חשבון בנק נוער, איפה תמליצו לפתוח? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חשבון בנק נוער, איפה תמליצו לפתוח?

EasyPooper

Recommended Posts

שלום!

אני מעוניין לפתוח חשבון בנק (בינתיים בלי משכורת קבועה אבל תיהיה אחת לתקופה של כמה חודשים)

פתחתי חשבון בלאומי, בהתחלה הכל היה ניפלא. הייתה הרגשה שהבנק רודף אחרי

ברגע שניהייתי לקוח שלהם זהו, שכחו ממני.

ההסברים שנתנו לי היו מסתכמים בכמה מילים, מלא חרטא שהרעיפו על אוזניי ומידע לא מדוייק

בקיצור- נישבר לי מהם וסגרתי

יש בנק שתמליצו לי עליו?

מצידי גם ליסוע העיקר שיהיה פתוח בשעות הגיוניות ולא כמו מעון פעוטות, עם דגש לשירות נורמאלי.

תודה מראש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השירות שתקבל מהבנקאים יהיה דומה בכל הבנקים.

אתה צריך לשאול את עצמך למה אתה מצפה מהבנק כלומר, אילו שירותים אתה צריך.

אם אתה צריך למשל שירותי פקידה פעם ב- פשוט תבדוק בסניפים הקרובים לביתך, מי מהם פחות עמוס בד"כ.

בכל מקרה כדאי שתשווה מחירים של עמלות.

כל הבנקים אותו חרא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שעות פתיחה של הבנקים באיזור שלך אתה יכול לבדוק בעצמך דרך האינטרנט.

איזה פקיד נחמד יותר ובאיזה בנק הוא עובד, אנחנו לא יכולים להגיד לך.

בעצם, הדבר היחיד שאנחנו יכולים להגיד לך זה שכל הבנקים אותו חרא.

הדיון הזה מיותר, כל הנתונים שהצגת כקריטיים לך, הם נתונים שתוכל לבדוק אותם רק בעצמך.

פשוט תלך לבנק שבו ההורים שלך נמצאים. זה הכי נוח. וכל הבנקים אותו חרא בכל מקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי לבשר לך שבכל מקום מינהלי ציבורי לרוב יתייחסו אליך כאל עוד דף ניירת (לאור גילך הצעיר. זה גם עם אנשים קשישים) מבין רבים שיש לפקידים בקוביות שלהם. הם לרוב לא יספרו אותך כי בדר"כ מי שעובד בבנק לא הגיע לזה מבחירה ואוהב את עבודתו ויתן לך יחס אדיב ולכן כל "זעטוט" שבא לפתוח חשבון בנק הוא עוד "סתם אחד".

אני מכיר את זה כי אני גם עברתי את התחושה הזו לפני מס' שנים טובות כשהייתי בעמדתך וזה עבר בעיקר בגלל הגיל, בגלל המראה/גודל פיזי ולפי האופי דרישות שלך (תבוא מכוון ותדע מה אתה צריך ואם מורחים אותך- דע לדרוש את מה שאת צריך או רוצה).

בסופו של דבר כל הבנקים אותו חרא... תבחר את הבנק שקרוב אליך ביותר או שהורים שלך בו. ככה יהיה לך נוח להגיע אליו או אם הורים שלך בו תוכל לבוא איתם יחד עד שימלא לך 18 ולא ינפנפו אותך.

טיפ: נסה למשוך ככל שתוכל את החשבון "צעיר" וחייל בהמשך הדרך. אחלה של חשבונות/כרטיסים עם מינימום או בלי עמלות. משתלם מאוד לאנשים שמושכים הרבה כסף או מכניסים צ'קים.

נ.ב-

מקומות כמו בנקים ומוסדות ציבוריים כמו בנייני עיריה, משרד הפנים, משרדי הרישוי וכד' תמיד פתוחים בשעות דפוקות שמתאימות למדינת לפני 60 שנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממליץ על הבנקים הקטנים כגון יהב או דיסקונט בניגוד לגדולים כמו פועלים או לאומי היחס שלהם קצת יותר אנושי

אני כבר 6 שנים מקלל את פועלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...