גאלאקסי נקסוס, אנרואיד 4.0 ועוד, הדיון המרוכז. - עמוד 5 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גאלאקסי נקסוס, אנרואיד 4.0 ועוד, הדיון המרוכז.

KoM

Recommended Posts

KOM - אתה גאון!!

מה שרשמת בפוסט הראשון זה בדיוק מה שקורא כאן. כל מי שיש לו מתחיל להביא הסברים מה זה "גדול מדי" מה זה "נכון מדי", קובע לכולם מה טוב, ושמה שנוח או לא נוח לו אמור להיות נוח או לא נוח לכל השאר, מספר לנו סיפורים הזויים על זה ש9.5 בחורות מכל 10 שהוא פגש בחיים שלו הוא דיבר איתה על גודל של אייפונים ועל הסיפור המצוץ מהאצבע הזה נאמר "שאלוהים ישמור" (ומדובר על מדגם סטטסטי מייצג של אלפי ועשרות אלפי בחורות שהוא דיבר איתן על אייפונים, מתוך שוק ריאלי של מאות מיליוני נשים). שלא להתעלם מהעובדה שהן טוענות שזה גדול להן ובכל זאת קונות אותו בטירוף וכולן משתמשות בו ונהנות ממנו ומנצלות אותו בטירוף (לצערינו הרב - כל מי שיש לו פייסבוק).

אז כנראה - אחרי שמתגברים על החששות ועל הקיבעון מגלים עולם חדש ומהנה ופשוט עושים חסרונות מול יתרונות, כי אין עולם מושלם שיש בו הכל, וכנראה היתרונות גוברים על החסרונות (כמו הגודל שהוזכר כאן) ואז קונים את המכשיר.

אני יכול לנחש שברגע שייצא 5 שוב תתחיל כל החגיגה ההזוייה של הסיפורים המונפצים והחשיבה האגואיסטית - כל מי שיש לו והוא באותו ראש כמו חלק מהתגובות ההזויות כאן יתחיל לספר לנו למה היתרונות של האייפון 5 הם מוגזמים ולא צריך אותם.

ולא להאמין שחלק מהאנשים עוד זורמים עם ההתנהגות הזאת ברצינות ועוד עונים ומפרטים (כן, גם אני)...

DAVKL95 אמר כאן משהו נכון. כל יתרון ייצור חיסרון אחר (מעבד חזק יאכל , גדולה תוסיף משקל וכו וכו...) ולכל חיסרון ניתן יהיה למצוא ייתרון שהוא בדיעבד יוצר. אפשר לנצל את זה ולשחק כמו ילדים קטנים, או פשוט לדון ברצינות על היתרונות והחסרונות, על שימושים שייפגעו ועל שימושים אפשריים עתידיים שיווצרו, בדיוק כמו בפורום מקצועי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 205
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני אומר לך בכל הכנות שאין פה שיקול של -אנדרויד.

אם היה טלפון עם חצי המפרט של הנקסוס, בגודל שאמרתי קודם ומסך של עד 4 אינצ' ברזולוציה גבוה הייתי קונה אותו הרגע בלי קשר למי היצרן.

אני רוצה לראות בשוק יותר מבחר של אפשרויות, ולא מס' דגמים שהולכים על אותו פלח שוק בדיוק.

אם כבר מי שמקובע הם אלו שלוקחים כמעט כל מה שמוכרים להם, בלי לנסות להביע דיעה ולהגיד שזה מפריע.

להגיד "שצריך להתרגל" זה להגיד שזה מפריע לך, אבל אתה תתאים את עצמך במקום לקבל את מה שאתה רוצה באמת. איפה פה ההיגיון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מחייהם אבל כן מלדעת מה השוק רוצה ועובדה שיש כאן לא מעט אנשים שהיו רצים לקנות את הפריימ...

אני אומר שלטעמי הוא מוגזם.

טעמך לא נחשב. דעתך לא נחשבת. מה שחשוב זו היצרנית. אף אדם לא מבין כמוהה. במיוחד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להגיד "שצריך להתרגל" זה להגיד שזה מפריע לך, אבל אתה תתאים את עצמך במקום לקבל את מה שאתה רוצה באמת. איפה פה ההיגיון?

אחד ההסברים המאולצים הכי מעוותים ששמעתי בחיי לקיבעון.

מה שרשמת "מה שאתה רוצה באמת" זה להינות מהיתרונות, ובשביל זה, אין מה לעשות צריך לפעמים להתרגל לחסרונות - אנשים בוגרים עושים שיקולים בחיים.

גם בשביל לעשות סקי צריך להתרגל בהתחלה לתנאים, גם בשביל לצלול צריך להתרגל, גם בכדי לקחת תרופה נגד מיגרנה צריך להתרגל בהתחלה לתופעות הלוואי - כן זה בהחלט מפריע בהתחלה, אבל אחרי שמתרגלים - מקבלים את היתרונות (הגיע הזמן לדבר עם נשים על דברים שהם לא אייפונים, גם אליהן צריך להתרגל... וגם לאייפון היה צריך להתרגל וההתרגלות הזו הביאה למהפכה בשימוש בטכנולוגייה).

---------------------------------------------------------------------------------------

אגב - יצאה ביקורת בסלשגיר

http://www.slashgear.com/galaxy-nexus-hands-on-18189125/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+slashgear+%28SlashGear%29

הרבה תמונות אבל בעיקר טוב שמראה הרבה דברים גם על הגודל וגם איך הוא נראה ומרגיש ביד. ראיתי בינתיים ברפרוף. המכשיר נראה לי לא כלכך חלק אבל כל אחד ישפוט בעצמו, אולי זה ענין של גירסה ראשונית למערכת שהיא שונה לגמריי.

