למה ישראל לא חברה בEU? - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה ישראל לא חברה בEU?

Track

Recommended Posts

עם כל הכבוד לדמוקרטיה ולחופש הביטוי והכל. אמירות כאלה הן גועל ובגידה במדינה. למה לתת במה לעוכר ישראל?

אז מה אתה מציע ? לירות בי ?,להכניס אותי למאסר מנהלי ?,לזרוק עלי אבנים או לחסום אותי מלהביע את הדעה שלי?

תתבגר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הדעות האלה מוכיחות שגדל כאן דור שאינו מסוגל לחשוב ולנתח נתונים בעצמו ולכן הוא מושפע מדברי האוייב.

הוא אינו מבין מי נגד מי. מי היה ראשון ומי סתם מנסה להיכנס מהדלת הקדמית. וזו הבעיה לאמיתה-- האוייב לא נכנס בדלת האחורית אלא בקדמית כאילו הוא בן בית ובני הבית מתבלבלים ולא יודעים איך להגיב.

לא הייתי רוצה בשום פנים ואופן להשתלב בשום איחוד גם לא אמריקאי.

כל שילוב שכזה יגביר את ההשפעה שיש למדינות האיחוד על והדבר הזה בפני עצמו מסוכן לאופי המדינה. כבר עכשיו בכל צעד אנחנו רגישים ובודקים מה הם אומרים עלינו. יחד עם זאת לא הייתי רוצה ליבא לישראל בגבולות פתוחים את הפשע מהונגריה או מגרמניה וכו.

רק אזכיר שיש סף סטנדרטים לקבלה לאיחוד ומי שבכל זאת חושב על זה אז לפחות תתחילו להפריד ולמחזר זבל שאף פעם לא הבנתי איך מדינה כל כך קטנה גידלה דורות שלא היה נראה להם טבעי ביותר שזבל מפרידים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אתה מציע ? לירות בי ?,להכניס אותי למאסר מנהלי ?,לזרוק עלי אבנים או לחסום אותי מלהביע את הדעה שלי?

תתבגר

אם זה היה תלוי בי וזה היה מעוגן בחוק אז כן אפילו הייתי מציע להוציא להורג (שוב אין פה איום ושום סכנה לחייך אלא הבעת דיעה שלי אישית מה היה צריך לקרות במדינה מתוקנת)

ריבוי דיעות זה דבר טוב כי זה לא מעגן את כוחו של היחיד אך צריך לדעת את הגבול.

וכן לדעתי צריך לחסום אותך מלכתוב שטויות כאלו (זה גם מה שכתבתי בהודעה המקורית שלי), אני זוכר שחסמו לצמיתות אדם שהציע להרוג כלבים, אתה מרעיל מדינה שלמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדעות האלה מוכיחות שגדל כאן דור שאינו מסוגל לחשוב ולנתח נתונים בעצמו ולכן הוא מושפע מדברי האוייב.

הוא אינו מבין מי נגד מי. מי היה ראשון ומי סתם מנסה להיכנס מהדלת הקדמית. וזו הבעיה לאמיתה-- האוייב לא נכנס בדלת האחורית אלא בקדמית כאילו הוא בן בית ובני הבית מתבלבלים ולא יודעים איך להגיב.

לא יכולתי לשתוק על זה, בחיים לא ראיתי אף פעם, כזה הסבר מדויק ונכון כל כך

שאפו על הניסוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישראל מתקרבת במעמדה

נראה לי שב 2010 הצתרפנו ל oecd

אם מבחינה חברתית לא היתה לנו בעיות

מה שהיה נותן לנו קידום להיצתרפות זה הכלכלה

המקום הגיאוגרפי זה קצת מנוס על המצב לצערינו

אם הגבול נמתח אז יכול להיות שהיה פחד של גבול פרוץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יכולתי לשתוק על זה, בחיים לא ראיתי אף פעם, כזה הסבר מדויק ונכון כל כך

שאפו על הניסוח

לא יכולתי לשתוק על זה, בחיים לא ראיתי אף פעם הסכמה כל כך מלאה עם דברי שנאמרו

שאפו על ההסכמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

אני לא מבין מדוע אתם אומרים שאנחנו לא אירופאים.

אם אתה מנסים לומר שלישראל יש תרבות משלה, תרבות עברית, אז תגידו - איך זה לחיות בשנות ה70?

