ההצגה העלובה של ח"כ יחיאל חזן - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ההצגה העלובה של ח"כ יחיאל חזן

maverick

Recommended Posts

היום, בדיון של וועדת הכנסת להסרת חסינותו של יחיאל חזן (בפרשת ההצבעות הכפולות) עשה הנ"ל הצגה מטופשת למצלמה. אין לי הסבר טוב יותר לזה כי אם לא היו מצלמות אני בטוח שהוא לא היה מתלהם כך: הוא פרץ בסערה לכיוון הדלת תוך שהוא צועק וממלמל שהוא הולך לבית משפט ושהכל יתברר שם. כמובן שניסו לתפוס אותו ולעצור אותו מלעשות את זה.

איזו הצגה עלובה!!! איזה אדם מסכן!!! הוא התנהג בסגנון של: "תתפסו אותי לפני שאני מרביץ לו..." כאילו שהוא באמת היה עושה את זה אילולא תפסו אותו. אני בעד שיסירו את חסינותו (מה שלא יקרה לעולם) ושישפטו אותו על עבירות הזיוף הללו.

עוד הוכחה שבכנסת יושבים עסקנים עלובים ולא אנשים רציניים - אנשי מקצוע שבאמת יכולים להועיל לעם. אכן תעודת עניות למדינה ולכנסת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל מתחיל ונובע (ואל תגידו לא קשור כי זה כן!) ממדינה שמונהגת דורות ע"י גנרלים .... שיטות צבאיות של כסת"ח גיבוי וטיטוא מתחת לשולחן הן דבר שבנורמה! כמו כן ניצול משאבים בלתי נדלה ללא כל ביקורת וכן זה מוביל מן הסתם לשחיתות וחאפריות.

אני אישית לא מצביע ולא עצביע עד שלא אהיה משוכנע שעומדת מולי ממשלה של אנשי מקצוע מנוסים (שר אוצר שיש לו מושג ירוק בכלכלה בעל תואר ומוניטין, שר תשתיות שהוא מהנדס קרקע או מים או שניהם וכו') זה בינתיים המקסימום שאני יכול לעשות ושאני אוכל לעשות יותר אני אעשה כי פשוט נמאס מהחאפריות ומהנהגה צבאית!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרט אולי לשר הביטחון ושר המשפטים שהם מינויים פוליטיים לטעמי שאר השרים צריכים להיות בעלי מקצוע שממונים ע"י וועדות ציבוריות בהתאם להתאמתם לתפקיד בלי שום קשר לממשלה המכהנת.

ובנושא ההצבעות הכפולות, צריך לשלוח אותם לכלא למאסר ממושך. זו פגיעה ישירה בדמוקרטיה ופשע נגד המדינה כולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ח"כ חזן הוא פרובוקטור לא קטן. אני זוכר שאז הוא התעקש לעלות להר הבית בניגוד להוראות של כל גורמי הביטחון. הקטע הוא שהוא עושה את ההצגות המטופשות האלו רק כשיש מצלמות באיזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט:

ההחלטה נפלה על חודו של קול, ברוב של שמונה מתנגדים מול שבעה תומכים. הח"כים שהתנגדו להסרת החסינות הם: ח"כ רוחמה אברהם, אהוד יתום, אלי אפללו ודניאל בנלולו (הליכוד), ניסים זאב ויצחק כהן (ש"ס), אליזער כהן (האיחוד הלאומי) ומוחמד ברכה (חד"ש תע"ל). נמנעו בהצבעה: ח"כ ענבל גבריאלי (הליכוד), מאיר פורוש (יהדות התורה). יו"ר הוועדה, ח"כ רוני בראון (הליכוד) הצביע בעד הסרת החסינות, בנימוק שחזן ביקש זאת.

תזכרו טוב טוב את השמות שהתנגדו להסרת החסינות. אכן מטובי "בחורינו", חברי כנסת ישרים ורודפי אמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה, כמובן! הח"כ אפללו!

כמדומני, ראיינו אותו לאחר הבחירות האחרונות בתור חבר כנסת חדש והוא פשוט הוכיח את בורותו בכל צעד ובכל שעל, וכשנשאל מה דעתו על מעשיה של נעמי בלומנטל אמר שהוא אינו מוצא בכך שום פסול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט:

ההחלטה נפלה על חודו של קול, ברוב של שמונה מתנגדים מול שבעה תומכים. הח"כים שהתנגדו להסרת החסינות הם: ח"כ רוחמה אברהם, אהוד יתום, אלי אפללו ודניאל בנלולו (הליכוד), ניסים זאב ויצחק כהן (ש"ס), אליזער כהן (האיחוד הלאומי) ומוחמד ברכה (חד"ש תע"ל). נמנעו בהצבעה: ח"כ ענבל גבריאלי (הליכוד), מאיר פורוש (יהדות התורה). יו"ר הוועדה, ח"כ רוני בראון (הליכוד) הצביע בעד הסרת החסינות, בנימוק שחזן ביקש זאת.

תזכרו טוב טוב את השמות שהתנגדו להסרת החסינות. אכן מטובי "בחורינו", חברי כנסת ישרים ורודפי אמת.

אותם ח"כ הצביעו אז גם נגד הסרת החסינות של בלומנטל בזמנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היועץ המשפטי תוקף בחריפות את החלטת ועדת הכנסת ואומר שזוהי חציית קווים שלא נחצו עד כה ויו"ר הכנסת רובי ריבלין אמר בעצמו כי זוהי החלטה "לא ראויה". כעת הנושא יעבור ככל הנראה לדיון בבג"צ, שיסיר (אני מקווה) את חסינותו של חזן.

אגב, מחר תקיים ועדת הכנסת דיון בהסרת חסינותו של מיכאל גורלובסקי שאף הוא חשוד בהצבעות כפולות, מישהו מוכן להמר על התוצאה?

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2846536,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...