שירשור הטבלטים הזולים- עד 150 דולר - עמוד 33 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שירשור הטבלטים הזולים- עד 150 דולר

YogiBear

Recommended Posts

1. בזמן ה-checkout אתה פשוט מסמן Singapore post וזהו.

2. הכל מפורט בדף המוצר - אני אישית העדפתי לקנות רק את מה שרציתי באמת.

3. יש לי גם 10' של viewsonic וגם את ה-AURORA2 וללא ספק אני מעדיף את ה-7'. ה-10 אינטש מומלץ רק אם אתה ממש רוצה לעבוד איתו על מסמכים באופן רציני וזה לא היעוד שלהם ממילא.

4. יש ת'רד ב-iandroid בעניין - בחור ישראלי מהקהילה שמפצח רומים מצויינים cm9\cm10 ל-FIRE כולל מדריכים ועומה על שאלות.

5. תיכנס לפוסט שלי מעליך ותיגש לקנות דרך הלינק שם - אתה תקבל הנחה של 5-6 אחוז ואני מקבל "עמלונת" של 2% מהמכירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 805
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כשאני משווה בינהם אני רואה שסה"כ ההבדל הוא במסך-גודל, בצ'יפ של הGPU לטובת הפייר, והחדות שנוטה לפייר מכיוון והרזולוציה שווה, הגודל שונה. מעבר לכך גם ניכר שהמצלמות של הפייר יותר טובות.

השאלה המרכזית היא מה לגביי הסוללה. בפייר יש סוללה של 5000 מילי-אמפר, בעוד ב-הירו לא מצאתי את הנתון.

CM זה מצוין. טוב לדעת שיש רומים לסינים האלו כי "הפחד" היחיד שלי לקנות סיני ובכלל אנרואיד סיני (מתכנן על סלולארי G3 כנראה) היא התמיכה הקלוקלת לעתיד בשדרוג/החלפה של רומים.

לגבי החבילת אקססוריז, היא מגיעה חינם או שזה עולה כסף? במידה וזה עולה כסף (9.99$ אם הבנתי נכון), אין לה בה יותר מדי צורך והיא מכילה ג'אנק. אני צודק כאן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי רומים אין לך מה לדאוג - יש CM ויש AOKP שמתעדכנים תדיר:

http://iandroid.co.il/forum/topic94206.html

אני עוד לא מצאתי סיבה להחליף את הרום הסיני שבא איתו...

ל-HERO יש בטריית 8000 למיטב ידיעתי.

לי יש AURORA2 עם 3700 שמחזיק מצויין.

ל-HERO גם אין BT והוא גדול וכבד מדי (כמו כל ה-9/10 אינטש) לדעתי נכדי להיות נוח לשימוש כטאבלט בדרכים.

יש כמה חבילות אקססוריז במחירים שונים - אני מעדיף לקנות בנפרד מה שאני באמת צריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זוכרים שהזהרתי שוב ושוב לא לחפור ולא להתמהמה?

אז כצפוי ה-FIRE אזל מהמלאי ב-AIOLSTORE (וגם ב-BUYINCOINS) ולא ברור אם/מתי יחזור.

בדיוק כמו שקרה עם ה-AURORA2 המצויין שכבר חודשים לא חזר למלאי (עלה רק 109$ - מציאה אדירה).

מי שרצה את ה-HERO, מומלץ שימהר...

מצאתי את ה-FIRE ב-http://www.spemall.com ב-165$ ואין הנחות affiliate אז זה יוצא 15-20 דולר יותר :nixweiss:

מישהו מכיר את האתר ויודע לחוות עליו דיעה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זוכרים שהזהרתי שוב ושוב לא לחפור ולא להתמהמה?

אז כצפוי ה-FIRE אזל מהמלאי ב-AIOLSTORE (וגם ב-BUYINCOINS) ולא ברור אם/מתי יחזור.

בדיוק כמו שקרה עם ה-AURORA2 המצויין שכבר חודשים לא חזר למלאי (עלה רק 109$ - מציאה אדירה).

מי שרצה את ה-HERO, מומלץ שימהר...

מצאתי את ה-FIRE ב-http://www.spemall.com ב-165$ ואין הנחות affiliate אז זה יוצא 15-20 דולר יותר :nixweiss:

מישהו מכיר את האתר ויודע לחוות עליו דיעה?

הוא אחלה אתר,

העניין הוא שבנוסף ל165$ הללו - משלוח יעלה גם 13.84$ מה שמעלה את המחיר ל 178$.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי היום את הFIRE דרך דואר סינגפור, נשלח ב20/12/12 והגיע ב2/1/13 סוף סוף :yelclap:

סה"כ המכשיר נראה טוב אבל אי אפשר להשוות את המסך מגע שלו לגלקסי S שלי... ::)

גונן, יש איזשהם תהליכים שצריך עכשיו לעשות בשביל להביא אותו למצב עבודה טוב בשביל ישראלים? כמו למשל הוספת עברית ושינוי סינית מכל מיני מובנות (למשל הלוח שנה) ?

ואולי בכלל להתקין אחרת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי היום את הFIRE דרך דואר סינגפור, נשלח ב20/12/12 והגיע ב2/1/13 סוף סוף :yelclap:

גונן, יש איזשהם תהליכים שצריך עכשיו לעשות בשביל להביא אותו למצב עבודה טוב בשביל ישראלים? כמו למשל הוספת עברית ושינוי סינית מכל מיני מובנות (למשל הלוח שנה) ?

ואולי בכלל להתקין אחרת?

איזה יופי,מקנא בך !

יש מצב אתה מוכר אותו? חחח :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תצפה ממכשיר של 600 ש"ח להיות זהה למכשירים מובילים ויקרים פי כמה...

תבדוק שלא השארת את המדבקה שבאה איתו כי היא מיועדת רק להגנה במשלוח ולא לשימוש, פוגעת בטאצ' בוודאות. קשה להבחנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדבקה? הייתה רק מדבקה אדומה באלכסון כזה מצד שמאל.. אתה אומר שיש עוד משהו שאני לא שם לב אליו?

מה לגבי הסרת האפליקציות הסיניות ? זה אפשרי מהאינטרפייס הקיים? או רק דרך התקנת רום חדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...