גאלאקסי נקסוס, אנרואיד 4.0 ועוד, הדיון המרוכז. - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גאלאקסי נקסוס, אנרואיד 4.0 ועוד, הדיון המרוכז.

KoM

Recommended Posts

הטלפון מרשים מאוד, אבל למה אני צריך לבנה עם מסך של 4.6 אינצ'?!?

אם נעזוב לרגע את מימד העובי (שלא נותן כלום ברגע שהוא קטן מ-10 מ"מ), גודל היטל המכשיר הוא 68 על 135.5 מ"מ וזה גדול מדי

לאייפון, שבעצמו לא מכשיר קטן , יש היטל של 59 על 115 מ"מ. להגדיל אותו בכמעט ס"מ שלם ברוחב ושניים באורך זה רעיון רע.

וגם נושא הרזולוציה לא עוזר למכשיר במקרה הזה, אלא רק מעיד שניתן לקבל רזולוציה של QHD במסכים קטנים מ-4 אינצ'.

היתרון היחיד שהוא מציג הוא סעיף משקל טוב יחסית לגודל.

טלפון אידאלי יהיה בגודל של כ-115-120 מ"מ על 55-60 מ"מ ובעובי של 10 מ"מ או פחות, עם מסך 3.8 - 4.0 אינצ' ברזולוציה של QHD ובמשקל של עד כ-120 גרם.

אם היה דבר כזה, הייתי קונה אחד היום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 205
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עזוב את הגודל של המסך, אני דיי בטוח שיש אנשים שיתרגלו וגם יעדיפו מסך גדול יותר .. אני אחד מהם.. ס"מ לפה, ס"מ לשם.. לא נראה לי כל כך משנה

דבר אחד שלא הבנתי, ואני מצטט מEngadget:

" we're being told by Samsung that two models will be available in terms of capacity -- a 16 gigger and a 32GB sibling -- but neither will have a slot for adding your own expansion."

אני מקווה מאוד שהאנגלית שלי עדיין בסדר, ולמיטב הבנתי אין לפלאפון אופציה להרחבה של גודל האיחסון !?

עוד דבר שלא הוזכר בכל העסק הזה, זה התמיכה בריבוי ליבות, למרות שאני מאמין שהם טיפלו בעניין הזה.

אין לי ספק שאם הפלאפון יגיע לארץ במחיר סביר, כמו מחירי הSGSII היום לדוגמא, אני אאלץ להיפרד מהSGS1 הישן והטוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שאני זוכר אחד המפתחים של כתב שאין להם שום תוכניות כרגע לגבי תיקון\שיפור עברית לא בגרסה הנוכחית ולא בגרסה הבאה (ג'ינג'ר), ככה שאני ממש אופתע אם יש איזשהו תיקון מתחת למכסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב את הגודל של המסך, אני דיי בטוח שיש אנשים שיתרגלו וגם יעדיפו מסך גדול יותר .. אני אחד מהם.. ס"מ לפה, ס"מ לשם.. לא נראה לי כל כך משנה

הניסיון שלי הפוך בדיוק. לרוב מה שמרתיע אנשים ממעבר לסמרטפון למרות היתרונות הוא הגודל העצום שלהם.

לנסות לדחוף מסך לטלפון, לדעתי, זה רעיון רע לרוב האנשים (ותסלח לי אם אני לא לוקח אותך כמדגם מייצג)

ס"מ לפה או לשם, עושה הבדל מאוד גדול כשהטלפון נכנס לכיס בנסיעה/יציאה לפאב צפוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שאני זוכר אחד המפתחים של כתב שאין להם שום תוכניות כרגע לגבי תיקון\שיפור עברית לא בגרסה הנוכחית ולא בגרסה הבאה (ג'ינג'ר), ככה שאני ממש אופתע אם יש איזשהו תיקון מתחת למכסה.

אני דווקא אופטימי

פעם ראשונה שבGMAIL העברית לא הפוכה

כמו כן, יש ממשק מלא בערבית (והפעם גם האותיות מחוברות כמו שצריך) כך שאם הם מסודרים אנחנו מסודרים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין מתי ואם בכלל יצא ל SGS הראשון :nixweiss: .

יקח זמן עד שסמסונג כנראה יוציאו את זה רשמית אבל בשביל זה יש את הCYANOGEN 9, עוד חודש אמור לצאת קוד המקור ואחרי זה מדובר על עניין של שבועות בודדים עד השחרור של המערכת לכמות עצומה של מכשירים

לא אמרו כלום על תמיכה בשפות נוספות ועל ריבוי ליבות

לא יודע לגבי שפות אבל המערכת תומכת בעד 4 ליבות (הכנה לKAL EL)

איך המכשירי SGS2 יקבלו את זה ? כמו עדכון ? דרך KIS ? ישירות מסלקום ?

לא הייתי מחכה לסמסונג... מחכים לCYANOGEN

הטלפון מרשים מאוד, אבל למה אני צריך לבנה עם מסך של 4.6 אינצ'?!?

המכשיר לא נהיה גדול יותר בהרבה, המסך גדל על חשבון המקשים הפיזיים שנעלמו

noworries.png

זה מבטל אחריות ? :P

אם תחכה לרשמי אז לא, אבל למי יש סבלנות?

אז מה אין s 3 ?

ה2 עוד טרי... בהמשך יצא גם ה3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תחכה לרשמי אז לא, אבל למי יש סבלנות?

השאלה זה אם יכבדו לי את הביטוח אחר כך

אם זה יהרוס לי את הביטוח עלליו או את השירות עליו אז אני יאלץ לחכות לראשמי .... (מתי אמור לצאת ? )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...