קורא ספרטים אלקטרוני - מישהו מוכן לעשות לי קצת סדר? - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קורא ספרטים אלקטרוני - מישהו מוכן לעשות לי קצת סדר?

MoRtZkInG

Recommended Posts

כן, אבל מישהו פה אמר שמסכים קטנים ו-PDFים לא עובד ביחד כי הקורא לא יודע לסדר את הטקסט "מחדש" וזה לא נכנס טוב למסך...

זה תלוי בגודל של הדף שה-PDF מותאם אליו. אם יש לך איכשהו את קוד המקור של ה-PDF (נגיד, קובץ וורד), אז אתה יכול להמיר אותו ל-PDF בגודל קטן יותר ואז זה יתאים בצורה טובה יותר. אם לא, זה יהיה בעייתי. תחשוב ש-PDF זה תמונה לצורך העניין, בשונה מ-(למשל) חלון הטקסט של התגובה בפורום הזה שידע להכניס את הטקסט לתוך המסגרת בהתאם לגודל הטקסט שתרצה.

אבל גם אם אתה לא רוצה להשתמש בטאבלט של 7 אינץ', אתה יכול לקבל דיווחים לגבי גודל הטקסט וכמה זה קריא, יכול להיות שאתה תוכל להסתדר עם זה אם תקרב את זה מספיק לפנים (אנשים הרי קוראים לפעמים דברים בטלפונים עם מסך של ~4 אינץ').

לי אישית יצא לבדוק קבצי PDF על איזה קורא ממש ישן של מישהו שאני מכיר עם מסך בגודל 8 אינץ', ואחרי שחתכתי את השוליים זה היה די בסדר, אבל גרם לי לחשוש מדברים קטנים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל, שוב, אני לא רוצה טבלט. הרעיון הוא לקרוא את זה חד כמו נייר ולא לעייף את העיניים. לא מסך LCD :)

פתרון זול ונחמד (אבל קצת קטן יותר) NOOK Simple Touch גם מריץ אבל מסך E INK שחור לבן בשבילך :)

http://www.barnesandnoble.com/p/nook-simple-touch-barnes-noble/1102344735

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...