שירשור הטבלטים הזולים- עד 150 דולר - עמוד 21 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שירשור הטבלטים הזולים- עד 150 דולר

YogiBear

Recommended Posts

• תגובות 805
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם אני הזמנתי אותו מהאתר הרשמי שלהם לפני כ 39 יום , ב 19 לחודש הוא נשלח ונכון להיום הסטטוס שלו שהוא עדיין בסין שלחתי להם מייל שאני חושש שהוא עבד בסין ובנוסף פתחתי דיספיוט בפייפאל החזירו לי תשובה שככל הנראה המשלוח מעוכב במכס בסין עקב זה שהוא מכיל והם מחזירים את הכסף..

ואני כל כך רציתי אותו ..

נשמע הזוי לגמרי ,אבל אני לא מופתע יש כרגע בעיות בשליחה בדואר סין עקב עומס ובדיקות קפדניות במכס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה? ביטלת? לא... אני לא רוצה לבטל.. אני מוכן לחכות עוד חודש רק שיגיע אליי :s05:

לא ביטלתי יותר נכון אמרתי שאני חושש שהחבילה אבדה בסין וזה מה שהם שלחו לי כתשובה

[glow=red,2,300]I am sorry for the late follow up. Your package has been returned due to the failure of the custom clearance (lithium battery). [/glow]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא ששלחת את המכתב הזה לפייפל

אני שלחתי מכתב דומה לאיינול עצמה, ושם הם אמרו לי שעוקבים אחרי הסטטוס של החבילה שלי והיא אכן תקועה במכס בגלל סוללת הליתיום או משהו..

אבל זה ממש מוזר , לא פעם ראשונה שאני מזמין משהו שקשור לסוללת ליתיום. הזמנתי אפילו סוללות ללפטופ ולסלולרי לא מזמן והכל עבר חלק.

אני מאוד מקווה שהעניין הזה ייפתר בקרוב.

אחרת אשאר -לס :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המייל הראשון היה ישירות אליהם בלי קשר לפייל פאל ,פשוט אני מתקדם כבר לעבר 45 יום אז הפעלתי את פייל פאל גם ..פשוט אין לי כוח סתם לזרוק כסף לאוויר ..

לתביע יש חודש ימים של פעילות אם הם היו בטוחים שהחבילה תצא הם היו אומרים שהיא סה"כ מתעכבת (אין לי בעיה לחכות)

פשוט יש לי כמה ספקים מסין שגם הם לא מוכנים לקבל ממני הזמנות על ועוד כל מיני דברים בגלל איזה עומס בדואר ומשהו שקשור לקונגרס הקומוניסטי אצלהם..וממה שהם אומרים שהם יוכלו להוציא הזמנה רק לקראת דצמבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אני גם הזמנתי ב19/10/12

איך ספרת 45 יום?

היום זה 37 ימים קלנדריים, לא ימי עבודה. אם אתה סופר ימי עבודה זה בכלל 27 ימים.

כמה זמן יש מגבלה בשביל לבטל את העסקה דרך פייפל ולקבל את ההחזר הכספי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הנוסח שקיבלתי במייל מאיינול, נראה מוכר?

The tracking number RA***CN is available on 17track.net. The shipment is handled by China Post. Due to the strict custom inspection of lithium battery, the package may not be able to pass the custom clearance in one time. For example, the package failed the custom inspection due to the lithium in Shanghai airport, China Post will send it to Beijing. But if it failed again in Beijing airport, it will be sent to another airport of another country. If the package failed the custom clearance again, China Post will send the package back to our shipping agency.

I've confirmed with our courier, your package is still in proceed. We will follow up. Please let me know if the update does not release after 10 days. I will confirm with the agency again. Sorry for the inconvenience. Your kind understand is very much appreciate.

Best, LingCustomer ServiceAinolstore.com

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...