איראן, - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איראן,

JohnnyBravo

Recommended Posts

השכן שלי שגר ממול, בזמן האחרון מעיף לכיוון שלי מבטים מלוכלכים.

כדאי שאני אלך אליו הביתה, אפוצץ במכות את כל המשפחה שלו

ואשתין לו על השטיח. ככה כדי שיזהר ממני, לך תדע,

אולי יפיל עליי פצצת אטום מחר.

אין שום בעיה בזה שהוא מעיף לכיוון שלך מבטים מלוכלכים. אבל אם, למשל, השכן שלך היה מה שנקרא "מוכר למשטרה", היה פוגש אותך בכניסה לבניין ולוחש לך באוזן שהוא "יטפל בך", ויום למחרת היית רואה שהוא קונה אקדח ומתחיל לעקוב אחרי שגרת היום שלך - כן, היית צריך לבוא אליו הביתה ולירות לו בראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

השכן שלי שגר ממול, בזמן האחרון מעיף לכיוון שלי מבטים מלוכלכים.

כדאי שאני אלך אליו הביתה, אפוצץ במכות את כל המשפחה שלו

ואשתין לו על השטיח. ככה כדי שיזהר ממני, לך תדע,

אולי יפיל עליי פצצת אטום מחר.

השוואה מטומטמת.

"מבט מלוכלך" לא מזיק.

אם תשתין לו על השטיח זה סתם יסריח.

ואם יש לו פצצת אטום, מכות לא יעזרו.

(סתם זורם עם הדמיון שלך).

אם השכן הדמיוני שלך היה מאיים עליך שירצח אותך כל יום, לא היית שותק אם היית מגלה שהוא הגיש בקשה לנשיאת אקדח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום בעיה בזה שהוא מעיף לכיוון שלך מבטים מלוכלכים. אבל אם, למשל, השכן שלך היה מה שנקרא "מוכר למשטרה", היה פוגש אותך בכניסה לבניין ולוחש לך באוזן שהוא "יטפל בך", ויום למחרת היית רואה שהוא קונה אקדח ומתחיל לעקוב אחרי שגרת היום שלך - כן, היית צריך לבוא אליו הביתה ולירות לו בראש.

לעניות דעתי, כשאתה מסתכל באופן אובייקטיבי על הדברים. מה שאיראן עושה זה רחוק מלהיות השכן שאתה מתאר.

בפועל, הם מעולם לא הכריזו על כוונה לתקוף את .

חוץ מזה, זה לא שחבל לי על איראן.

שיפגיזו אותם עד מחר. אבל למה אלה צריכים להיות אנחנו?

ארה"ב ואירופה מפחדים מאיראן פחד מוות תוך כדי לטישת עיניים למאגרי הנפט העצומים שלה.

אז שהם יתקפו! שהם יאכלו אזרחים וחיילים הרוגים ונכי מלחמה, למה אנחנו צריכים להיות כלב התקיפה של המערב

ולהיפגע הכי הרבה?

ועוד מה? בסוף גם נקבל על הראש מהאו"ם, ביקורת מפה, גינוי משם ובתכלס, נפסיד הכי הרבה מכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעניות דעתי, כשאתה מסתכל באופן אובייקטיבי על הדברים. מה שאיראן עושה זה רחוק מלהיות השכן שאתה מתאר.

בפועל, הם מעולם לא הכריזו על כוונה לתקוף את ישראל.

אתה רציני?

הנה לינק בחיפוש הכי פשוט של גוגל "אחמדינגאד נגד הציוניים":

http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/786/313.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע כמה אנשים יש בעולם שתומכים במאבק הזה? הרבה מהם באירופה, אז?

תתקוף עכשיו את לונדון?

אבל כמו שאמרתי, מוצדק, לא מוצדק, ממש לא איכפת לי אם יתקפו באיראן.

איכפת לי מה יקרה כאן כתוצאה מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אירן לא תשתמש בנשק גרעיני כנגד . (אם זה יקרה אין טהרן)

מה שכנראה יקרה זה שאירגוני טרור יקבלו חומרים רדיואקטיבים ואם ניכנס ללבנון שוב כנראה שתתפוצץ פצצה מלוכלכת.

