UFC 141 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

UFC 141

jayz0r

Recommended Posts

אני מניח שלא כולכם מכירים את ה-UFC וחלקכם יסתקרנו או לחילופין שמעו הרבה מידע שגוי ("זה כמו WWF!"), אז קודם כל קצת מידע:

מה זה בעצם UFC? »

מה זה MMA? »

ולעניינינו:

UFC 141 מגיע בעוד פחות משבועיים, לסנר נגד אוברים בקרב המרכזי ואתם מוזמנים להצביע בטופיק UFC 141 »

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהיה קרב ענק, 2 ענקים, מעניין אם זה יגמר בKO או בהכנעה, לפי דעתי לסנר יקח את הקרב, יש לו קרדיו גבוהה יותר, קצת יותר שמן, מבחינת reach שניהם כמעט אותו דבר חצי אינץ' יתרון לאוברים אבל זה יתרון מינורי לא משהו שיכריע את הקרב.

חשוב לזכור שאוברים הוא אלוף ה K1, קיקבוקסר מטורף הכי טוב היום ב UFC, ללסנר יש יתרון בהאבקות, קרקע.

אם הקרב ימשך כמה ראונדים אז יש יתרון עצום ללסנר, אם רוב הקרב יהיה בעמידה יתרון ענק לאוברים

לפי דעתי תפוס הפעולה של לסנר יהיה לקחת את הקרב לקרקע ולהכניע אותו שם ב ground and pound, להצמיד אותו לכלוב ולהחזיק אותו בקלינץ'

תפוס הפעולה של אוברים לפי דעתי יהיה להשאיר את הקרב בעמידה ככל שאפשר, אם הוא יצליח לקחת את הקרב ל muay thai clinch יש לו סיכוי טוב מאוד! הוא כנראה יחפש את ה KO, ולא ליפול לרצפה.

מבחינת סיבולת, אני נותן את היתרון ללסנר, הבחור יודע לספוג מכות, גם בקרב מול ולסקז הסוף היה TKO, אבל שוב יתרון מינורי.

מה שמצחיק ברגע השקילה שניהם יגיעו במשקל המקסימלי שאפשר 120, השאלה מה יהיה אחרי זה, לסנר כבר הראה לנו שבקרב מול ולסקז הוא עלה 12 קילו ביום!! זה מטורף, שניהם יגיעו לשקילה כמו body builders, מייבשים את עצמם ואז מעלים כמה שרק אפשר בשביל יתרון במשקל.

יהיה מעניין לראות!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי UFC 139 (קונג לי..) ו140 (משידה נגד גונס, אליפות במשקל כבד-קל) לא נראה לי שמשהו יכול לעשות את 140 יותר מעניין מהם...

לא מסכים לגבי קאנג לי (קרב בין שני זקנים) אבל מאצ'ידה וג'ונס היה קרב ענק. העניין עכשיו הוא קצת שונה, א' בגלל הגדלים, ב' בגלל שאוברים סוף סוף מגיע לזירה המרכזית של הספורט ו-ג' בגלל שקרב ייקבע את המתמודד הבא על החגורה.

מוזמנים לבוא לדסקס על זה ולהצביע בפורום: UFC 141 »

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת אני משוחד על קונג לי כיון שאני מגיע מעולם אומניות הלחימה הסיניות (סאנדה, סאנשו, שוויג'או וכו').

בכל מקרה קרבות הבייוויט הם בד"כ פחות טכניים, לראות שני מפלצות שולחות 4 בומבות ונגמר הקרב קצת מאבד

מאבד את זה כשאפשר לקבל מיני של זה כל יום שישי בכיכר של בת ים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התעייפתי מלקשר לפורום אז אני פשוט אומר שאתה יכול לנחש איפה אתה יכול לשאול וגם לקבל על זה תשובה :)

תאמת אני משוחד על קונג לי כיון שאני מגיע מעולם אומניות הלחימה הסיניות (סאנדה, סאנשו, שוויג'או וכו').

בכל מקרה קרבות הבייוויט הם בד"כ פחות טכניים, לראות שני מפלצות שולחות 4 בומבות ונגמר הקרב קצת מאבד

מאבד את זה כשאפשר לקבל מיני של זה כל יום שישי בכיכר של בת ים.

הוא בהחלט טכני ומגניב, אני אתן לך את זה.

הממ.. כן ולא. אני מבין מה אתה אומר, הם באמת בדר"כ פחות טכניים, אבל לסנר מתאבק מאוד טכני ואוברים סטרייקר מאוד טכני וזה בלי שום קשר לגודל ולעוצמה של כל אחד מהם. זו הסיבה שאני גם לא אומר שזה קרב השנה, העשור או כל הזמנים כמו חבר'ה אחרים שנוטים להסחף, קרב כמו ג'ונס נגד מאצ'ידה היה הרבה יותר מעניין (בפן הטכני), אבל במקרה של שני אלו זה לא גורע עד כדי חוסר עניין.

חוץ מזה אם לסנר ינצח הוא יירק על המצלמה תוך כדי צרחות על הפרסה שהוא דחף לישבנו של אוברים. אתה לא יכול להגיד שאתה לא רוצה לראות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אני לא אפתח ת'רד חדש כי אני גם ככה יוצא ספאמר ::) אז אני פשוט מעדכן פה - אתם מוזמנים לדיון על UFC 142, הפעם האירוע בריו שבברזיל, ובקרב המרכזי במשקל נוצה ג'וזה אלדו הברזילאי נגד צ'אד מנדס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

UFC 141 מגיע בעוד פחות משבועיים, לסנר נגד אוברים בקרב המרכזי ואתם מוזמנים להצביע בטופיק UFC 141 »

איזה FAIL כיסח אותו בחצי דקה. אהבתי את פרצוף הכאב של לסטר כשהוא קיבל את הבעיטה בכליה לקראת הסוף, אחחחח!! כואב לי! חחח איזה ילדה :lol: .

כול הדרמטיזציה היתה לחינם... אם למישהו יש עדיין את הפרק שיביא צילום מסך :P .

בהצלחה עם האתר :xyxthumbs: .

הנה עוד אחד נחמד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...