הם גם מתייחסים לנושא של הפחד הראשוני מהגודל והצפייה למכשיר גדול ולא נוח:

The Contour Design curve is subtle, as before, but more obvious thanks to the bigger screen; whether it actually has an impact on usability remains to be seen, but it’s definitely straightforward to slide a thumb down the display while using it one-handed. Considering this is one of the biggest panels on an device – or, in fact, a – today, it surprisingly doesn’t feel oversized, either. You can slot it into a front trouser pocket with no problems.

זו היא לפחות דעתם. אני מניח שהדרך היחידה להגיע למסקנה אישית היא לנסות, משהו שבטח לי ייקח עוד הרבה זמן :) (ובכלל שאני מחובבי המכשירים הקופמקטיים). אותי בעיקר מעניין לראות איך יהיה השיפור ברזולוצייה והגודל מבחינת גלישה וMAPS, שני דברים שאני משתמש בהם הרבה וכרגע במכשירים של היום זה לא הכי נוח לי.

galaxy-nexus-hands-on-06-SlashGear.jpg

"בהמה" עם רזולוצייה מול "בהמה" בלי רזולוצייה שהולכת לעבור טיפול בנושא. אם הדברים יהפכו לנורמה (ואת זה יקבע השוק בלבד) האייפון הולך להיראות פיצפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ice2k אתה מדבר כמו פנבוי של ולא כמו לקוח.

לפי הפרופיל שלך אתה בן 30, אבל יש לי הרגשה שאני מדבר עם ילד צעיר.

רק הרעיון לקחת בכיס אחד ארנק, בכיס שני מפתחות רכב+בית+שלט+אימובילייזר, ובכיס נוסף את המפלץ הזה, ישאיר אותי בבית.

החברה בסלש גיר אמרו נכון, it fits. אבל לא מעבר

אין הרבה מקום גם בכיס גדול, ביחד עם המכשיר הזה

נסגור את הנושא בזה שהמכשיר גדול מאוד (תסכים או לא, זו עובדה) ושחלק מהשוק היה שמח לקבל מכשירים קטנים יותר בעלי מפרטים לא פחות טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ice2k אתה מדבר כמו פנבוי של ולא כמו לקוח.

לפי הפרופיל שלך אתה בן 30, אבל יש לי הרגשה שאני מדבר עם ילד צעיר.

רק הרעיון לקחת בכיס אחד ארנק, בכיס שני מפתחות רכב+בית+שלט+אימובילייזר, ובכיס נוסף את המפלץ הזה, ישאיר אותי בבית.

החברה בסלש גיר אמרו נכון, it fits. אבל לא מעבר

אין הרבה מקום גם בכיס גדול, ביחד עם המכשיר הזה

נסגור את הנושא בזה שהמכשיר גדול מאוד (תסכים או לא, זו עובדה) ושחלק מהשוק היה שמח לקבל מכשירים קטנים יותר בעלי מפרטים לא פחות טובים.

יש תופעה כזאת, שסקיני ג'ינס גורמים לאנשים חוסר באספקת הדם למוח.

כי זה הדבר היחיד שיכול להסביר לי למה שמישהו יחשוב שיש הבדל כזה משמעותי

מהבחינה הזאת בין מכשיר שגודלו 4 אינץ'(כן כן, שלא תטעה, הגודל הפיזי של האייפון) למכשיר שגודלו 4.6 אינץ'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהבחינה הזאת בין מכשיר שגודלו 4 אינץ'(כן כן, שלא תטעה, הגודל הפיזי של האייפון) למכשיר שגודלו 4.6 אינץ'.

מה שמצחיק בדיון הזה, שבמקום לנסות להביא מכשירים נוחים יותר מהמגוון הענק של מכשירי האנדרויד, כל הפנבוייס פה עונים לי ביחס לאייפון. מזכיר קצת penis envy? :lol:

אבל בחזרה לנושא האמיתי, של מכשירים נוחים ביחס לגודל -

מידות של DEFY+ לאלכסון מלא (קצה לקצה, לא רק המסך)

107^2 + 59^2 = 122.2^2 = 4.8" ~

מידות האייפון או ה-desire s לאלכסון מלא

115^2 + 59^2 = 129.25^2 = 5" ~

מידות של הנקסוס החדש

135.5^2 + 68^2 = 151.6^2 = 6" ~

הבדל של אינצ' באלכסון למכשיר זה הבדל גדול, במיוחד כשזה 20 אחוז.

למוטורולה מסך 3.7 אינצ' ולדיזייר 3.8, וזה מה שלדעתי עדיף

נ.ב.

לפני שמשהו יקפוץ, יחסי רוחב-גובה של המכשירים זהים והם בערך 1.9 (גובה לרוחב) פרט לדיפיי שהוא 1.8.

יש תופעה כזאת, שסקיני ג'ינס גורמים לאנשים חוסר באספקת הדם למוח.

גם אמהות שמעשנות בהריון, אבל לא עצרנו את שלך. אז אל תרד לפסים אישיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שלמכשיר הזה יש אספקטים נוספים מעבר לגודלו ויהיה נחמד אם מישהו היה מדבר גם עליהם קצת, במיוחד שגודל מכשיר "סביל" הוא עניין אישי. (מעבר לכתבה שקראתי פעם שהציגה שהשוק הולך למרכז, הפך לטאבלט שכעת מתקרב לטלפון, והטלפונים הקטנטנים של פעם צומחים וזה יפגש איפשהו באמצע סביב אותו 4.5" תרצו או לא (כשאני מדבר על מכשירי דגל של חברות, כן לדעתי גם האייפון לא ישאר לנצח על 3.5").

עברית, ביצועים, ודברים אחרים הם קצת פחות "עניין אישי".

יש למישהו נתונים על ביצועי שהוא הצליח לדלות איפשהו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...