש חיבור לאינטרנט דרך חיבור קווי למודם של הוט. המודם נמצא בחדרה.

אני מעוניין ליצור חיבור גם בשביל עצמי. מהו הפתרון הכי טוב (כאשר הפרמטר העיקרי הוא המחיר) לדעתכם ולידיעתכם?

נק ההנחה כרגע היא "הפרדת רשויות". אני מעוניין בקו נפרד מהשותפה. האם אפשר בכלל לעשות משהו כזה על אותו "קו" של HOT?

תודה

אכן רכישת ראוטר וחיבור זני מחשבים זה יהיה זול יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשגם את זה לא ידעתי שאני יכול לעשות, כמובן. :lol:

שידרגנו את המהירות המירבית של החיבור ל 12M וביום ראשון אמור להגיע טכנאי של ולהעביר את נק' האינטרנט לסלון של הדירה. כמו כן, קניתי את ה 841N של TP LINK.

אנחנו נתחלק באינטרנט. הכי זול, אין מה לעשות.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...