אני מדבר על הקטע שמדינת היא מדינה מערבית-אירופאית. או מדינה מערבית-אמריקאית.. ווטאבר!

הדבר היחידי שחשוב הוא שאנחנו לא מדינה מזרח תיכונית כמו שאר המדינות מסביבינו..

אבל רגע.. מזרחית.. האח הגדול.. אוי שיט אנחנו באמת הפכנו למדינה מזרח תיכונית!

לאאא!!!!

לידיעתך, האח הגדול היא תוכנית אירופאית, ואני לא רואה קשר בינה לבין המזרח התיכון.

תבדוק שוב.

אמא שלי מכריחה אותי לנסוע איתה מידי שנה לאירופה, וזה משעמם.. מקומות מגעילים, אנשים מטושטשים, כן המקומות מגעילים אותי, הכל חוזר על עצמו, חוץ מזה, אין גבולות באירופה, ארץ האפשרויות הבלתי נגמרות לטרור.

אני מעדיף לגור בישראל, מקום שני היא ארצות הברית.. במיוחד בזמן האחרון שיש מגמה חזקה של תקיפת שמאל עולמי נגד וארצות הברית. כל העניין של "פשעי מלחמה" וכאלה.. מה עם רוסיה? סין? :screwy:

היי אתה, שמאלני שקורא את התגובה שרשמתי, או מתעלם ממנה.. למה לא רוסיה וסין?

המדינות האלה לא רק פושעות, הן גם מוכרות שמגיע לארגוני טרור דרך מתווכים.

אההה ה"אביב הערבי", טריק זול.. העמים המוסלמים מנסים להתאחד דרך מהפכות, חוץ מהמחנה האיראני שלהם יש תוכנית פחות מסורתית ויותר טכנולוגית..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אירופה? סין?

באירופה למעט איטליה וצרפת (וגם במקומות הללו אם תלך לכפריםאיפה שאין את מכלול הערבים ואנשים צמאי הדם, תפגוש באנשים מדהימים) ומצד שני לראות את כל היופי והעושר התהומי שנמצא באירופה? נכון על פניו כל ארמון וכל מוזאון נראים אותו הדבר אבל הם שונים.

גם בישראל יש יופי, רק שלטעמי היופי של ישראל שונה.

בנוגע לסין ורוסיה אומנם בנוגע לרוסיה למעט העושר הרב, המשפחה שלי שגדלה ברוסיה אומרת שזה מקום מאוד מסוכן הן ליהודים והן לרוסים. לי אין דעה כי אינני ביקרתי ברוסיה ואין לי משם. סין בטוחה מרוב אירופה ובטח שיותר מישראל, אנחנו שגדלנו בישראל מרגישים פה בבית (גם תלוי את מי תשאל, אני בתור רוסי תמיד הרגשתי כמהגר) אבל להזכירך שפה דוקרים על מבט לא במקום, זכור לי גם סיפור על אדם שהעיר לצעיר על כך שהארנק שלו זרוק בחוץ שלא יגנבו לו ועל זה דקרו אותו למוות. טיילתי רבות בעולם ובכל מקום שהייתי בו, בכל התקלות פשוטה עם אדם אחר זה נגמר בכך ששני הצדדים מתנצלים, בישראל זה או מכות או חמור מזה.

אפילו הערבושים קצת יותר תרבותיים באירופה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לטעמי אירופה יבשת גריאטריה סטירילית ומשעממת. בכפרים חיים זקנים, בערים חיים מהגרים. הכל חוזר על עצמו. בעיר ארמון - פארק - כנסייה. ארמון - פארק - כנסייה. כפר שוק - בניין עירייה - כנסייה. נהגתי מאיטליה לאוסטריה ורציתי להקיא מהכפרים. נמאס לי לראות אותם. הכל אותו הדבר, הכל חוזר על עצמו, סטירלי, יקר, משעמם. ביקרתי פעמיים באירופה יותר מחודש ואין לי שום חשק לחזור לשם. פשוט לא מדבר אלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אתה רוצה לראות? פיגועים? דקירות?

