שירשור הטבלטים הזולים- עד 150 דולר - עמוד 34 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שירשור הטבלטים הזולים- עד 150 דולר

YogiBear

Recommended Posts

• תגובות 805
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Ainol Novo7 Venus

http://www.pandawill.com/ainol-novo7-venus-quad-core-tablet-pc-android-41-ips-hd-screen-7-inch-16gb-dual-camera-white-p70965.html

במחיר של ה-FIRE המצויין עם כמה הבדלים:

לטובת ה-Venus:

* מעבד 4 ליבתי וליבה גרפית שאמורה להיות חזקה בהרבה . לא יודע לומר עליהם הרבה...

* תומך USB3

בעד ה-FIRE:

* גוף אלומינים (פלסטיק ב-Venus)

* ל-Venus אין BT

* מצלמות ה-FIRE עדיפות (אם כי עדיין לא משהו להתפאר בו).

* בטריה גדולה יותר ב-25% מה-Venus

בסימן שאלה:

* במפרט של הונוס כתוב "ALPS touch botton" - זה יתרון?

* כתוב שם גם " Capacitive Screen, IPS, G+G techlogy" - לא יודע מה זה אומר (מלבד שגיאת הכתיב)...

אני חושב שה-FIRE2/FLAME2 יהיה קניה עדיפה - גם עומד לצאת בקרוב אבל יהיה יקר יותר אני מניח.

http://www.slatedroid.com/topic/39744-ainols-quad-core-era/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אזהרה חמורה לגבי Ainol Novo 7 Fire !!!

רכשתי Ainol Novo 7 Fire במשלוח האחרון שהגיע אליהם, הטאבלט הגיע עם 2 פאקים רציניים ביותר:

1. "נגמרת" ב-60% והטבאלט מתכבה.

ניסיתי לעדכן גירסאות Firmware כולל כאלו שהם Custom וכאלו שהם Official.

ניסיתי להריץ Battery Calibration app שמוחק את קובץ ה-Stats אבל גם זה לא עזר.

2. "הפרעות" במסך מידי פעם... מקבלים תמונה מוזרה שדומה ל"שלג" שיש בטלוויזיות הישנות. יש לי תמונה למי שמעוניין.

ל-Ainol כרגע אין תשובה ל-2 הבעיות הנ"ל (תסתכלו בפורומים שלהם) ואני כבר התחלתי תהליך של Refund.

תומר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוכל לתת מאוחר יותר את כל הפרטים אם יש אנשים ששוקלים לקנות את הטאבלט. (Serial number, exact model and release date)

מדוברר בסדרה האחרונה שנשלחה מהם (24-28 לדצמבר) המגיעה עם גירסא 0907 (שדרגתי עד ל-3110 וזה לא עזר)

לינק לדיון ספציפי שהשתתפתי בו:

http://ainolstore.com/forums/topic/1267-battery-issue-auto-shutsdwn-40/page__st__10

אבל יש שם עוד כמה כאלו ללא מענה.

גם באימייל החברה לא יודעת לספק מענה, אחרי כמה מיילים רוגזים ופתיחת Dispute ב- הם ענו שנשלח להם חזרה את הטאבלט ונקבל זיכוי. על עלות השילוח (DHL EXPRESS 20USD) הם הציעו 15USD חזרה. סביר בעיני. נראה כיצד זה מתקדם בתקווה שלא נפסיד יותר מידי כסף על השטות הזו.

בנוסף - היה Issue נוסף שבכלל לא טרחתי להעלות מולם, וזה שאיכות הבנייה כביכול "יוקרתית" עם אלומיניום מאחורה אבל הטאבלט עד כדי כך לא "בנוי טוב", שאם אוחזים במסך בשני צדדיו ומזיזים קלות כל הטאבלט "מתעקם"....

חייב התנצלות להמוווון אנשים שהמלצתי להם עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לינק לדיון ספציפי שהשתתפתי בו:

http://ainolstore.com/forums/topic/1267-battery-issue-auto-shutsdwn-40/page__st__10

מקריאה זריזה בפורומים זה עניין די חדש ולא מאוד נפוץ עד עתה.

אולי באמת מדובר בסדרת יצור מסויימת כי בסקירות שקראתי ואצל האנשים שקיבלו אותו לא היו תופעות כאלה ואיכות הבניה בהחלט טובה.

גם ה-AURORA2 שלי שזול ופשוט בהרבה בנוי מצויין ולא מפגין בעיות כאלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעזאזל, והיום בדיוק קיבלתי החזר מBUYINCOINS על AINOL FIRE בגלל בלאגן קטן לאחר שהזמנתי אותו בחמישי,

והזמנתי אותו שוב היום בבוקר הפעם מAINOL STORE.

נקווה שלא יהיו שום בעיות עם המכשיר ::)

עריכה : הם הרי קיבלו עכשיו סטוק חדש של הדגם הזה, יש מצב שהוא שונה מהסדרה שהוזכרה מעלה? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב - עוד בכלל לא בטוח שמדובר בסדרת יצור בעייתית.

על פניו זה כמה מקרים בודדים אז עוד קשה לדעת.

גם לחברות גדולות ו"איכותיות" בהרבה קורה לא פעם שמגיעים מוצרים תקולים או DOA, אפילו במוצרים של אלפי דולרים (כרטיסי מסך, מקרנים, ומה לא, מהמותגים הכי "נחשבים" שיש כמו סוני, אפסון, JABRA ועוד).

הרי אף אחד לא משלה את עצמו שבקניית סיני מחנות בסין יש אפס סיכון, נכון? ודאי לא פחות מהמקרים הנ"ל וודאי לא כשמדובר במוצרים שהם לא מוצרי פרמיום במחיר גבוה.

אז אני מציע לא להתרגש יותר מדי ולהכנס לפרופורציות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אחד שיקבל את ההחלטה שלו, אני חוויתי את זה בעצמי וכשהרצתי קצת חיפושים בגוגל נדהמתי לגלות שזה מופיע בהרבה פורומים וקרה להרבה אנשים... ולאף אחד אין פתרון לזה כרגע, גם לא לחברה עצמה.

רוצים לקחת סיכון - לבריאות.

נכון שזה יכול לקרות גם בחברות גדולות אבל לא בכאלו אחוזים, ולהן לרוב יש תשובות יותר טובות מ"תבדוק את הפורום שלנו ואולי תשדרג firmware" אחרי שהציעו לך במייל הקודם לשדרג firmware והסברת להם שזה לא פתר את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...