קניה דרך פייפאל מאיביי - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניה דרך פייפאל מאיביי

KF

Recommended Posts

אני מעוניין לקנות מוצר כלשהו מאיביי.. המוכר דורש תשלום דרך פייפאל מבלי כל התהליך של איביי עם buy it now וכד'..

פשוט לשלוח לו תשלום למשתמש שלו בפייפאל ולרשום לו לאחר מכן את הכתובת שלי..

רציתי לדעת האם יש לי ממה לחשוש לפני שאני שולח לו תשלום ?

*אני מעוניין לשלוח לו את התשלום מכיוון שאני אקבל הנחה מסכום התשלום המופיע בעמוד המוצר שלו באיביי.

תודה לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מספיק רכישות שמתבצעות דרך פייפאל בלבד. השעייה של מי? של המוכר אולי בטח שלא הקונה. אם אתה לא בטוח שמדובר בעוקץ אני לא חושב שזה ממקומך לזרז את ההשעייה שלו. הרבה יותר סביר שבמקום תרגיל עוקץ (שעדיין יש לך הגנת פייפאל) מדובר במוכר מסכן שמחפש לחסוך קצת בעמלות מאייבי הנושה האימתנית.

לדעתי זה יכול לעבוד לטובת שני הצדדים אם יש אמינות ואמון משותף וכבר ביצעתי פניות כאלה בעבר מיוזמתי אל המוכר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המוכר דורש תשלום דרך פייפאל

זה הדבר היחיד שלא נראה לי. זה צריך להיות נתון להחלטתך.

איך הוא בדיוק יכול לדרוש את זה? לא מצאת את המוצר דרך אייבי?

הדבר היחיד שאתה באמת מפסיד זה את האפשרות לתת לו פידבאק שלילי במידה ומשהו ישתבש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מספיק רכישות שמתבצעות דרך פייפאל בלבד. השעייה של מי? של המוכר אולי בטח שלא הקונה. אם אתה לא בטוח שמדובר בעוקץ אני לא חושב שזה ממקומך לזרז את ההשעייה שלו. הרבה יותר סביר שבמקום תרגיל עוקץ (שעדיין יש לך הגנת פייפאל) מדובר במוכר מסכן שמחפש לחסוך קצת בעמלות מאייבי הנושה האימתנית.

לדעתי זה יכול לעבוד לטובת שני הצדדים אם יש אמינות ואמון משותף וכבר ביצעתי פניות כאלה בעבר מיוזמתי אל המוכר.

נכון, אבל במידה וזה מבוצע בתור Gift / Personal Payment או פשוט לבן אדם פרטי שלא מוכר בתור "חנות" לפייפל, זה גם לא מכוסה ב Buyer protection של PP. ואם המוכר מעוניין להתחמק מ Fees למיניהם - רוב הסיכויים שהוא יעשה את זה.

וזה לא משנה אם מדובר בעוקץ או לא - הוא עובר על ה TOS של והם יחיליטו אם לזרז עניינים או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו כל העניין הוא שביקשתי ממנו 5$ הנחה והוא הסכים בתנאי שאני אשלח לו ישירות דרך פייפאל.

המוצר עצמו באיביי עולה 5$ דולר יותר..

נראה לי שאקנה את המוצר כבר מאיביי וזהו.. פשוט עניין אותי לדעת אם זה מספיק "מוגן" לשלוח לו תשלום ישירות דרך ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שאקנה את המוצר כבר מאיביי וזהו..

אתה מטריד אותו בפניה אישית... הוא מספיק נחמד להציע לך פתרון ובסוף אתה גם מוותר :facepalm: . בשביל מה כול הכאב ראש? אתה בנאדם לא החלטי... תפסיק להיות נמושה וקנה כבר. אם מדובר במוצר זול אז בכלל....

וזה לא משנה אם מדובר בעוקץ או לא - הוא עובר על ה TOS של והם יחיליטו אם לזרז עניינים או לא.

how much square can one be? :facepalm: :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...