מה עובר על IMDB? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עובר על IMDB?

Symbore

Recommended Posts

ד"א: the skin i live in הוא לא סרט מהנה, אבל אני יכול להבין מי שאומר שהוא טוב. האם הוא צריך לקבל באתר דירוג סרטים ציון גבוהה או לא זו כבר שאלה אחרת. מפתיע שהקהל נתן לו ציון גבוהה בRT :

http://www.rottentomatoes.com/m/the_skin_i_live_in/

אני באמת שרוצה להבין מה הופך את הסרט הזה לטוב?

סיפור מטומטם, לא הגיוני ועם יותר חורים מאשר זונה מקסיקנית.

חוץ מהצילום עצמו והתפאורה של הבית לא ייתה נקודה אחת לרפואה.

בטח שאני מודע לזה, אבל הבחור מתרעם על האתר ולא על האנשים שבוחרים להצביע בעד הסרטים האלה.

מן הסתם שדיברתי על הגולשים שמצביעים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה מסובך להסביר מה הופך אותו לטוב ( אולי טוב זה לא המילה, אבל יש בו משהו שאתה לא יכול להגיד שזה סתם סרט גרוע).

ההסבר השטחי זה שהסרט נותן לך הרגשה סוראליסטית מוזרה שאין בסרטים אחרים והוא גורם לך לחשוב.

זה כמו בציורים מופשטים; יש כאלה שרואים בזה משהו מדהים ויש כאלה שיגידו שזה סתם קשקוש שילד בן 5 יכול לעשות.

איזה חורים היו בעלילה ד"א?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לשים פילטרים לפי טווח גילאים, מין וכו'

אבל בגדול אתה צריך לשאול: "מה עובר על אנשים היום" ולא "מה עובר על IMDB"

וגם "למה אנשים נותנים ציון גבוה לדברים שאני הייתי נותן להם ציון נמוך יותר" וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מסובך להסביר מה הופך אותו לטוב ( אולי טוב זה לא המילה, אבל יש בו משהו שאתה לא יכול להגיד שזה סתם סרט גרוע).

ההסבר השטחי זה שהסרט נותן לך הרגשה סוראליסטית מוזרה שאין בסרטים אחרים והוא גורם לך לחשוב.

זה כמו בציורים מופשטים; יש כאלה שרואים בזה משהו מדהים ויש כאלה שיגידו שזה סתם קשקוש שילד בן 5 יכול לעשות.

איזה חורים היו בעלילה ד"א?

יותר דברים לא הגיוניים מאשר חורים בעלילה אבל היו גם חורים (לא את כולם אני זוכר)

ספויילרים

:jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump:

בסצינה שבו בנדרס רודף אחרי הבחור ש"אנס" הוא מצליח להשיג אותו בעלייה עם מיניוואן כאשר הבחור על אופנוע והבחור רואה שהולכים להתנגש בו ועם זאת לא מצליח להאיץ..

בזמן שהוא גבר יש לו גובה מסוים אבל כשהוא הופך לבחורה הוא נהפך לנמוך יותר

האישה/גבר יורה מתחת למיטה מבלי להסתכל ופוגע בדיוק בלב של העוזרת

כאשר האישה/גבר הולכת לקחת את הווזלין היא משום מה אשכרה לוקחת גם ווזלין

העוזרת מכניסה את הבן לבית כאשר לו ישר עבר של רצח, סמים ובאופן כללי נגע (היא לא העידה עפעף כאשר הרגו אותו)

בנדרס מתאהב בבחור אשר מנקודת מבטו אנס את הבת שלו.

הבחור עצמו לפני שהוא רואה את עצמו בעיתון מראה סימנים של התאהבות באדם שהרס לו את החיים

בנדרס יוצא בערך חצי דקה לאחר שביתו עוזבת את הנשף ועם זאת הוא לא שומע אותה צורחת ולא רואה לאיפה הם נעלמו כאשר אנו רואים שאפילו בחוץ הם התעכבו

בפורום של IMDB מעלים תהיות נפלאות בנוגע לסרט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

symbore:

הדברים שאתה כותב שהם לכאורה התנהגות לא הגיונית של הדמויות בסרט, הם בדיוק הדברים המיוחדים.

הסרט מראה לך מצבים מטורפים ויוצאי דופן שאנשים נמצאים בהם ואיך הם מתנהגים במצב הזה וזה גורם לך לחשוב ולהבין דברים.

שוב, קשה להסביר בדיוק. אם לא אהבת זה בסדר ואני יכול להבין את זה לחלוטין

בנוגע לדברים טכניים כמו הגובה שלו יכול להיות שאתה צודק (לא ממש שמתי לב לזה) אבל זה לא משהו מהותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריכה להיות רציונליות כלשהי עם קו העלילה.

ה-twists אינם הגיוניים ולא משתלבים היטב עם הדמויות. גם לא בדיוק הבנתי את מטרת הסרט? להראות המצאה חדשה? לא.

סרט פילוסופי? לא. סרט מתח? לא. אין חיבור עם הדמויות. היו סצינות אשר נועדו לעורר "שוק" ולא היו במקומן

בסוף של דבר, על טעם ועל ריח.. אבל באמת שקשה לי לראות איך הסרט קיבל 7.8

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריכה להיות רציונליות כלשהי עם קו העלילה.

ה-twists אינם הגיוניים ולא משתלבים היטב עם הדמויות. גם לא בדיוק הבנתי את מטרת הסרט? להראות המצאה חדשה? לא.

סרט פילוסופי? לא. סרט מתח? לא. אין חיבור עם הדמויות. היו סצינות אשר נועדו לעורר "שוק" ולא היו במקומן

בסוף של דבר, על טעם ועל ריח.. אבל באמת שקשה לי לראות איך הסרט קיבל 7.8

יש לי הרגשה שפשוט לא הבנת את הסרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהבנתי לקחתי איתי למקומות אחרים והשוותי ניתוחים ובסופו של דבר מה שהבנתי, הבנתי נכון

ועדיין לטעמי זה סרט גרוע..

בכל מקרה הדיון איננו על כך אלא על ציונים שהם באופן עקבי גבוהים יותר ממה שמגיע להם כאשר מנגד (כפי שהעלו פה לפני כן וגם אני יכול להביא דוגמאות) שקיבלו ציונים נמוכים יותר ממה שמגיע להם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי, לא ראיתי אותו. הטריילר די הרתיע אותי.

אתה יכול לשים פילטרים לפי טווח גילאים, מין וכו'

אבל בגדול אתה צריך לשאול: "מה עובר על אנשים היום" ולא "מה עובר על IMDB"

וגם "למה אנשים נותנים ציון גבוה לדברים שאני הייתי נותן להם ציון נמוך יותר" וכו'

אתה יכול בבקשה להסביר איך עושים זאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...