שירשור הטבלטים הזולים- עד 150 דולר - עמוד 31 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שירשור הטבלטים הזולים- עד 150 דולר

YogiBear

Recommended Posts

חוץ מזה אני לא מכיר. צריך לחטט ב-PANDAWILL עם מילת חיפוש IPS ולדרות אילו דגמים יש.

אם הם מגרדים את ה-200$ אז הנקסוס7 לדעתי בערך באותו מחיר בחו"ל, לא?

במיטב מאמצי החיפוש שלי לא מצאתי Nexus7 בפחות מ-300$, אבל אם אכן יש כאלה בסביבות ה200$-250$, אני תוהה אם ה-155$ של ה-Ainol Fire (עם כל הכבוד למצלמה האחורית) כ"כ אטרקטיבי.

כשהיה מדובר ב-Aurora2, למרות הבדיל הרזולוציה, היה מדובר בקניה ברף ה-450 ש"ח עם סיכוי מסויים לפטור מכס ומע"מ.

כאן אם נוסיף את מרכיב המיסים, ההפרש של 180-300 ש"ח בספק אם יצדיק את הוויתור על מותג חזק על כל יתרונותיו כנותן שרות ובעל מוניטין.

לשם השוואה, האם היינו מעדיפים מסך 32" LED של יצרן סיני עם ביקורות חיוביות ע"פ פאנסוניק או בעבור הפרש של 600 ש"ח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 805
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ראשית, היתרון הטכני העיקרי של ה-FIRE זה ודאי לא המצלמה האחורית אלא בעיקר , יכולת הרחבת ו-OTG מהקופסה.

שנית, הסיכוי שטאבלט סיני פיצפון ארוז בקרטון חום ופצפצים יעצר במכס הוא אפסי. עוד לא שמעתי על אחד שעצרו לו דגמים כאלה במכס.

לשם השוואה, האם היינו מעדיפים מסך 32" LED של יצרן סיני עם ביקורות חיוביות ע"פ פאנסוניק או בעבור הפרש של 600 ש"ח?

אם מדובר במסך איכותי עם 1000 סקירות ברשת שמוכיחות שהוא לא נופל בהרבה, גם ראיתי אותו אצל חברי והתרשמתי לטובה ומעל הכל גם כולל פיצ'רים שאין במותג כמו -MKV וגלישה ברשת למשל - בהחלט הייתי מעדיף לקחת את הסיני ולשלם רק 600 ש"ח במקום 1200 :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

tmpusr, צודק, אבל פה ההפרש הוא עשרות דולרים בודדים/כ 10 אחוז מערך המוצר, ולא 50 אחוז מערך המוצר. בנוסף לא רלוונטי לגבי. OTG אין באנדרואיד 4.2 שקיים בנקסוס? ז"א שאם שום דרך להרחיב לו נפח איחסון מעבר לכונן ענן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שאתם לא קוראים את הדיונים הקודמים.

די מתסכל לחזור על זה שוב ושוב.

לשימושים הצפויים של 99.6% של המשתמשים בטאבלטים האלה אין כל משמעות בפועל אם יש 2, 4 או 178 ליבות.

הסברנו כבר 1000 פעם למה (המעבד ב-FIRE חזק מעל הנדרש למשימות האלה, אין ניצול כמעט בפועל של ריבוי נימים ועוד).

מי שחשוב לו שלא יקנה את ה-FIRE אבל ל-99% מהמשתמשים זה כלל לא חשוב ואז הפרמטר הזה הופך להיות חסר משמעות לחלוטין.

ליכולת לחבר ל-TV/מקרן, להרחיב את הזיכרון (שירים/סרטים/תמונוץ/אפליקציות) ולצלם איתו יש משמעות הרבה יותר גדולה לרוב המשתמשים.

תמיד יבוא המשתמש יוצא-הדופן שרוצה כל היום לשחק עליו CRYSIS7 ולהריץ עליו באנצ'ים סינטטיים תוך כדי ניווט - שהוא יקנה נקסוס7.

לכל השאר אני ממליץ בחום ללכת על משהו בחצי מחיר שנותן לו פייט רציני ומוסיף פיצ'רים חשובים.

