חוות דעת על מדפסת BROTHER HL-2035 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת על מדפסת BROTHER HL-2035

mccartney

Recommended Posts

היי!

מישהו יכול לחוות דעה על המדפסת HL-2035 של BROTHER?

(http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=718598)

מחוות דעת מאתר וזאפ עולה שהיא מרעישה עד חצי שעה לאחר שהיא מסיימת

להדפיס, מישהו מכיר ויודע האם זה עד כדי כך גרוע?

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חצי שעה? ממש לא.

יש לי את המדפסת הזו. היא מרעישה קצת בהתחלה, כמה שניות (חימום של הראש), אבל אח"כ היא כמו כל אחרת.

אם הדפסת משהו, הפסקת לזמן מה ואתה רוצה להדפיס שוב, יש מצב שהקטע של החימום (רעש) יחזור.

מה שכן, יש סיבה למחיר הזול: 1) הפלסטיק שממנה היא מורכבת, מרגיש זול ופשוט. 2) יש לה 2 אפשרויות הזנה - מגש סטנדרטי לכמות מסוימת של דפים ואפשרות הזנה לדף בודד (אם רוצים להדפיס עמוד אחד ולא רוצים להשתמש במגש). אצלי, אחרי הדפסה של כמה דפים בשיטה של דף בודד, המנגנון שמזהה את הדף נדפק ואני נאלץ לעבוד רק עם המגש. 3) המגש מתאים לגודל דפים letter. אם רוצים להכניס A4, הדפים לא ישכבו בצורה אופקית אלא עם קשת קלה בחלק הקדמי של המגש. - בכל מקרה, אין שום בעיה עם קליטת דפים והדפסה והדפים יוצאים ישרים. 4)למדפסת יש מצב חסכוני (לחסכון באבקת הדפסה) ומצב מודגש. המצב החסכוני מדפיס די חלש ואני משתמש ב-99% מההדפסות במצב מודגש.

זהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל - תודה רבה על התגובה המהירה והמפורטת!

בנוסף - מס' שאלות נוספות:

1) כאשר הדפים בתוך המגש - האם ניתן לסגור אותו לתוך המדפסת או שהוא צריך לבלוט החוצה?

2) כמה דפי A4, בגדול, ניתן להכניס לתוך המגש?

3) במידה והנייר נגמר - האם יש לחצן על המדפסת עצמה שמאפשר להמשיך את ההדפסה אחרי הוספת נייר?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1)אין שום בעיה עם המגש. הוא נסגר עד הסוף.

2)לפי דפי יצרן, 250 דפים של 80 גרם (לא בדקתי את זה....)

3)לפי מה שקראתי באנטרנט בנושא, אם נגמרים הדפים באמצע, אין אפשרות המשך, ולאחר הטענת דפים חוזרת, צריך להדפיס מהתחלה. (זה עוד דבר שלא בדקתי, אבל אם אני רוצה להדפיס הרבה, אז אני פשוט דואג שהמגש יהיה מלא...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...