בוגרי סיירת מטכ"ל- לא נשרת בשטחים. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בוגרי סיירת מטכ"ל- לא נשרת בשטחים.

Dark_Phantom

Recommended Posts

נקווה שלא יקרה להם כלום מעודף מנת "נאורות ודמוקרטיה".

בזמן האחרון זה נהיה באופנה. מרוב מסיבות אסיד והאוס ביערות נדפק להם השכל והם מחליטים לשחק אותה מולטי נאורים.

הגיע הזמן שחיילי צה"ל בכל המגזרים יפסיקו לשלוח מכתבי סירוב שונים ומשונים ויעשו את המוטל עליהם.

כבר מתחיל להמאס עליי כל הפארסה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שהדפיקות הזאת לא נגמרת.

האנשים האלה הם פשוט מכוערים ודפוקים בראש הפלסטינאים רואים את זה וזה נותן להם ליגיטימציה לפנות לכל אומות העולם ולהתלונן על מצבם האגום (בו הם אשמים לבד). פשוט בושה לצבא הישראלי, צריך לזרוק אנשים כאלה מהצבא כי זה רק מחליש את הצבא, דמוקרטיה - מקומה לא בצבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנועות הסרבנות האלה כבר עברו את הקו האדום. זה לא יתכן שכל אחד עושה מה שבראש שלו. כשהם יהיו בשלטון- הם יכתיבו את המדיניות, אבל עכשיו הם צריכים להכיר בלגיטימציה של השלטון הנבחר לשלוט. צריך להגביר את הענישה, למען יראו וייראו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים, לא מדובר כאן על סרבנים מפליצי קוטג'-מרגישי חרא ביום טוב-נושכי כריות panzys... מדובר כאן על בוגרי סיירת מטכ"ל! אחת מיחידות ההתנדבות המוערכות בצה"ל! מי מכם יודע מה בדיוק הם עושים במבצעים שלהם? אף אחד... אלא אם כן אתם משרתים שם. הם יודעים, וכנראה הם חושבים שזה לא מוסרי. אם הגברים האלה, וכולם שם גברים אחד אחד, חושבים שזה לא מוסרי מה שהם עושים, אז אתם צריכים לשתוק ולא לזיין בשכל על כמה שה"סרבנות" זה דבר מגעיל. כי סרבנות והם זה דברים שונים לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"מפליצי קוטג' " ,"מרגישי חרא", "נושכי כריות" . הגדרה טובה למי שמוכן למכור את האחוריים שלו לשימוש מזדמן תמורת סכום לא גדול במיוחד. יש כאלה שמוכנים לצרף לעיסקה גם את המדינה שלהם.

כמו ש"טייסים" הסרבנים לא ממש היו טייסים שהשתתפו בפעולות צבעיות, נראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול אני

היום סיירת מטכל

מחר בוגי

:clapper:

אני שומע את זה כבר 10 שנים מכל מיני ארצי פארצי..

אם הייתי נער ממוצע מארה''ב הייתי עונה לך: keep dreaming .

בכל חברה יש פסולת, ויוצאים מהכלל. יש אנשים שפתאום מחליטים לחיות ביער ולחיות רק מפירותיו, או סתם שרוטים שנסגרים 20 שנה במנזר ופשוט שותקים.

ביג פקין דיל, לא מענין אותי.

ועכשיו תתנו במה לאלפי המילואימניקים שכן משרתים.

לא גימיק מה?

LOL

דרך אגב, למה כל הסרבנים בהופעה הכי משכנעת שלהם ניראים כמו פליטים מוויאטנם? כאלה, חנונים עד העצם.?

נשגב מבינתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...