מסלול "כוכב" בצה"ל, חרטא של 1.4 או אמת? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסלול "כוכב" בצה"ל, חרטא של 1.4 או אמת?

EasyPooper

Recommended Posts

היי

ניתקלתי בכתבה הבאה-http://www.mako.co.il/pzm-soldiers/Article-7ec32bd9e7c6631006.htm&sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=258168615

פורסמה בסביבות חמש ב1.4

המסלול הזה הוא בידיוק מה שאני רוצה לעשות בצבא :)

התקשרתי לברר ולא יכלו לתת לי תשובה

היתכן שזאת מתיחה? :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תתכנן את נעתיד שלך כל כך הרבה קדימה לפני שאתה טועם מהצבא.

כמובן, יש מקומות ויש מקומות, אבל בסופו של דבר התנהלות בצאית זה משהו שצריך לאהוב, או לפחות לדעת להתמודד איתוץ

גם אני פעם רציתי להיות קצין. עכשיו אני סופר ימים לשחרור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר שמעתי לא פעם את הנקודה הזאת

אבל המצב שלי קצת שונהכבן לדור ראשון בארץ, בלי קשרים ובסיס כלכלי מספיק חזק שיתן לי אפשרות לעשות תואר ראשון בלי ליהיות לחוץ כטמפון וסיכוי נמוך למצוא עבודה עם משכורת נורמאלית אחר כך אני לא ממש רואה מסגרת אחרת חוץ מלימודים וקבע במסגרת צבאית

ככה שלא ממש משנה לי איך צה"ל מתנהל כשאתה רכושו :)

ועל הדרך, אם אני מעוניין להשאר בצבא והצבא מעוניין להשאיר אותי בו- אני מרוויח :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי חפרתי שאלתי ומה רק לא עשיתי

העיניין הוא שנכון לעכשיו אני במצב שאם מחרתיים (רביעי) אני לא מוציא לפחות 600 בפסיכומטרי אז ביי ביי עתודה (מדעי המחשב)

על גאמא שאני מתמיין אליו אני לא ממש סומך ככה שהכוכב הזה מהווה כיסוי תחת

האמת, שהוא מהווה הרבה יותר מכיסוי תחת

אם הדבר הזה מתברר כאמיתי אני מכוון לשם את כל התותחים שלי וחי נפשי, אני עוד אתקה את היתד שלי שם! :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכוון לגאמא, השירות שלך יהיה הרבה יותר מעניין, קצר, ומקצועי.

ממר"מניקים הם לא בדיוק המתכנתים הכי חריפים בצה"ל (ראה ערך כל מערכות המעטפת בצה"ל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לממרם לא לוקחים אותי כי יש לי פרופיל קרבי...

נפלתי חזק בקטע הזה, קיבלתי 74 ונילחמתי כדי שיעלו לי אותו בשביל סיירות וטיס

העלו לי אותו ל82 עם 4 סעיפים (פוסלי טיס וסיירות)

נישארתי עם מנילה של 74...:\

בגאמא אני מחכה לתוצאות של השלב השני... אבל כמו שאני מבין אחוז הנפילה משם גבוהה מאוד והם דורשים את הטובים שבטובים

ועם קצת ראייה ריאלית- אני לא חבר בקבוצה הזאת נכון לעכשיו, אבל אני מאמין שיש לי ת'יכולת להגיע לשם בהינתן הכלים הנכונים

בכל מקרה, צה"ל זה צהל ורצוי לכוון על כמה דברים במקביל לא?

ואם שירות ארוך טווח זאת המטרה שלי (כן, גם בגאמא נכון לעכשיו) אז הכוכב הזה זה בידיוק מה שאני צריך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כמה שנים השם "ממר"ם" היה אומר להיות תוכניתן ביחידת המחשבים.

היום אותו קורס תכנות עובר בבסמ"ח (בית הספר למקצועות המיחשוב) ואח"כ מתמיינים למגוון יחידות. ממר"ם אחת מהם אבל היא לא העיקרית. סביר להניח שתגיע ליחידות אחרות דווקא, ולא לממר"ם בגלל עניין התקנים.

אין לי בעיה לענות לשאלות נוספות,

מנהל שהיה בממר"ם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסלול הזה הוא לא מתיחה, זה מסלול חדש בצה"ל.

על הנייר, וגם מעוד פרטים ששמעתי עליו (ממפקד קורס בסמ"ח), הוא נשמע טוב...

אבל

1. זה מסלול חדש, כך שעדיין אין דעות לגבי שיבוצים וכד'.. בניגוד לגאמא, בסמ"ח, עתודה וכל שאר המסלולים הדומים, שיש להם עבר ויש הרבה חיילים שאתה יכול לשאול על אופי המסלול ואופי השיבוצים (תכנות, רשתות או system, או תחזוקה וכו'), פה אתה תהיה מעין פילוט ויכול מאוד להיות שתיפול על תפקידים לא בשמיים.

2. אתה חותם להרבה מאוד שנים... אם פתאום תגלה שהמסלול לא מתאים לך, או שאתה לא אוהב תכנות כמו שחשבת, או שישבצו אותך בתפקיד שלא מתאים לך (נניח, ישבצו אותך בתור איש SYSTEM כשאתה בכלל רוצה תכנות), יהיה לך קשה לצאת משם, ויצא שבזבזת קרוב ל-10 שנים מהחיים על משהו שבכלל לא יתרום לך ובכלל לא תרצה להתעסק בו (או שתמשיך להתעסק כל החיים במשהו שאתה לא אוהב, שזה לא יותר טוב...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...