שירשור הטבלטים הזולים- עד 150 דולר - עמוד 30 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שירשור הטבלטים הזולים- עד 150 דולר

YogiBear

Recommended Posts

עם האצבע רמת הדיוק מאוד נמוכה - גם עם S3 וגם באייפד....

גם עט מגע פשוט לא ממש עוזר הרבה.

בשביל זה צריך משהו איכותי ומקצועי יותר - עטים כאלה עולים ~25$

כנראה שבשביל הדבר האמיתי צריך להפרד מ-6000 עד 25000 ש"ח...

מה בקשר לתאימות בין רזולוציה לא נפוצה ומשחקים בגודל סטנדרטי, האם יש פה מגבלה,

או שהכל ניתן להתאמה בלחיצת כפתור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 805
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה שבכ"ז מסקרן אותי:

1. האם הרזולוציה היחודית של 1280X800 המשמעות שלה היא שהרבה משחקים ואפלקיציות אינן מותאמים לפורמט?

אגב, הנקסוס 7 רץ על אותו רזולוציה , אז זה אומר שהוא לא כ"כ יחודי...

מצד השני כל הטאבלטים הסינים/חצי מותגים מותגים רצים על 1024x600 .

מאיפה הזמנת ? וכמה יצא לך ? ותוך כמה זמן צריך להגיע?

tmpusr - כמה זמן לוקח משלוח מ ainolstore ?

ואיזה כיסוי אתה ממליץ? (האם בכלל צריך? )

אחד שלא יכער (שיגן על המסך של הטאבלט) ולא יסתיר את המצלמה מאחור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מרגע שקיבלתי מייל מ-AINOLSTORE שנשלח עד שהגיע - 30 יום בדיוק עם דואר סין.

לקחתי מעטפת בד פשוטה. הוא כל כך קומפקטי וקל שרוב הזמן הוא בנרתיק-צד ליד הארנק (או אפילו בכיס האחורי של הג'ינס).

המלאי של ה-FIRE מאוד מאוד מוגבל - אל תתמהמהו יתר מדי!

הוא יעלם כמו שנעלם ה-AURORA2 המעולה (פאקינג 109$ לטאבלט פשוט אדיר - מזל שהספקתי לקנות שניים).

מהרו: http://goo.gl/LdAcn

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתקופה האחרונה חרשתי קצת את הפורומים של slatedroid וזה נראה די מפחיד. על כל אחד מהטאבלטים הסיניים, גם המובילים שבהם, יש סיפורים מסמרי שיער על מסכי מגע שמפסיקים לעבוד פתאום, על wifi שכל הזמן מתנתק, על טאבלטים שנוהגים לאתחל את עצמם סתם ככה מדי פעם ועוד שלל תקלות ובעיות טכניות.

אין אף דגם שאין לו בעיות מוזרות. כמובן שעל כל אחד שמדווח על בעיות יש גם מישהו שאומר שיש לו את אותו הדגם והכל סבבה והוא לא נתקל בבעיות.

מי שהיו לו בעיות ויצר קשר עם החנות הסינית שממנה הוא קנה מתאר בדרך כלל מסכת ייסורים ושירות שאינו מתקרב לסטנדרט מערבי.

אז יכול להיות שזה עניין פסיכולוגי שמי שנדפק דואג לספר על זה לכולם ומי שמרוצה פשוט נהנה מהטאבלט שלו ולא רץ לכתוב על זה בפורום, אבל

פתאום זה נשמע חתיכת הימור לקנות סיני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית, אם אתה הולך על דגם מוכח ומוכר מחנות טובה ההימור שלך מאוד בטוח.

ומעל הכל, זה הימור מאוד זול - כמה כבר אתה יכול ליפול עם של 500 ש"ח?

במחיר של היקרים אתה יכול לקנות כמה כאלה - אם אחד נדפק עדיין תצא בזול :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי תודה לך tmpusr

אני באמת חושב שזה אחלה מוצר (ככה הביקורות אומרות ברשת)

אבל אתה לא כ"כ אוייבקטיבי לגביי החנות בגלל Affiliate Program

(לקוחות רואים את קופון של Affiliate Discount)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אמיתי? ברצינות? אתה מודע לזה שאני מייעץ פה לאנשים מזה שנים לא מעטות בחינם ועל חשבון זמני החופשי, נכון?

כולל ניהול פורומים, מדור מפרטים בעבר ועוד... ראית את מונה ההודעות שלי לאחרונה? האמן לי שזה לא מספאם...

זה ממש לא העיסוק הראשי שלי - יש לי 3 בנות ואני מנהל מחלקת בהייטק ועושה את זה בזמני הפנוי (המועט מאוד) לטובת כל הגולשים.

אתה באמת חושב שאני "לא אובייקטיבי" ואדחוף אנשים לקנות שם בשביל 6$? עד כמה נהייתם ישראלים טיפוסיים ופרנואידים :bash:

הזמן שאני משקיע לענות לכל שאלה וחפירה שלכם שווה בכסף פי 10 אם לא פי 100 מהסכומים המצחיקים האלה...

מה שאתה עושה זו כפיות טובה וצרות עין מהרמה הכי נחותה וקטנונית שיש!

