אינטרנט בערוצי זהב - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אינטרנט בערוצי זהב

yotamoo

Recommended Posts

שלום!

בא אלינו לבית נציג של ערוצי זהב, ובקיצור הבנתי ממנו שבשלוש שנים הקרובות ערוצי זהב מספקת מהיר רק ללקוחות החברה. נראה לי שהוא משקר כי אין איזכור לכך בשום מקום. בכל מקרה, האם זה נכון?

ועוד שאלה - לערוצי זהב אני משלם נגיד 119 ש"ח לחבילה המהירה, אך כמה אני משלם לספק? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח athlon

כן, אתה צריך לשלם גם לספק וקצב העלאה בחבילה שאתה מזכיר את המחיר לה איטי יותר מזה של נזק אפילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. לא נראה לי שזה נכון. אתה תוכל להזמין מערוצי זהב, אם הם פועלים באיזור שבו אתה גר קו שישמש רק לאינטרנט. מה שהם אמרו זה שמי שמנוי שלהם לטלויזיה בכבלים יקבל הנחה כלשהי בתשלום הקבוע של מינימום חודשיים ומקסימום חצי שנה (למי שיש את הדיגיטלי עם חבילה של כל הערוצים כמובן).

ב. החבילה שעולה 119 ש"ח תספק קו של 750Kbps בהורדה ו-96Kbps בשליחה. קצת קשה להשוות את זה למה שבזק מציעים כי אין להם חבילה עם מהירות כזו בדיוק.

ג. כמובן שאתה חייב גם ספקית כדי שתוכל לגלוש באינטרנט בכבלים. 012 נט כבר הודיעו שהמחיר לחודש בחבילה שהזכרתי בסעיף הקודם יהיה 35 דולר כולל מע"מ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמשיך לחלום.

א. לי זה לא משנה כי אני נשאר עם ה-ADSL ;)

ב. זה לא חלום כי מבחינה טכנית זה אפשרי וברגע שתקופת הביניים של ההרצה תסתיים והכבלים יראו שהם יכולים לקלוט עוד לקוחות אז אני מאמין שנראה חבילות מהירות נוספות ותהיה מלחמה ממש בין לכבלים (שעד אז אמורים להתאחד לחברה אחת) על לקוחות האינטרנט.

ג. גם אם זה חלום, יותר גרוע כבר לא יהיה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ז"א חברות הכבלים מתאחדות??!!! חתיכות @#$@#! שמעתי על זה משהו ולא בדיוק הבנתי, אז מישהו מוכן לפרט מה התוכניות שלהן כדי שאני אוכל לתקוע את לנציג שבא אלינו!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ז"א חברות הכבלים מתאחדות??!!! חתיכות @#$@#! שמעתי על זה משהו ולא בדיוק הבנתי, אז מישהו מוכן לפרט מה התוכניות שלהן כדי שאני אוכל לתקוע את לנציג שבא אלינו!!!

זה אומר שחברות הכבלים החליטו שאולי יהיה להן יותר משתלם לפעול כחברה אחת בכל הארץ עם תקציב אחיד וקיצוץ של המשרות המקבילות (למשל יכולים לצמצם מוקדי תמיכה טכנית). ואז הם יוכלו לקבל רשיון מפ"א שזה מפעיל פנים ארצי לשירותי טלפוניה ואז תהיה כנראה תחרות ישירה בין לכבלים על כל שוק הטלפוניה בארץ כולל שיחות טלפון, פקסים וכמובן האינטרנט שכבר מתחיל בערוצי זהב מחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...