שלא תבין לא נכון - הנקסוס7 טאבלט מצויין, הטאצ' שלו טיפה טוב יותר, מותג קילר ולמי שאוהב להתעסק עם המערכת יש לו גם נקי מגוגל (אם כי כבר יש רומים מצויינים, נקיים ובשלים cm9q10 ל-FIRE).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

tmpusr - אל תתייאש, כפי שציינת, אני לא משתמש "סטנדרטי" והצרכים שלי שונים. אולי במקרה שלי אתה צודק והארבע ליבות לא קריטי, אבל אני כן זקוק ל , לא חשוב לי כלל חיבור לטלוויזיה והרחבת לא קריטית לצרכים שלי. לכן הטבלט המוצע והממוצע ב 600 ש"ח לא עונה לצרכים שלי, והשני שהצעת שכן עונה על הצרכים שלי (כולל GPS) עולה כ"כ קרוב לנקסוס שאין משש סיבה לחסוך את ההפרש הנ"ל. מסכים?

תודה בכל מקרה על הייעוץ :xyxthumbs:

ד"א, מה מצב העדכונים במותג הזה? אני מבין שזה בטח ובטח לא מיידי כמו בנקסוס, אבל איך המצב שם? יש עדכוני OTA בקצב סביר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-FIRE עולה 600 ש"ח עד הבית.

הנקסוס7 עולה בפועל כמעט 1200 ש"ח עד הבית ויותר.

זה לא "50% מערך המוצר"?

וב-600 שחסכנו אפשר יהיה לרכוש בסוף 2013 את התואם של הדור הבא של הנקסוס (אולי עם GPS)

tmpusr, אתה מסייע הרבה יותר ממה שאתה מעריך. גם במסכי ה24Dell שקניתי לפני שנה לעבודה עזרת לי לא מעט בהחלטה. ההמלצות שלך מבחינתי הן סוג של "השורה התחתונה" של מי ששוחה בנתונים וחי מפרטים, וחושב בישראלית - מה בתכל'ס הדיל עלות-תועלת הכי משתלם בנקודת הזמן הנוכחית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

tmpusr, אתה מסייע הרבה יותר ממה שאתה מעריך. גם במסכי ה24Dell שקניתי לפני שנה לעבודה עזרת לי לא מעט בהחלטה. ההמלצות שלך מבחינתי הן סוג של "השורה התחתונה" של מי ששוחה בנתונים וחי מפרטים, וחושב בישראלית - מה בתכל'ס הדיל עלות-תועלת הכי משתלם בנקודת הזמן הנוכחית.

תודה ובבקשה :xyxthumbs: זה בדיוק מה שאני מנסה לעשות - לתת לאנשים את המקסימום תועלת לכספם ובהתאם לצורך האמיתי שלהם בפועל.

לכן כל כך חשוב שאתם תגדירו במדויק מה הצרכים וההעדפות האמיתיות שלכם.

לא חסרים פורומים של מומחים ששקועים כל כך עמוק בתחום המומחיות שלהם (למשל אודיו וקולנוע ביתי) שקשה להם "לראות" את המשתמש הביתי הנפוץ שלא חושב שמינימום למערכת ביתית טובה זה ב-10000 ש"ח, מסך ב-2500, מגבר ב-3000 ורמקולים ב-9000 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה ובבקשה :xyxthumbs: זה בדיוק מה שאני מנסה לעשות - לתת לאנשים את המקסימום תועלת לכספם ובהתאם לצורך האמיתי שלהם בפועל.

לכן כל כך חשוב שאתם תגדירו במדויק מה הצרכים וההעדפות האמיתיות שלכם.

לא חסרים פורומים של מומחים ששקועים כל כך עמוק בתחום המומחיות שלהם (למשל אודיו וקולנוע ביתי) שקשה להם "לראות" את המשתמש הביתי הנפוץ שלא חושב שמינימום למערכת ביתית טובה זה ב-10000 ש"ח, מסך ב-2500, מגבר ב-3000 ורמקולים ב-9000 ש"ח.

2 השורות האחרונות שלך כ"כ נכונות ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין הכוונה להעליב - נהפוך הוא!

הם באמת חושבים כך ובמידה רבה של צדק מבחינתם.

אני מבין ומזדהה איתם לחלוטין והם עושים עבודת מצויינת בפורום שלהם :xyxthumbs:

עדיין, לא תמיד אפשר לדעת היכן עובר הגבול בין מה באמת קריטי לבין מה לא ממש מורגש למשתמש הפשוט, מה עוד שהמחירים שם פשוט מטורפים וזה ממש לא באשמת מנהלי הפורומים. פשוט כנראה מתרגלים לזה אחרי זמן מה וזה מתחיל להיראות להם שפוי (כמו מחירי הדיור או המכוניות בארץ למשל - היום בית במיליון וחצי ש"ח או מכונית ב-120K נראים לנו ממש מציאה משום מה :nixweiss: ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...