גאלאקסי נקסוס, אנרואיד 4.0 ועוד, הדיון המרוכז. - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גאלאקסי נקסוס, אנרואיד 4.0 ועוד, הדיון המרוכז.

KoM

Recommended Posts

חווית לקוח שנפגמה עכשיו עם הBETA של הSIRI, הבעיות מסך וכו'... מזכיר את הDEATH GRIP

אפל מכתיבה ללקוחות שלה את הרצון שלהם, לא להפך. העובדה הפשוטה הייתה שרוב האנשים באינטרנט ציפו לאיפון 5 עם ההבנה הבסיסית שהגיע הזמן לגדול ממסך 3.5 ל4, צריכים גודל מסך ולא רק רזולוציה גבוהה.

אבל הויכוח הזה מיותר, ה4S הוא שדרוג של ה4, לא מכשיר חדש שנוצר מ0 ולכן גם ההבדלים לא גדולים כפי שציפו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 205
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

British online retailer Clove is the first to offer up SIM-free UK pricing for the new Samsung Galaxy Nexus, which was unveiled yesterday in Hong Kong. On its official blog, Clove says that it's "confirmed" the price at £514.80 inc. VAT (~$825), with a initial stock of the Ice Cream Sandwich-powered treats apparently arriving "at the beginning of November.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שככה בדיוק אנשים מתחלקים פה... :s07:

תבין שזה לא עניין של קיבעון אלא נוחות. ואם זה היה נכון כנראה שגם היית עושה את זה (לא סתם החברה נחשבת למומחית מס' 1 בעולם בחווית לקוח)

תקרא לזה איך שאתה רוצה - קיבעון , נוחות, פינוק, חשיבה צרה, פחד מאתגרים, פחד משינויים - אבל כבר רשמתי שזה לא משהו רע ולא משהו טוב ושגם אף אחד לא צודק ואף אחד לא טועה - רק רשמתי מה שרואים פה בבירור, וגם שהקטע של הקיבעון תמיד מצחיק אותי שהוא חוזר על עצמו כל חצי שנה כשיוצא או לא יוצא משהו חדש (תמיכה בדור 3, , מקדימה וכ'ו - ערכתי את זה והכנסתי לציטוט שיהיה יותר קל לקרוא).

אם כבר מדברים על נוחות - תקרא את כל מה שרשמתי - אפילו שזה לא נוח.

אם אני לא טועה אתה זה שהחליט מה יותר נוח לרוב על סמך פחות או יותר כלום נכון? יש לסטיב ג'ובס באמת מזל שהוא לא לקח אותך לנהל את פרוייקט האייפון ב2005 - בטח היית ממליץ לו לסגור את הפרוייקט, כי זה לא נוח לאנשים ללכת עם בלטה לפאב...

בקיצור - תהיה פתוח ויצירתי בדיונים, לא נעים לשמוע "אני החלטתי שנוח או טוב יותר ככה וככה וככה....", "אני בטוח שככה וככה וככה..." ועוד לצייר אחרי זה מישהו דופק את הראש בקיר.

ולגבי זה שאפל לא עשו ככה וגוגל וסמסונג כן עשו ככה - אז אפשר להבין בדיוק מה אתה מנסה להגיד (אפל בסדר סמסונג וגוגל לא) ולפותח התרד הייתה בקשה ברורה להימנע מרמיזות כאלה וגם אותו צריך לכבד. אפשר לדבר על אבל לא לציין אותם כצודקים או טובים יותר או ההפך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שככה בדיוק אנשים מתחלקים פה... :s07:

תבין שזה לא עניין של קיבעון אלא נוחות. ואם זה היה נכון כנראה שגם היית עושה את זה (לא סתם החברה נחשבת למומחית מס' 1 בעולם בחווית לקוח)

תראה, זה שיש אנשים שהולכים עם ג'ינס כזה צמוד שבמקרה רק מכשיר בגודל של אייפון

וחס וחלילה משהו גדול יותר נכנס לשם. כנראה שלא נוחות היא דאגה שלהם,

אלא פשוט חוסר אספקת דם למוח.

(באמת, היה לי S ו 4 הנחתי אותם אחד ליד השני בכל צורה שרק אפשרית

ובחיי שלא ראיתי בינהם הבדל משמעותי בגודל שפתאום יגרום לסקיני ג'ינס להפוך ל"לא לביש").

נו שוין, בסופו של דבר מי שירוויח אלה רוכשי הנקסוס פריים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

www.clove.co.uk/samsung-galaxy-nexus-16gb

429 פאונד ללא מס (אנחנו לא משלמים) =~ 2450 ש"ח

וואו זה כמעט 700$ ובכל זאת - מס אתה משלם בסוף איפושהו (בהנחה שאתה מזמין מחול ולא במקרה מטייל שם).

