עזרה בבחירת תפקיד במסלול עדן (עתודה טכנולוגית חיל תקשוב) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת תפקיד במסלול עדן (עתודה טכנולוגית חיל תקשוב)

Ovid

Recommended Posts

אני עשיתי את המסלול והצלחתי להשתלב כפרוייקטנט כך שלא ביצעתי קורס יסוד אלה נכנסתי ישירות לתפקיד לפי מה שאני מכיר תפקידים מצריפין

קורס "טכנאי מיתוג א"י – בהתמחות מיתוג/ נתונים וצופן/ורד הרים:" נחשב לטוב.

שהתמחות בנתונים וצופן נחשבת להתחום מקצועית ברמה גבוה. גם תחום של ורד הרים הבנתי מאוד מעניין.

אני אישית לא מכיר את התפקידים או את הקורסים ברמה מפורטת

אך בנימה קצת מצערת אין כל כך התחשבות ברצון שלך ומה שהצבא יחליט אתה תצטרך לקבל (עקרון של מסגרת צבאית :kopfpatsch:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.

אם אין התחשבות, בשביל מה אני צריך למלא העדפות? אני צריך להביא את הטופס לראיונות עוד מעט.

אגב, ידוע לך משהו על הראיונות האלה? האם זה כמו בפרוייקטנטים שאתה עובר בין תחנות או שפעם אחת את עובר איזהשהו ראיון ולפי זה הם רואים לאן למיין אותך?

איזה סוג שאלות שואלים שם? כמו בפרויקטנטים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלה הם התפקידים היחידים, חוץ מהפרוייקטנטים, להם הנדסאים יכולים להתמיין/להתקבל?

משום מה חשבתי שמגוון התפקידים רחב יותר...

ומהמגוון המצומצם הזה ,אני רואה שאין . איך יכול להיות שמי לא בפרוייקטנטים לא יכול לעסוק בפיתוח ,גם אם הוא מצטיין? או שאפשר , ויש תפקידים שלא מצויינים בטופס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טכנאי מיתוג א"י – בהתמחות מיתוג/ נתונים וצופן/ורד הרים

עדיפות לנתונים וצופן ואז מיתוג ורק אז ורד הרים.

לאחר מכן סעיף א'.

כל השאר נחותים משמעותית לעומת אלו. כל שכן לעומת סעיף ד'.

מאיפה אתה? מתי אתה מתגייס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לגביך? אתה בוגר המסלול הנ"ל ? יש לך מושג מה יכללו ואיך להתכונן לראיונות שיהיו מהצבא?

והאם התפקידים האלו הם התפקידים היחידים שאליהם ניתן להגיע?

יש תפקידים שבהם יהיה לא רק תקשורת? אולי שפת חומרה או שפת תכנה? אני מניח שבנתונים וצופן יש תוכנה, אני טועה?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מגיע ליחידה בשם חושן, אשר מספקת לצה"ל כמעט את כל התקשורת ולכן רוב ההתעסקות הינה עם תקשורת.

אין ראיונות. בתום הטירונות אתה מקבל שיבוץ לקורס יסוד ומשם אתה ממשיך, תקווה לקבל שיבוץ למה שציינתי כי כל השאר באמת שלא שווים את זה.

נסה להגיע לנתונים וצופן ותשקיע שם ותראה אילו אפשרויות נפתחות בפניך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי זה משהו חדש אבל אצלנו יש ראיונות. למעשה כבר החודש.. יש לך איזה פרטים באיזה דברים נוגעים בקורס של הצופן? אולי אני אוכל להתכונן לראיון טוב יותר.

מאיפה אתה? אתה משרת במסלול הזה?

ושנייה, מה שאתה אומר זה ברגע שאתה מגיע לתפקיד מסויים, אז אתה לא נשאר שם במשך כל השירות? אתה יכול לעבור לתפקידים אחרים, טובים יותר?

או שלגבי "האפשרויות שנפתחות" התכוונת באזרחי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אחד מהשמות הללו הוא מדור, בתוך כל מדור תמיד יש תחומי עיסוק שונים.

בכל מקרה תמיד לא משנה איפה אפשר לעסוק במגוון דברים, רק צריך להיות חכם ולדעת איך לשלב את זה עם העיסוק העיקרי של המדור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...