שירשור הטבלטים הזולים- עד 150 דולר - עמוד 14 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שירשור הטבלטים הזולים- עד 150 דולר

YogiBear

Recommended Posts

150$ זה כבר יחסית מכשיר יקר ל 7 אינץ סיני (עוד 50$ ואתה קונה 9.7 אינץ). אם תזמין את זה במשלוח אויר רגיל

המס הוא רק מע"מ 16%. ככה שאתה מגיע ל 700 שקל.

אני יודע ש קיבלו ביקרות נוראיות בזמנו אבל צריך לקחת את זה בפרופרציה למחיר.

את החסרונות של לעומת סיני יותר יקר אתה כבר יודע אבל מול הזולים הוא כנראה לא נופל

וגם יש לו יתרון שמרקט עובד בו בלי להתחיל להתעסק עם רומים ו ROOT . המחיר של סיני כזה כמו שאמרת

בערך 100$ (יש אפילו בפחות) או 460 שקל עם מע"מ, כלומר אתה חוסך 200-300 שקל.

המסקנה שלי מכל זה שלא ההיתי קונה אף אחד מהם. ,תחפש ביד שניה ,אני בטוח שתמצא משהו יותר משתלם משניהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 805
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טאבלט סיני ב 120 דולר היום לוקח את ה הזה בלי מלח.

הוא מגיע עם מעבד דו-ליבתי Amlogic 8726-mx אני כמובן מדבר על Ainol Elf II שאיכות ההרכבה שלו והתמיכה אחת הטובות מכל החברות הסיניות. אני אישית הזמנתי לפני יומיים את ה Window N101 שהוא גם דו ליבתי אבל עם מעבד יותר חזק שנקרא rk3066 מגיע עם Bluetooth

מסך IPS 10.1 ברזולוציה 1280x800 וכל זה ב 220 דולר שזה אחרי מיסים משהו כמו 1100 שקל.

איזה טאבט אני קונה פה ב 1100 שקל ? אפילו ביד 2 מוכרים 2 משומש ב 1400-1500 שהוא חלש בהשוואה לטאבלט שהזמנתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מגיע עם מעבד דו-ליבתי Amlogic 8726-mx אני כמובן מדבר על Ainol Elf II שאיכות ההרכבה שלו והתמיכה אחת הטובות מכל החברות הסיניות. אני אישית הזמנתי לפני יומיים את ה Window N101 שהוא גם דו ליבתי אבל עם מעבד יותר חזק שנקרא rk3066 מגיע עם Bluetooth

מסך IPS 10.1 ברזולוציה 1280x800 וכל זה ב 220 דולר שזה אחרי מיסים משהו כמו 1100 שקל.

איזה טאבט אני קונה פה ב 1100 שקל ? אפילו ביד 2 מוכרים 2 משומש ב 1400-1500 שהוא חלש בהשוואה לטאבלט שהזמנתי.

גם הטאבלט ה-M11 שהזמנתי הוא עם המעבד ה-RK3066 - יש הרבה תגובות טובות על המעבד הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לינק , אני הזמנתי את ה CUBE באותו מחיר אבל כבר נמאס לי לחכות, אולי אני אבטל ואזמין את זה במקום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לינק , אני הזמנתי את ה CUBE באותו מחיר אבל כבר נמאס לי לחכות, אולי אני אבטל ואזמין את זה במקום

Ainol Elf 2

ב

www.pandawill.com

חנות אמינה.

אם אין במלאי אז ב .com

תחפש מוכר עם אמינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AOSON M11 היה אצלי מקום שני והסיבה זה העובי של המכשיר הוא משמעותית עבה יותר ממכשירי ה 10.1.

אשמח לדעת אם תוכל לעזור לי איזה רום להתקין על ה-AOSOM M11 כשיגיע אליי והאם הרום הזה תומך בעברית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש בהתלבטות עכשיו , כבר הזמנתי את ה CUBE ואני לא יודע אם

לבטל ולהזמין את ה N101 במקום.

היתרון של ה CUBE הוא שיש לו קהילה גדולה מ ה N101 ויש לו רום שמותאם לו במיוחד (EVO PRIME)

שמגיע בלי האפלקציות הסיניות ,אם ROOT ואם שיפורים שונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום

אני מחפש טאבלט שישמש בעיקר כמעין מסך להראות סרטים לביתי התינוקת בזמן נסיעה ברכב. חשבתי לשפצר אותו באיזה דרך למשענת ראש של הכסא הקדמי כי היא עדיין לא יכולה להחזיק אותו. מה דעתכם? יש למישהו רעיון יותר אלגנטי.

ומה דעתכם על הטאבלט הבא:

http://www.e-buy.co.il/pl_product~16gbmomo8~5033~0.htm

אני צריך פשוט משהו יחסית דחוף ואין לי זמן לחכות למשלוח מסין

תודה

עריכה:

ראיתי קינדל פייר יד שניה בסביבות 600-700 ש"ח . מה אתם אומרים, מתאים לצרכים שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום

אני מחפש טאבלט שישמש בעיקר כמעין מסך להראות סרטים לביתי התינוקת בזמן נסיעה ברכב. חשבתי לשפצר אותו באיזה דרך למשענת ראש של הכסא הקדמי כי היא עדיין לא יכולה להחזיק אותו. מה דעתכם? יש למישהו רעיון יותר אלגנטי.

ומה דעתכם על הטאבלט הבא:

http://www.e-buy.co.il/pl_product~16gbmomo8~5033~0.htm

אני צריך פשוט משהו יחסית דחוף ואין לי זמן לחכות למשלוח מסין

תודה

עריכה:

ראיתי קינדל פייר יד שניה בסביבות 600-700 ש"ח . מה אתם אומרים, מתאים לצרכים שלי?

אתה יכול להזמין מסין את המכשיר הזה ב 126 דולר כולל משלוח UPS

שיגיע תוך שבוע +-

http://www.aliexpress.com/product-gs/580949711-2012-hot-8-inch-MOMO8-Bird-Android-4-0-Allwinner-A10-Tablet-PC-1-5GHz-8GB-wholesalers.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש בהתלבטות עכשיו , כבר הזמנתי את ה CUBE ואני לא יודע אם

לבטל ולהזמין את ה N101 במקום.

היתרון של ה CUBE הוא שיש לו קהילה גדולה מ ה N101 ויש לו רום שמותאם לו במיוחד (EVO PRIME)

שמגיע בלי האפלקציות הסיניות ,אם ROOT ואם שיפורים שונים.

אני כבר הזמנתי את ה Window n101 אז אני משוחד

אבל אני קורא קבוע ב slatedroid.com שהקהילה של n101 רק גודלת מיום ליום. יש גם פורום ייעודי רק למכשיר זה שנקרא Tuen Forum.

המכשיר הרבה יותר דק מה Cube

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...