שירשור הטבלטים הזולים- עד 150 דולר - עמוד 19 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שירשור הטבלטים הזולים- עד 150 דולר

YogiBear

Recommended Posts

• תגובות 805
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הזמנתי את האורורה 2 בקצת פחות מ120$ כולל מגן מסך וכיסוי רך. :smile1:

יש כמה דגמי משנה של אורורה 2. הדגם עם המיפרט הכי טוב עולה בסביבות 150 עד 160 דולר ללא תוספות, כולל הובלה בחבילת דואר אוויר. לכן חשוב שתציין מה המיפרט שלך וההובלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בעצם ההבדל בין המפרטים? אתה יכול לפרט או לתת לינקים?

מיפרטים שונים:

מסך ברזולוציה נמוכה 600X1024 וברזולוציה גבוהה 800X1280 . איכות מסך IPS או לא IPS , איכות IPS טובה הרבה יותר.

קיבולת סוללה: יש קיבולת 3700 , קיבולת 4000 , קיבולת 5000 (הכל ביחידות קיבולת MAH ). על דגמים ישנים היו טענות שונות על קיבולת בפועל שהייתה נמוכה יותר מהמוצהר. קיבולת גבוהה = זמן שימוש ממושך יותר ללא הטענה. אחת הטענות נגד AINOL היא שיחסית לטבלטים מפורסמים זמן שימוש ללא הטענה קצר למדי משהו כמו 3 שעות בשימוש אינטנסיבי, לכן אילו זה היה תלוי בי הייתי לוקח קיבולת 5000 (בתנאי שהסוללה איכותית).

קישוריות: יש דגמים שעליהם מוצהר שהם ללא קישוריות ויש כאילו שהן עם קישוריות .

יתכן שיש הבדלים נוספים בין דגמי המשנה אבל לא מצאתי שום אתר שמפרט בצורה שיטתית את כל ההבדלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיפרטים שונים:

מסך ברזולוציה נמוכה 600X1024 וברזולוציה גבוהה 800X1280 . איכות מסך IPS או לא IPS , איכות IPS טובה הרבה יותר.

קיבולת סוללה: יש קיבולת 3700 , קיבולת 4000 , קיבולת 5000 (הכל ביחידות קיבולת MAH ). על דגמים ישנים היו טענות שונות על קיבולת בפועל שהייתה נמוכה יותר מהמוצהר. קיבולת גבוהה = זמן שימוש ממושך יותר ללא הטענה. אחת הטענות נגד AINOL היא שיחסית לטבלטים מפורסמים זמן שימוש ללא הטענה קצר למדי משהו כמו 3 שעות בשימוש אינטנסיבי, לכן אילו זה היה תלוי בי הייתי לוקח קיבולת 5000 (בתנאי שהסוללה איכותית).

קישוריות: יש דגמים שעליהם מוצהר שהם ללא קישוריות ויש כאילו שהן עם קישוריות .

יתכן שיש הבדלים נוספים בין דגמי המשנה אבל לא מצאתי שום אתר שמפרט בצורה שיטתית את כל ההבדלים.

עברתי קצת בין האתרים הסיניים, וההבדל היחיד שמצאתי שיכול להיות הוא הבדל בהספק הסוללה (וגם זה לא ממש ברור כי חלקם לא מציינים את הספק הסוללה), לא מצאתי לא בלוטוט' וגם לא רזלוציה יותר גבוהה יותר מ600X1024.

חוץ מזה, לא ראיתי אורורה אחד שהוא לא מסך , כולם כאלה.

אשמח אם תתן לינקים ליחידות כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:o

יש כמה דגמי משנה של אורורה 2. הדגם עם המיפרט הכי טוב עולה בסביבות 150 עד 160 דולר ללא תוספות, כולל הובלה בחבילת דואר אוויר. לכן חשוב שתציין מה המיפרט שלך וההובלה.

מה זה השטויות האלה שאמרת פה? :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצויין.. תתחדש

מחכה לעדכון כמה יצא מחיר סופי ואיך משלמים את התוספת מע"מ אם צריך.

וכמובן גם, עד כמה הוא נוח לקריאת ספרים.. בסלולרי אני משתמש באפליקציית Moon+Reader בשביל הספרים. 4.0.4

חג שמח ושנה טובה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברתי קצת בין האתרים הסיניים, וההבדל היחיד שמצאתי שיכול להיות הוא הבדל בהספק הסוללה (וגם זה לא ממש ברור כי חלקם לא מציינים את הספק הסוללה), לא מצאתי לא בלוטוט' וגם לא רזלוציה יותר גבוהה יותר מ600X1024.

חוץ מזה, לא ראיתי אורורה אחד שהוא לא מסך IPS, כולם כאלה.

אשמח אם תתן לינקים ליחידות כאלה.

כפי שאמרתי אין לינק לסקירה שמפרטת בצורה מסודרת את כל דגמי המשנה, מצטער. מקסימום ההפניות שאני יכול להציע הוא לבדוק הצעות שונות שיש בפורטל החנויות הסיניות .COM , זה פורטל במבנה דומה במקצת לפורטל המכירות ZAP בארץ. תכנס לדף הכניסה שם, משם תכנס ללינק של מוצרי מחשב, בלינק של מוצרי מחשב תכנס ללינק של מכירת טבלטים (יש שם _אלפי_ הצעות למכירת טבלטים, כנראה ההצעות מסודרות לפי תאריך הפרסום כאשר הפירסומים האחרונים הם בדפים שממוספרים במספרים קטנים). רוב החנויות הטובות ב- נותנות תיאור מפורט מאוד של המוצר.

