שירשור הטבלטים הזולים- עד 150 דולר - עמוד 17 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שירשור הטבלטים הזולים- עד 150 דולר

YogiBear

Recommended Posts

• תגובות 805
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

צודק, הכוונה היתה לאלטרנטיבה למי ששאל קודם.

ב-10' יש לא מעט דגמים בסביבות ה-200-220$ אבל זה לא בדיון הזה...

http://www.pandawill.com/freelander-pd70-dual-core-version-tablet-pc-android-40-97-inch-ips-screen-16gb-ultra-thin-hdmi-camera-p64363.html

אם תתפשר על מעבד 1GHZ חד ליבתי או על מסך TN יש גם בסביבות ה-160$ אבל לא משהו מאוד משתלם.

http://www.pandawill.com/eken-a90-tablet-pc-97-inch-android-403-ips-screen-1gb-ram-8gb-dual-camera-2160p-hdmi-silver-p60167.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

רק היום משום מה גיליתי שיש עוד אלטרנטיבות חוץ מהאייפד והגלקסי..

בכל אופן.. אני מחפש עם התכונות הבאות ומקווה שמישהו מכם יוכל פה להמליץ לי:

קל לנשיאה

נוח לקריאת: PDF, EPUB, MOBI, ויוטיוב

צפייה מדי פעם באיזה סדרה אבל לא באורך של סרט

ניתן לשדרוג מע' אנדרואיד

חובה WiFi, לא צריך , 3G, Bluetooth

רצוי חיבור לדיסק און קי

חייב לפחות 16GB מקום, מעבד כפול ליבה, וגיגה RAM

רצוי גב מתכתי

מסך עמיד לשימוש בעט סטיילוס (שלא יישרט)

תודה לכל העוזרים.. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

מלבד עניין הגוף המתכתי - AINOL AURORA2 הוא מעל ומעבר לנדרש לך, בעל מוניטין מוכחים ממשתמשים רבים (גם) בארץ וניתן להשגה ב~115$ בלבד, גם בלבן.

בטווח המחירים הזה אין אף דגם שמשתווה לו ולדעתי הוא המלך של ה-VFM למי שלא צריך ומתאים לו מסך 7 אינטש.

גילוי נאות - אחד כזה בדרכו אלי מסין ויש אותו לכמה וכמה ממכרי.

אם אתה מוכן לעלות לסביבות ה~150-160$ יש את ה-AINOL FLAME/FIRE שיצא רק עכשיו שמעט עדיף מבחינת רזולוציה ומעבד או ה-FREELANDER D10 LEADER שכמעט זהה לאורורה2 אבל כולל ו-BT בנוסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אבל כבר קראתי מן הסתם את התגובה הזאת.. :)

אני מבין שאתה עדיין מחכה לטאבלט שיגיע? או שכבר קיבלת אותו?

אני התכוונתי בשאלתי לחוות דעת של אנשים, שהטאבלטים האלה כבר אצלם בידיים ויכולים לחוות דעה עליהם יחסית לטאבלטים היקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

עדיין לא הגיע אבל דיברתי עם כמה אנשים ממכרי שיש להם אותו והם מאוד מרוצים.

הוא אמנם לא סופר חלק לשימוש ברמה של האייפד3 או הנקסוס7 אבל שימושי יותר משניהם, עולה שבריר מהמחיר ומניסיונם מאוד מאוד נוח וכייפי לשימוש ב-99% מהמקרים. ההבדלים לטענתם מורגשים רק כשמשווים ממש אחד ליד השני ולא בשימוש בזמן אמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומבחינת הדרישות שלי למכשיר אתה חושב שיש הבדל בין 7 ל10 אינץ' ? שווה להשקיע ב10 או שזה יהיה כבר מיותר לגמרי?

ומישהו כבר יכול לאמר משהו על הFIRE/FLAME ועד כמה הוא עדיף על ה AURORA II ?

