הקלטה בווידאו מכבלים דיגיטליים - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הקלטה בווידאו מכבלים דיגיטליים

motaboy

Recommended Posts

הממיר הדיגיטלי מחובר ישירות לשקע בקיר.

מכשיר הוידאו מחובר לממיר כך שהוא מקליט את הערוץ שהממיר מכוון אליו.

לוידאו יש היפר בנד, וכשהוא מחובר לשקע קיר הוא קולט את שידורי הכבלים האנלוגים.

ניסית את הדבר הבא: שמתי מפצל בשקע בקיר כך שהממיר והווידאו מחוברים לשקע.

הכל טוב ויפה, הוידאו מקליט איזה ערוץ אנלוגי שבא לו - אבל יש מספר ערוצים (רובם ישרלים כמו 22 ו11 וכל אלה, מוזר מאוד!) שלא קולטים. אני מקבל הודעה שהקליטה לא טובה.

האם יש מפצל מיוחד שיאפשר לי לחבר את הווידאו והממיר כך לא תהייה הפרעה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי יש גם ממיר וגם . הנה מה שאני עשיתי

חיברתי את הכבלים הלבנים של הכבלים לממיר, יש שם שקע לזה. את הכבלים שיוצאים מממיר

(rca) חיברתי לוידאו, ואת חיבור ה scart מחובר לטלוויזיה. ככה אני מדליק טלוויזיה ורואה אנלוגי,

עושה סוויץ' לוידאו, לערוץ של כניסת ורואה דיגיטלי. ככה שאם אני רוצה להקליט דיגיטלי אני שם

להקלטה בערוץ של נכנס ורואה אנלוגי בטלוויזיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא רואה חלק מהערוצים בגלל שהמפצל שלך מחליש את האות (כי הוא מפצל פסיבי ולא מגבר) ככה שחלק מהערוצים נפגעים.

יש אפשרות לקנות ממתב מפצל שעושה שימוש ביצאת ה-bypass בממיר דבנויה במיוחד בשביל דברים כאלה, המפצל מעביר אות אחד "נקי" לממיר כרגיל ואות מוחלש לכניסת ה-baypass. הממיר מגביר חזרה את האות המוחלש ומוציא אותו ל-tv out בממיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי יש גם ממיר וגם . הנה מה שאני עשיתי

חיברתי את הכבלים הלבנים של הכבלים לממיר, יש שם שקע לזה. את הכבלים שיוצאים מממיר

(rca) חיברתי לוידאו, ואת חיבור ה scart מחובר לטלוויזיה. ככה אני מדליק טלוויזיה ורואה אנלוגי,

עושה סוויץ' לוידאו, לערוץ של כניסת ורואה דיגיטלי. ככה שאם אני רוצה להקליט דיגיטלי אני שם

להקלטה בערוץ של נכנס ורואה אנלוגי בטלוויזיה.

כן, ככה זה אצלי גם. הבעיה היא שהווידאו הרי תלוי בערוץ שהממיר מכוון אליו וככה אני לא יכול לכוון את הווידאו שיכנס לערוץ שהוא רוצה מתי שאני קובע. כמובן שאפשר להזמין תוכנית בממיר אבל זה לא הכי נוח אם מישהו אחר רואה באותו זמן.

אתה לא רואה חלק מהערוצים בגלל שהמפצל שלך מחליש את האות (כי הוא מפצל פסיבי ולא מגבר) ככה שחלק מהערוצים נפגעים.

יש אפשרות לקנות ממתב מפצל שעושה שימוש ביצאת ה-bypass בממיר דבנויה במיוחד בשביל דברים כאלה, המפצל מעביר אות אחד "נקי" לממיר כרגיל ואות מוחלש לכניסת ה-baypass. הממיר מגביר חזרה את האות המוחלש ומוציא אותו ל-tv out בממיר.

אני בערוצי זהב... כשהגיע הטכנאי להתקין את הממירים ניסיתי לתחקר אותו אבל כל מה שהוא אמר זה שאין דרך אחרת. בטח ובטח שלא הציע לי מפצל עם מגבר. יש טעם להרים להם טלפון? אולי אני יכול לקנות את זה לבד איפשהוא, יש לך מושג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...