המצב קשה. תקיפה באירן תוביל לפגיעה קשה בישראל וחוסר מעש כנ''ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא שולל את האפשרות שיפילו עלינו פצצת אטום.

אבל הבעיה הגדולה נראה לי היא היכולת שלהם להרתיע אחרים מלהתערב במלחמות הקונבנציונליות שלהם.

מה שאומר שאנחנו לגמרי לבד במלחמות העתיד.

האפשרות שלא תהיה מלחמה קשה איתנו גם היא סבירה בהתחשב שרק מבחינה דמוגרפית הם יכולים לחסל אותנו אם רק יחכו בסבלנות.

יום יבוא וכל אירופה תהיה שלהם.

כל אפריקה תהיה שלהם.

כל אסיה תהיה שלהם.

חצי מתושבי מדינת ימהרו להתאסלם עוד לפני שהטנקים הסורים יגיעו.

כי יש הרבה אנשים בארץ ובעולם שמוכנים לכרוע ברך ולמצ** **ן כדי לשרוד בסביבה אלימה.

וזאת אולי הבעיה האמיתית של מדינת והמערב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר פה בסוג של מלחמה קרה. עד כמה שהם פנטיים ו"משוגעים", אין להם אינטרס אמיתי לזרוק כאן פצצה ולהשמיד אותנו.

ברור להם שהתגובה תהיה קשה ושיש לנו את האמצעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שלא שהם לא "מעוניינים" או מפחדים ממכה שניה, לא מעניינת להם את הזרת, איראן גרעינית תעשה מה שהיא תמיד רצתה לעשות וזה להשתלט על שדות הנפט במפרץ תחת מטריה גרעינית, ואחרי כל זה לסגור את החשבון עם עירק.

ישראל לא מעניינת את איראן בזירה הנוכחית, ריאד תחטוף פצצה לפני תל אביב את זאת כולם יודעים, ואז הכל כשר.

הסיכוי היחידי שבו תתוקף עם גרעיני הוא אם איראן תתוקף או תכנס למלחמה גרעינית בזירת המפרץ עם כוחות אמריקאים ו\או סעודים.

בקשר לטרור הגרעיני, זה יופי איראן היא לא המדינה המוסלמית הגרעינית הראשונה, פקיסטן כבר השיגה גרעיני, כל שנה נתפסים עשרות סוחרים בשוק השחור שמנסים למכור גרעיני או חומרים גרעינים מברית המועצות, המקרים האלה פומביים לחלוטין נתפסים אנשים עם מספיק חומר בשביל לייצר פצצת אטום שלמה ואף אחד לא חושב שהגיע סוף העולם.

אם ארגון טרור היה רוצה להשיג רדיאוקטיבית בין אם מדובר בפצצה בקיעה או מלוכלכת כבר היו מסוגלים לעשות זאת בדרכים הרבה יותר פשוטות מאשר דרך איראן, אם כבר איראן למה איראן לא העבירה אורניום כבר עכשיו לארגוני טרור? פצצה מלוכלכת בגודל סביר באזור מאוכלס כמו גוש דן תוכל להסב כמות דומה של אבידות לרשק"ג דור ראשון איראני... במיוחד אם יפוצצו אותה באוויר משל ע"י פיצו. מצנח מוטס או מטוס קל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אירן גרעינית זה מאזן כוחות חדש ששום מדינה מערבית לא מוכנה לקבל.

אם תהיה תקיפה ישראלית, ישתתפו כוחות נוספים.

אולי לא בתקיפה עצמה, אבל לפחות במעטפת הרחבה. זה יכול להיות ספינות אמריקאיות שיירטו טילים בדרך לפה.

האם תהיה תקיפה, זאת שאלה שאני כבר מזמן לא בטוח שמקבלי ההחלטות מספיק אמיצים לקבל את ההחלטה.

"אירן יודעת שאם תתקיף אותנו, ינחת אצלה אטום" זה משפט שאולי היה נכון באלף הקודם.

כולם כבר יודעים שישראל יורה בנאומים, אבל לא בשדה הקרב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...