עריכה:

לאחר חפירה נוספת ברשת, הFIRE/FLAME הוא סוג של שדרוג לאורורה 2, אבל הוא יוצא לשוק רק עוד שבועיים בערך.

כמו כן, הבחירה באמת מתרכזת לשני הטאבלטים האלה. וכל מה שנשאר עכשיו זה למצוא מקום אמין לקנות ממנו.

מדברים הרבה ברשת על פיקסלים שרופים באורורה 2 ומערכת הפעלה לקהל הסיני (מי שקונה באתרים סיניים).

ולכן השאלה מופנית אליך.. tmpusr

האורורה 2 שהזמנת

מאיזה אתר?

גרסה סינית/אנגלית?

מחיר כולל משלוח, מכס(אם יש) ומע"מ ?

ושוב תודה שאתה עונה למרות שאני בטח כבר משגע אותך :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תתפשר על מעבד 1GHZ חד ליבתי או על מסך TN יש גם בסביבות ה-160$ אבל לא משהו מאוד משתלם.

http://www.pandawill.com/eken-a90-tablet-pc-97-inch-android-403-ips-screen-1gb-ram-8gb-dual-camera-2160p-hdmi-silver-p60167.html

לA90 יש מסך , גם אני מתלבט בין כמה 10 אינץ זולים והוא אחד המועמדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקוד הוא ל-BUYINCOINS אני חושב - לא בטוח שהוא עדיין תקף.

תגגל "BUYINCOINS CUPON" ותמצא לבד...

ומבחינת הדרישות שלי למכשיר אתה חושב שיש הבדל בין 7 ל10 אינץ' ? שווה להשקיע ב10 או שזה יהיה כבר מיותר לגמרי?

זה עניין של העדפה אישית - אני רציתי משהו קומפקטי וקל. יש לי שניים של 9 ו-10 אינטש והם גדולים וכבדים לי.

עריכה:

לאחר חפירה נוספת ברשת, הFIRE/FLAME הוא סוג של שדרוג לאורורה 2, אבל הוא יוצא לשוק רק עוד שבועיים בערך.

כמו כן, הבחירה באמת מתרכזת לשני הטאבלטים האלה.

אני חושב שבמחיר של ה-FLAME כבר הייתי מעדיף להוסיף עוד 40-60$ ולקחת את הנקסוס7 שעדיף עליהם בהרבה (1250 ש"ח עד הבית כולל הכל). האורורה2 בפחות מ-500 ש"ח לעומת זאת (לרוב לא נעצר במכס + משלוח חינם) הוא כבר עיסקה הרבה יותר משתלמת.

וכל מה שנשאר עכשיו זה למצוא מקום אמין לקנות ממנו.

מדברים הרבה ברשת על פיקסלים שרופים באורורה 2 ומערכת הפעלה לקהל הסיני (מי שקונה באתרים סיניים).

ולכן השאלה מופנית אליך.. tmpusr

האורורה 2 שהזמנת

מאיזה אתר?

גרסה סינית/אנגלית?

מחיר כולל משלוח, מכס(אם יש) ומע"מ ?

פיקסלים שרופים היו לי גם במסך של 4000 ש"ח של סוני ושל והם לא מיהרו להחליף גם כך...

קניתי מ-BUYINCOINS ב-115$ כולל משלוח ללא מיסים (מקסימום עוד 20$ מיסים).

גירסה בלבן - לא יודע מה זה גרסה אנגלית/סינית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאאאא!!!! :bash: :'(

אין קופונים כרגע לאף אתר שמוכר את האורורה! הקופון של חזרה לבי"ס לא תקף כבר כי ה-1 בספטמבר עבר. עשיתי סריקה בהרבה מאוד אתרים סינים, כולל איביי אם יש ספקים קטנים, הכי זול היה באלי-אקספרס, אבל המחיר יוצא לבסוף יקר משאר החנויות בגלל המשלוח. :-\

יש חגים נוצריים/אירועים שעתידיים להביא הוזלות? עד הבלאק פריידי יש 4 חודשים ואני לא חושב שאמתין את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...