פק"ל מוזיקה נייד - יום אחד בלבד ליצור! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פק"ל מוזיקה נייד - יום אחד בלבד ליצור!

sagi_10

Recommended Posts

אהלן אנשים,

עקב יום פנוי ומחסור בחברה החלטתי להכין פק"ל איכותי לבסיס, וגם בשאיפה ילווה אותי לבית(במקרה של סופ"ש בכינרת וכ"ו).

אני מכיר ויודע איך מכינים את הפק"ל המדובר ממרכיבים צבאיים, אבל זו לא כוונתי. אני שואף להכין פק"ל בעל מצבר שניתן להטעין מהקיר.

מההיכרות שלי עם הפורום אני בטוח שיש כאן כמה אנשים טובים שיוכלו לתת לי הסברים לאיך,כמה ומאיפה.

יש ברשותי כ-250 ש"ח, (בלאי, אבל סוחבים) וארגז תחמושת מעץ. אהה וכמובן כלי עבודה לניסור,קידוח, סתם להפריע לשכנים.

Work your magic והסבירו לי (בבקשה), איזה מצבר? האם אני זקוק לממיר כלשהוא? עד מתי? איזה מגבר?

ואולי גם איזה הסבר כללי(אפילו מאוד) על מה לחבר ולאיפה.

המשך יום טוב, ואני מזכיר, אני אשמח לסגור את הכל כבר היום בכדי שמחר אצט לקניות ולניסורים.

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרמקולים כבר מוגברים, אין צורך בעוד מגבר. מה שכן, תאלץ למצוא את חיבור ה12v בשנאי ולחברו ישירות למצבר, שים לב שהמערכת ״תסחוב״ לך בערך שעתיים של נגינה בווליום בינוני עד שנגמר המצבר. (בהתחשב בהספק המע׳ והספק המצבר)

כמו כן תוודא אם זה אכן 12v ולא פחות במוצא השנאי אחרת תשרוף את ההגברה הפנימית. בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפקל מוסיקה שלי היה אם סוללות AA לקבלת 6V + רמקולים לבנים פשוטים של מחשב מ 2001. חיברתי את הסוללה בפנים למעגל במקום השנאי. מוסיקה מ CD בכונן CD ROM שהופעל אם עוד סוללות

בתור מגבר תשתמש אם כל קיט אלקטרוניקה של מגבר (מבוסס אל TDA2003 או דומה) - הם עובדים חלק מ 12V ונותנים עד 10-20W. יש כאלה למונו / סטריאו / ואתה יכול לשים עוד אחד בשביל הסאב

טעינה לסוללה SLA של 12V (הצעה - תשים סוללה 7AH היא גדולה יותר ולא בהכרח הרבה יותר יקרה מ 4.5AH) - כל שנאי וכו' שמוציא יותר מ 12V + נגד טעינה מתאים, למשל מטען של 19V + מנורה 60W בטור + דיודה. תביא את הסוללה למתח של 13.8-14.4V ותנתק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם לא הולכים בכיוון שלי.

יש ברשותי מצבר. יש ברשותי רמקולים.

אני לא מתכוון לקנות כלום חוץ מאיבר שיחבר את המקור מתח לרמקולים ויאפשר לי להקרין לאויר העולם מיציאת AUX.

אני מכין איך הדברים צריכים להיות מחוברים, אבל אין לי מושג מאיפה אני משיג את החלקים המדוברים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיטים של מגבר (שהוא בדיוק זה - מעגל אלקטרוני קטן אם כמה רכיבים וצלעות קירור, פלאג לחבר את ה AUX, 2 חוטים לכל רמקול ו 2 חוטים לסוללה)

יש כאלה בארץ אצל כל החברות של הקיטים לבנייה עצמית, ובטח מבחר ענקי באיביי ו DX

את הסוללה ניתן להטעין בערך אם כל דבר שנותן יותר מ 14.4V (וזה כולל שנאים, מטען של ....) + דיודה + נגד הספק להגבלת זרם טעינה (נורות ליבון עובדות טוב למטרה הזאת) + מולטימטר למדוד את המתח כדיי לדעת מתיי להפסיק את הטעינה. או שתשים גם כן קיט מטען שמיועד לזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...