אני זוכר שהנקסוס היה 530 דולר.

איך שהגלגל מתהפך... אם התוצאה היא שאין היום משהו חדשני סביב ה500 דולר (בד"כ האנדרדוג) מצבנו רע, בד"כ מצב כזה מעיד על חוסר בתחרות בריאה (עד שגם זה משתנה).

(מצד שני - זה מן מחיר טרום השקה, מי יודע מה יקרה בהמשך...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימו לב שהגלקסי 2 HD, חזק יותר, קטן יותר וקל יותר ועדיין שומר על אותו גודל מסך ורזולוציה ואף מגיע עם סוללה חזקה יותר וחריץ מיקרו SD.

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4198&idPhone2=4219

רק המע' הפעלה ישנה יותר, אבל זה לא משהו שלא יפתר תוך חודש-חודשיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה כאלו שמאמינים שרוצים את הGalaxy Note עם מסך של 5.3" ,יש כאלו שרוצים את הTitan של עם מסך של 4.7" ,יש את אלו שרוצים מסך של 4.65" כמו בGalaxy ,יש את אלו שחושבים שהGalaxy S II עם מסך ה4.27" זה הגבול שלא צריך לעבור ,יש את אלו שבטוחים שמסך 4" כמו בGalaxy S שלהם הוא הגודל המושלם ,יש את אלו שרוצים מסך של 3.7" כמו בDesire ,יש את אלו שבטוחים ש3.5" כמו באייפון זה הגודל המושלם , ויש בכלל אנשים שלא מוכנים לעבור את ה3.2" .

הבעיה בסיפור הזה היא שבין האנשים האלו יש אנשים שבטוחים שהבחירה שהם בחרו (אם זה מסך שלך 5.3" או 3.5") היא האמת היחידה ,אבל בעצם זאת הבחירה שכל אחד בחר לעצמו ,לפי איך שהוא מרגיש שנוח לו ,והוא צריך להבין שיהיה בן אדם אחר שיחשוב שמתאים לו מסך בגודל אחר ושאין בזה שום דבר פסול .

כל בן אדם הוא שונה ויש לו העדפות שונות - אחד יעדיף להתפשר על מסך קצת קטן יותר כדי שיהיה לו נוח יותר להחזיק את המכשיר ביד ,לתפעל אותו ביד אחד ולהסתובב איתו בכיס של המכנסיים ,והאחר לעומת זאת יעדיף להתפשר על עניין הנוחות כדי להנות מהתכנים (אינטרנט,,משחקים, וכו') בצורה טובה יותר .

בקיצור , לא צריך לעשות מלחמות טפשיות על "גודל המסך" אין פה כן ולא-שחור ולבן , כל אחד עושה את הבחירה לעצמו ואין טעם לנסות לשכנע פה אף אחד שהוא עשה את הבחירה הנכונה והשני טועה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור... מלחמות הגודל מגיעות בסופו של דבר למקום אחד.

מי שרוצה לקנות בוחר לעצמו מכשיר בגודל הרצוי, הם הזיכרון הרצוי, וכו'... יש מבחר

מי שרוצה איפון לוקח את זה שיש מכיוון שיש רק אחד

כל הסיפור פה עובד על "אפשרות בחירה" מול "חוסר ברירה", אני חייתי עם הN1 אחריו הI897 ועכשיו הI9100, יש לי ידיים גדולות... זה החיים, בחרתי לקחת מכשיר עם מסך גדול ואני עוד הגדלתי אותו עם הcase mate tough, זאת הבחירה שלי.

מי שרוצה מכשיר קטן יותר יכול לקנות אחד כזה...

בקיצור, בואו נחזור לנושא העיקרי בדיון הזה, הנקסוס החדש והICS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב שפיספסתי פה איזה איזה פרט בכל ההמולה, אבל מישהו יכול להסביר לי איך מאנדרואיד 2.3 אנחנו קופצים ל4.0?

והGalaxy S II HD ללא ספק נראה אופציה טובה יותר, חוץ מהיתרון של הנקסוס שגוגל משחררת את העדכונים לפלאפון ולא .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

British online retailer Clove is the first to offer up SIM-free UK pricing for the new Samsung Galaxy Nexus, which was unveiled yesterday in Hong Kong. On its official blog, Clove says that it's "confirmed" the price at £514.80 inc. VAT (~$825), with a initial stock of the Ice Cream Sandwich-powered treats apparently arriving "at the beginning of November.