להגיד שאירופה דומה זה כמו להגיד שכל האסיאתיים דומים. במבט ראשון הם דומים אבל כשאתה שם לב אתה קולט שהם שונים

אתה עושה פה הכללה יותר מדי גדולה. להגיד שלא נהנית סבבה, מקובל, כל אחד והטעם שלו בחיים. אבל להגיד שאירופה משעעמת זוהי בורות לשמה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים. זה שטויות לומר שכל אירופה דומה. סע לספרד, איטליה וגרמניה. הכפרים שונים לגמרי, ויפים כל אחד בדרכו שלו. גם בתוך המדינות יש הבדלים, וכפר באזור ברלין (צפון מזרח גרמניה) לא יזכיר כפר ביער השחור (דרום מערב גרמניה) לדוגמה.

מוזיאונים מרתקים יש בלי סוף, בין אם מדובר באומנות ובין אם מדובר בהיסטוריה או דברים אחרים - במינכן, למשל, יצא לי להיות במוזיאון חמוד ומקסים של צעצועים.

אני בכלל לא מדבר על הטבע - נכון שבישראל יש המון טבע מקסים, אבל מדובר במשהו אחר - נוף הררי, צמחייה שונה (הירוק של אירופה זה לא הירוק של ישראל, זה דברים שונים עקב צמחייה שונה ותנאים שונים), המון אגמים יפיפיים, יערות עצומים וכו' וכו' וכו'.

אם לא בדקת מה יש במקום שאליו אתה נוסע, או שאתה קופץ בין מקומות כל יומיים - באמת לא תהנה.. אבל אם אתה מחפש ובודק מראש, אתה תגלה שיש המון דברים יפים ומקסימים.

בנוגע לסין ורוסיה אומנם בנוגע לרוסיה למעט העושר הרב, המשפחה שלי שגדלה ברוסיה אומרת שזה מקום מאוד מסוכן הן ליהודים והן לרוסים. לי אין דעה כי אינני ביקרתי ברוסיה ואין לי משם. סין בטוחה מרוב אירופה ובטח שיותר מישראל, אנחנו שגדלנו בישראל מרגישים פה בבית (גם תלוי את מי תשאל, אני בתור רוסי תמיד הרגשתי כמהגר) אבל להזכירך שפה דוקרים על מבט לא במקום, זכור לי גם סיפור על אדם שהעיר לצעיר על כך שהארנק שלו זרוק בחוץ שלא יגנבו לו ועל זה דקרו אותו למוות. טיילתי רבות בעולם ובכל מקום שהייתי בו, בכל התקלות פשוטה עם אדם אחר זה נגמר בכך ששני הצדדים מתנצלים, בישראל זה או מכות או חמור מזה.

זה שטויות, יצא לי להתקל בשיכורים ומסוממים ברחוב באירופה (בכל רחבי אירופה), על ניסיונות כיוס אני בכלל לא מדבר (בכל אירופה המערבית - כולל כמה מוצלחים), ולהורים שלי גם יצא להתקל בשיכור שממש ניסה לשדוד אותם (והם הצליחו להתחמק ממנו). לא מדובר על מהגרים, מדובר על ילידי המקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אין לי כך כך איך להגיב על זה, כי בערב לא הייתי יוצא החוצה למעט במקרים נדירים או כאשר הייתי בוונציה ווונציה הייתה בטוחה מאוד..

כיוס ניתקלתי בצרפת וזה נגמר בכך שהפרידו ביני לבין המכייס והוא הצליח לברוח.

לראות מסוממים ושיכורים שמסתובבים זה דבר אחד, לראות שיכורים ומסוממים שמרביצים לאדם מבוגר עד מוות בגלל שהוא לא נתן את אשתו לסיבוב זה דבר אחר

להיות תייר תמיד מושך יותר אש לכן קצת דיסקרטיות. בסופו של דבר אני האחרון שיהלל את אירופה כי היא באופן כללי נעשתה יותר יקרה ויותר מסוכנת (גרמניה שזכורה לי לטובה מצעירותי נהפכה ללמש מסוכנת כאשר ידידה שלי אמרה לי במפורשות שלא כדאי להכנס לשכונות כי יש שם רוב טורקי שלא אוהב לבנים וגם המשטרה עצמה לא נכנסת לאזור, באיטליה שחורים ניסו בכח להוציא ממני כסף לא בדיוק שוד אבל גם לא קיבוץ נדבות

צרפת בכלל, כאשר ההורים שלי היו שם, היו בפריס הפגנות ענק אנטי ישראליות, לאחר שנה וקצת אחותי הייתה שם וגם היו הפגנות אנטי ישראליות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...