ועוד לחשוב שאני מנסה לשכנע אתכם לחסוך לעצמכם מאות שקלים שסתם יזרקו ללא צורך :s07:

להקיא מכם ממש :puke:

אני את שלי כבר קניתי משם... את ה-Affiliate Program גיליתי לפני כמה ימים וזה שעשוע חביב שמחזיר לך משהו סמלי על כל ההשקעה שלך בעצות לאחרים.

ממש ממש סמלי. בפועל אתה אפילו לא באמת רואה מזה משהו כי חייבים לקנות מהם משהו בשביל לנצל את זה וזה רק מעל 30$ שצברת.

לך קנה איזה אייפד9 במחיר מופקע בבאג ותרגיש שדפקת את המערכת... לא הצלחתי לעבוד עליך. באסה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

קח את הנקסוס החדש עם 32GB ו3G :)

תקציב?

היי תודה לך tmpusr

אני באמת חושב שזה אחלה מוצר (ככה הביקורות אומרות ברשת)

(לקוחות רואים את קופון של Affiliate Discount)

בבן אדם עוזר לך,לא תיתן לו 5$ שאתה אפילו לא מוציא מהכיס שלך?

אני ראיתי פה אנשים שעעל שאלה קטנה נותנים 15$.

בכל מקרה,תעשה קצת מחקר על החנות באינטרנט,אם היא הכי משתלמת לך,קנה ממנה דרך הלינק של גונן,אני כמעט בטוח שהוא לא נתן לך תלינק הזה כדי שאתה תפסיד כסף והוא ירוויח 5$

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BarM - אפא יש 7 עם 3G בארץ? לא ממש מצאתי. ואם לא בארץ, מהיכן מזימינים בחו"ל והאם המחיר של המקבילה המדוברת פה בפורום לא תהיה זולה יותר בצורה המצדיקה את ההפרש?

הטבלט ישמש לרב למשחקים לבנותיי ורק לעיתים לשימוש אישי שלי (לא גולש בטבלט, לא רואה בטבלט, כן ארצה להשתמש בו מדי פעם כמכשיר GPS/WAZE).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

tmpusr - יש לך המלצה לדגם 7 אינץ' עם 3G ו GPS?

עם GPS יש לא מעט דגמים (בעיקר של FREELANDER) אבל אני לא מכיר אותם ושאר המפרט שלהם לרוב לא מזהיר ביחס למחיר.

היה את ה-FREELANDER PD10 LEADER אם קריטי לך GPS ומפרט טוב. הוא כמעט לא זמין והיה די יקר.

3G זה חביב אבל לרוב תמיכת החומרה לא מזהירה ממה שקראתי.

לדעתי זה די מיותר - אני פשוט עושה Teathering מהנייד שלי וסוגר עניין. זה נוח, שקוף וחוסך לי צורך בלהחזיק עוד קו.

תמיד אפשר לשים דונגל USB עם מודם 3G. לא יקר...

בדפי המפרט של ה-FIRE מפורט בדיוק אילו דגמים נתמכים - זמינים ב- או באתרים הסיניים (דווקא מחברות רציניות).

יש שמועות עקשניות שהדור הבא של AINOL יכלול 3G, וארבע ליבות אבל אף אחד לא יודע מתי יצא ובאילו מחירים.

יש אתרים שכבר "מאפשרים" לרכוש אותם עכשיו... אני לא סומך על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

tmpusr, קודם כל תודה על התגובה. הרעיון של טטרינג בהחלט יכול לעבוד, יש לי גלקסי 2 עם מערכת 4.1 כך שאני מאמין שלא תהיה בעיה. אם נניח שמדבור בצורך במכשיר 7 אינץ' עם מפרט סביר (מינימום כפול ליבה, מסך איכותי וכו), אנדרואיד 4.1 (רצוי מאוד, אין לי כח להתעסק עם רומים) ו , תוכל לתת בבקשה לינק מוצר שעונה על הצרכים הללו?

ד"א - האם באמת בצרכים שלי לא כדאי לחפש בחו"ל 7? האם הפרש המחיר בתנאים שציינתי עדיין רלוונטי?

תודה מראש :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עושה teathering עם ZTE BLADE ענתיקה ואנדואיד 2.2... אל דאגה. רק תוודא שיש לך root.

היה את ה-FREELANDER PD10 LEADER אם קריטי לך GPS ומפרט טוב.

הוא כמעט לא זמין והיה די יקר.

חוץ מזה אני לא מכיר. צריך לחטט ב-PANDAWILL עם מילת חיפוש IPS GPS ולדרות אילו דגמים יש.

אם הם מגרדים את ה-200$ אז הנקסוס7 לדעתי בערך באותו מחיר בחו"ל, לא?

תראה את זה למשל:

http://www.pandawill.com/freelander-pd10-typhoon-version-mtk6577-dual-core-android-40-tablet-pc-7-inch-3g-gps-bluetooth-4gb-monster-phone-silver-p69306.html

לא מכיר את הדגם ספציפית אבל IPS + + 3G מחברה רצינית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Freelander ? לא שמעתי עליהם, אבל כן - ההפרש מחיר פה כבר לא מצדיק לא לקחת את הנקסוס 7. הפרש של כ 20 דולר ומקבלים מותג מאוד מוכר עם גב חזק, לא רואה סיבה לקחת Freelander מול 7 בהפרשי התמחור הללו. לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...