כרטיס האשראי שלי מתאפק לא לצאת (כן, למרות הגודל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הגודל, אני בעד מגוון, זה מצויין שיש במה לבחור אבל אני חושב שיש כאן כמה אנשים שחיים בהכחשה.

יש דבר כזה גדול מדי, והגאלקסי 2 הוא כבר גדול מדי, יצא לי להשתמש בו לא מעט וזה ממש לא נוח ביד, אני מוצא את עצמי אין סוף פעמים מזיז את המכשיר ביד ומנסה למתוח את היד שלי כמו עילג כדי להגיע למקומות על המסך הענק שלו וזה לא נוח ולא כיף, ואלא אם יש לכם ידיים גדולות יותר אתם כמוני, ואם זה לא מפריע לכם אתם חיים בהכחשה.

מה גם שיש לי ידיים לא קטנות, אני לא רוצה לחשוב על נשים שבכלל יש להם ידיים קטנות ואני חושב שלחלקן לא יהיה אפשרי כלל להשתמש בטלפון כזה.

לגבי ICS, השיפורים שהציגו נראים מאוד מרשימים, דברים שבאמת היה צריכים שיפור דרסטי וקיבלו מענה.

אהבתי בהצגה שהוא אמר שהם עשו סקר שוק בין משתמשי וגילו שהם לא מרוצים ולכן הם עשו שינויים, יפה שהם הציגו נתון כזה.

וזה כל העניין עם בישבילי, מהצד זו תמיד נראתה לי טובה עם המון אופציות, משהו מאוד נחמד למשתמש מתקדם כמוני, אבל כל פעם שאשכרה יצא לי להשתמש באחד פשוט קיבלתי כזה תסכול מהמבנה הגרוע והלא נוח של המערכת, רמת הסיבוך הכרוכה כדי לבצע פעולות פשוטות, וכמות התקלות. לא הייתי מרוצה בכלל מהמערכת ולא הרגשתי שהיא נותנת לי משהו מעבר לאיפון, בזמן שהרבה יותר נוח לי להשתמש באיפון.

אולי ICS תשתפר פה, אבל אני סקפטי, עם כל השיפורים הבאמת מרשימים אני מאמין שזו עדיין תיהיה חוויה מסתכלת להשתמש באנדרואיד, לפחות בישבילי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

אני מסכים עם מה שנאמר.

אם כבר משהו שם את הראש בחול, אלא אתם - אותם אנשים שקונים כל דבר שמוכרים לכם בלי לנסות לכוון את היצרנים למוצרים נוחים יותר לשוק.

הסטרייק של דל היה כישלון טוטלי, למה שדברים ישתנו בהפרש של פחות משנתיים?

ולגבי זה שאפל לא עשו ככה וגוגל וסמסונג כן עשו ככה - אז אפשר להבין בדיוק מה אתה מנסה להגיד (אפל בסדר סמסונג וגוגל לא) ולפותח התרד הייתה בקשה ברורה להימנע מרמיזות כאלה וגם אותו צריך לכבד. אפשר לדבר על אפל אבל לא לציין אותם כצודקים או טובים יותר או ההפך.

אני לא מכוון למה שאתה רומז, ולא בא להכתיר חברה זו או אחרת כעדיפה.

רק מציין נקודה, שאילו הכיוון אליו סמסונג ואפל הלכו היה נכון כנראה שגם אפל, כחברת ענק מובילה בתחום הסמרטפונים, היית בוחרת בכיוון דומה.

אני אגיד את זה שוב, הטלפון הזה הוא בלי ספק מדהים מכל בחינה. רק גדול בלי פרופורציה.

נ.ב.

אל תשכח שחצי מהשוק הוא נשי, ומ-95 אחוז מהנשים שדיברתי איתן על הנושא, גודל של נחשב גדול מאוד.

לקחת מכשיר שגדול ממנו ב-40 אחוז בפני שטח (גובה על רוחב) זה משהו שהן לא יבחרו בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה יכול להגיד שזה מוגזם?

הרי למדנו מהכתבה שהבאת שהצרכנים (גם אתה) לא מבינים חצי דבר מחייהם, ולא יודעים מה גדול, מה קטן, מה מוגזם ומה לא. גם אתה לא.

או שרק גאונים ויודעים מה נכון לעשות?

לא מחייהם אבל כן מלדעת מה השוק רוצה ועובדה שיש כאן לא מעט אנשים שהיו רצים לקנות את הפריימ...

אני אומר שלטעמי הוא מוגזם.

ובכל מקרה הכוונה בכתבה הייתה על שיווק ... :)

מה שכן, כמו שאמרו פה...

לבעלי העדפה לאנדרואיד יש אופציות בלי סוף....אולי אפילו יותר מדי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...