בשנה האחרונה עקבתי אחר הנושא של NOVO 7 וקראתי 10 עד 20 הודעות ודיונים בכל הפרטים שהזכרתי, כך שכל מה שאני אומר בדוק. בוודאי שיש דגמי אורורה 2 עם מסך ברזולוציה 800X1280 (כאמור יש אורורה 2 גם ברזולוציה 600X1024 ). יתכן שאורורה 1 (שנקראת סתם "אורורה" ) בא רק ברזולוציה אחת 600X1024 . בוודאי שיש דגמים שאינם IPS (בדרך כלל פשוט לא מזכירים את המילה IPS בהצעת המחיר ואז מה שמוצע הוא מסך שאינו IPS, לחילופין אומרים שזוית הצפיה היא 170 מעלות בעוד שזווית הצפיה ב- IPS היא 178 מעלות --- לכן אם אומרים זוית צפיה 170 מעלות זה לא IPS).

אחת החנויות הטובות ב- מזכירה שיש לה חיבוריות בלוטות לגבי שאר החנויות לא זכור לי ( אני מניח שאין את זה למוצר אם לא מזכירים זאת במפרט, אחרת היו מזכירים בגאווה שיש בלוטות, עם זאת אני לא סגור בנושא כי תכונה זו לא הוזכרה פעמים רבות).

לגבי סוללות כפי שאמרתי ידוע לי שבדגמי משנה יש שלושה קיבולות לסוללה 3700 4000 ו- 5000 . אם לא מזכירים קיבולת סוללה בהצעת המכירה תצא מהנחה שהקיבולת 3700 (כי אין סיבה להסתיר קיבולת גבוהה).

אגב, אחת החנויות שמפרסמת ב- טוענת שיש גם AINOL מזוייפים. לכן כדאי לקנות רק מחנויות בעלות אמינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי את ה-אורורה2 מ-buyincoins עם כמה שריטות על המסך:-! לא משהו יותר מדי קריטי אבל מעצבן מאוד.

אשלח להם מייל ואני מקווה מאוד שיטפלו בעניין כראוי.

חוץ מזה הוא עובד מעולה, מהיר ועם מסך פשוט נהדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יכולתי להמתין עוד- הזמנתי את האורורה 2!

120 דולר (480 ש"ח) מהאתר הרשמי של איינול. זה כולל המכשיר ותכולת הקופסה, מגן מסך שלקחתי מהאתר שלהם, מגן עור ומתאם לחשמל אירופאי למטען.

עכשיו עם כל הפרסום המאסיבי באתר שלהם אני תוהה אם היה שווה להוסיף 50 דולר וללכת על דגם הפייר (מישהו שם לב לאוקסימורון כאן עם הקינדל פייר?!). אחריי הכל, בדגם הזה יש מסך HD, מצלמה אחורית 5MP, גוף מתכתי, , BT. השאלה היא אם זה שווה 200 שקל נוספים. אני חושב שבמידה וארצה ללכת עליו אני אמכור את האורורה ואקנה אותו בהמשך. לעת עתה, קודם צריך לעשות בדיקה אם בכלל טבלט זה מוצר נוח ויעיל בשבילי. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה רשום שבפייר יש GPS? :nixweiss:

חוץ מזה, זה לא 50$, זה 60$, כי שוב תצטרך להוסיף את השקע האירופאי, את המגן מסך ואת הכיסוי עור.

אפשר להוסיף לו יתרון אחד זה בטוח, הוא דיי בטוח (זאת הנחה) יקבל JB מAINOL כאשר האורורה דיי בטוח לא יקבל.

מישהו בתגובות של המכשיר שאל אם המכשיר יקבל JB וזאת בערך השאלה היחידה שלא נענתה שם על ידי האתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושוב, בלי לינקים (גם אם לאליקספרס) אף אחד פרט לך לא מכיר חיה כזאת.

נתתי לך לינק ששווה 100 לינקים. במקום לבדוק מהן מאות ההצעות של אורורה 7 שיש בלינק שנתתי לך אתה מתעצל וטוען שאף אחד לא מכיר את אלי-אקספרס. אפשר להוליך את הסוס אל השוקת אבל אי אפשר להכריח אותו לשתות משם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל העניין הזה עם האורורה נשמע לי מאוד מפתה.

נכנסתי לכאן:

http://www.ainolstore.com/ainol-novo-7-aurora-ii-dual-core-android-ips-display-tablets.html

אני רוצה גם להזמין ויש לי כמה שאלות.

הם עושים free shipping לארץ בוודאות נכון?

חוץ מהמתאם האירופאי והמגן מסך נחוץ עוד משהו חיוני? ובכלל מה זה המתאם הזה?

לגבי ביטוח נזק (5 דולר) זה נחוץ?

מע"מ אני משלם גם נכון?

תודה למי שיוכל להאיר את עיניי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...